Jump to content

Premier League 2010/11


konfuzni

Recommended Posts

Najveca cigancina je Inzagi, a vi kako 'ocete.. Sutra ulazi zadnjih 20 minuta i postize gol, ciganka neka 100%.

edit : Rofl, nisam video da je topik "Premijer Liga"... ff lajf

Edited by Pr0toSS

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://www.guardian.co.uk/football/2011/feb/19/ravel-morrison-manchester-united?CMP=twt_gu

ima i fergi svoj vilsera, samo sto je ovaj izgleda kriminalac teski :tf:

EDIT

glava me boli od igre

ovo je strasno majke mi, nikad u zivotu nisam video da junajted igra ovako odvratno i bedno

obertan i bebe pa ko je njih doveo u klub? sta bebe radi? covek ne zna kako se zove toliko je jadan da je to ogavno, obertan moze da trci 100m na olimpijadi i to je to, mada i tu bi mu trebao kompas da se snadje

ovo je neverovatno majke mi, place mi se koliko su glupi i jadni ovi debili u mancesteru

Edited by Koma3
Link to comment
Share on other sites

nije mi tesko pao poraz jer je everton sastavljen od careva i velika je gotiva klub, uvek bio i ostao.

EDIT

glava me boli od igre

ovo je strasno majke mi, nikad u zivotu nisam video da junajted igra ovako odvratno i bedno

obertan i bebe pa ko je njih doveo u klub? sta bebe radi? covek ne zna kako se zove toliko je jadan da je to ogavno, obertan moze da trci 100m na olimpijadi i to je to, mada i tu bi mu trebao kompas da se snadje

ovo je neverovatno majke mi, place mi se koliko su glupi i jadni ovi debili u mancesteru

a sta ti nije jasno. zar si mislio da su to velika pojacanja? mancester je u ogromnom kurcu, sto se finansija tice, i ti "talenti" su dovedeni samo da bi se bolje prodali.

ja ne znam koliko tupav trebas biti da padnes na pricu "BEBE KUPLJEN ZA 7 MILKI, NOVI RONALDO". mislim.. alo :))

obertan je teski buljas, to se odma videlo.

ljajic se nista bolje ne bi proveo, a tosica smo videli.

nema se para, jebiga..

Bring It

Link to comment
Share on other sites

nisam sini mislio da su to velika pojacanja, vec sam se jedino nadao da znaju da igraju fudbal, da su fudbaleri

bebe nista nije pokazao njegov centarsut je toliko strasan i ogavan da mi je muka kad pomislim na to

obertan se gubi i ponasa se kao klinac uopste nema odlucnost i zelju da dokaze nesto, ne znam sto ga nisu pustili u januaru kad je trazio da ide..

Link to comment
Share on other sites

mancester junajted - arsenal u cetvrtfinalu fa kupa :D

pod uslovom da arsenal prodje veceras, a hoce posto igraju protiv nekih siromaha

EDIT

With 10 mins remaining #afc fans were singing "we'll never play you again". Yes they will. #lofc 1 #afc 1

hahaaha

Edited by Koma3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...