Jump to content

Premier League 2010/11


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

uf kakvo ce pojacanje ramires biti, sve bolje i bolje igra

Koliko sam mislio da se nece uklopiti, pogotovu pored onakvih losih partija na pocetku, ali ovu je odigra vrhunski.

btw

LnKr1.png

bog

Edited by Ivan~

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

da,alex se bash uklopio

ucinak tog bednika se svodi na to kad ce da mu lopta predje preko noge iz nekog slobodnjaka i da pocepa mrezhu kao sto je ucinio liverpulu u ls i arsenalu ove godine u prvenstvu i to je to

anderson da ne pricamo koja je vuna,tipichan bednik koji sad tek nema sta da radi otkako je kristijano otisao u spaniju pa nema sa kim da orgija u bazenu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Treba da dignu spomenik vidicu, jebote ne verujem da ih je toliko pokidao totenhem i da nisu mogli dati gol. Vidic je nenormalan, kako sam se samo smejao kad je kreno presing na modrica, koja scena ovaj pobegao maltene na svoju polovinu :D

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Treba da dignu spomenik vidicu, jebote ne verujem da ih je toliko pokidao totenhem i da nisu mogli dati gol. Vidic je nenormalan, kako sam se samo smejao kad je kreno presing na modrica, koja scena ovaj pobegao maltene na svoju polovinu :D

Ja se odushevio. Vishe mi je odgovarala pobeda Mamuza, ali Ditjvi kida.

Link to comment
Share on other sites

nekad mi bude zao sto bane nije presao u mancester, jer bi to onda bila senzacija

in other news,

Sunderland striker Darren Bent has handed in a transfer request amid reports that Aston Villa have made an £18million bid for the England international. Stay with us for more on this major breaking news.

pa da, sad je novi serif u gradu, SERIF GYAN!!!!

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Have United ever had a better centre-back than Nemanja Vidic?

Bruce, Pallister, Stam and Buchan were all tremendous. But if I had to have someone to defend for my life, it would be Vida every time. He was absolutely awesome at the Lane yesterday. He marked Crouch out of the game and I can’t remember him missing a header. It was a truly dominant display and was befitting of someone who wears the captain’s armband. The best bit of business United have done over the last year has been tying Vidic down to a new contract.

[:)]

Link to comment
Share on other sites

i onda dodje u reprezantciju i vice 'nema zuvanja' i bezi od lopte :c

daj pejo,kad je vidara bio sporan,to se tako potrefilo tada i nikad vishe

iako je govno od choveka,realno,nikad nije losu utakmicu u repki odigrao

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

upravo to, a pojebao ga je i kejhil kod prvog gola kengura

o penalu da ne pričamo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jeste zagovnao za to sklanjanje ali kao shto kaze gruja loshu utakmicu nije odigrao u reprezentaciji =). Uostalom za drugi gol australije je 80% kriv Stojkovic, bio je loshe postavljen.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

gledam sad po netu ove trening centre po evropi i tuzan sam mnogo :( platio bi im da me zaposle kao cistaca!

znate li da trening centar reala kosta 70 miliona jevreja? dok evertonov, na primer, kosta oko 18 miliona a spada medju 10 najboljih u Evropi

francuzi imaju najbolji centar, negde u nekoj sumi, tu svi talentovani klinci od 13 do 15 godina idu na obucavanje i posle toga idu u klubove

ne znam sto ovo pisem, valjda previse igram meandzer i no lajfujem :(

Edited by Koma3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...