Jump to content

Premier League 2010/11


konfuzni

Recommended Posts

vrhunac njegove karijere je onaj najbedniji penal u istoriji fudbala protiv arsenala u ligi sampiona

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vrhunac njegove karijere je onaj najbedniji penal u istoriji fudbala protiv arsenala u ligi sampiona

WORD!!!

Venger zagrizao za cembrlena nekog klinca, prica se da je malo sporiji od volkota, ali da ima bolju tehniku etc .

Sedamnaestogodišnji igrač Sautemptona Aleks Okslejd-Čemberlejn blizu je prelaska u Arsenal, prenose ostrvski mediji.

Jedan od najtalentovanijih igrača u Engleskoj, koga mnogi porede za Teom Volkotom, će u toku naredne nedelje postati igrač Tobdžija u transferu vrednom do 10 miliona funti, ali će ostati na pozajmici u Sautemptonu do kraja sezone. Interesovanje za njegove usluge pokazali su još i Mančester Siti, Liverpul i Njukastl, ali je Čemberlejn odlučio da pređe u tim Arsena Vengera.

"Ako je to tačno, to je odlična odluka. Pokušaćemo da ga dovedemo", rekao je Venger i dodao:

"Potreban nam je dogovor sa Sautemptonom, sa igračem i mi nismo jedini klub koji je zainteresovan za njega. Ali daćemo sve od sebe da ga dovedemo jer mi se zaista dopada kao igrač".

Menadžer Tobdžija ne želi da Čemberlejna ostavi na pozajmici u klubu iz Čempionšipa, ali ukoliko to bude uslov za realizaciju transfera, daće svoj pristanak. Arsenal će na ime obeštećenja Sautemptonu platiti 5 miliona funti, uz opciju da u zavisnosti od budućih nastupa i uspeha 17-godišnjeg Engleza, konačan iznos obeštećenja poraste do 10 miliona.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Chelsea are on the verge of finalising a deal for David Luiz after Benfica reportedly accepted an offer.

The Portuguese club's Administrative Council met late on Monday and accepted one of Chelsea's proposals.

They have opted to take €25million (£21.5million) plus one of Chelsea's young players valued at €5million, taking the overall deal to €30million.

It is reported that Benfica will take one of Slobodan Rajkovic, Nemanja Matic, Patrick van Aanholt or Fabio Borini.

nemoj bracu srbe, kmeee

moguce da je celzi izgubio strpljenje sa rajkovicem, tesko da ce se taj naigrati u nasoj reprezentaciji u skorije vreme a samim tim i dobiti work permit.

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

rajkovic je postao fudbaler samo zato sto je bio volusina kao klinac

znaci koliki je sad,toliki je bio i sa 10 godina

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebem li mu mater u picku onu retardiranu

jebeni engleski i ostrvski oraci, razbije liku glavu i sudija NIIIISTA NASTAVITE SAOM MALO GRUBLJA IGRA OVO JE PREMIER LIGA!!

majmuncine jedne retardirane nista ne znaju osim da krljaju po terenu i biju

izvinite sto psujem moro sam

Link to comment
Share on other sites

sramota..nadam se da ce fer navijaci mancestera uzeti tastaturu i reci da su ukrali pobedu..cist penal rafaela nad nekim siromahom i to pri rezultatu 2-0..

blekpul bio daleko bolji prvih sat vremena..runi treba da se penzionise potpuno..

a koliko sam se samo radovo dj-ovom kolu, dzaba..no dobro, negde na nekoj cupriji ce platiti to sam siguran..i to nadam se na velodromskoj kod brandaa da boli najvise sto moze..koliko ih samo sere, strasno..

Link to comment
Share on other sites

sramota..nadam se da ce fer navijaci mancestera uzeti tastaturu i reci da su ukrali pobedu..cist penal rafaela nad nekim siromahom i to pri rezultatu 2-0..

blekpul bio daleko bolji prvih sat vremena..runi treba da se penzionise potpuno..

a koliko sam se samo radovo dj-ovom kolu, dzaba..no dobro, negde na nekoj cupriji ce platiti to sam siguran..i to nadam se na velodromskoj kod brandaa da boli najvise sto moze..koliko ih samo sere, strasno..

A i koliko sam video cicerito je bio u ofsajdu ... Jos glupi cimer poceo da skace kao debil i da se dernja kao simpanza u zoloskom vrtu, doslo mi da ga udavim.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

sramota..nadam se da ce fer navijaci mancestera uzeti tastaturu i reci da su ukrali pobedu..cist penal rafaela nad nekim siromahom i to pri rezultatu 2-0..

blekpul bio daleko bolji prvih sat vremena..runi treba da se penzionise potpuno..

a koliko sam se samo radovo dj-ovom kolu, dzaba..no dobro, negde na nekoj cupriji ce platiti to sam siguran..i to nadam se na velodromskoj kod brandaa da boli najvise sto moze..koliko ih samo sere, strasno..

Evo ja priznajem :D Ali verujem da "nam" se ovo vraca za proslogodisnje nesretno ispadanje u LS od Bajerna...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...