Jump to content

Saopshtenje Dota-allstarsa o nedavnim dogadjajima


Dreadlord

Recommended Posts

Blizzard nije poslednje 2-3 godine izdao ni jedan balans patch za wc3 pa se igra i dalje igra i jos je zvanicna wcg igra,a dota takva kakva je sad, ce se igrati jos nekoliko godina sigurno sa verzijom 6.67c ili 6.68,tako da stvarno ne znam sta ti hoces da dokazes osim da si retard.danas je izasla nova verzija(6.68) .!.

Link to comment
Share on other sites

Dobro dokle cete da se lozite bre vise, ja sam igrao i hon i dotu (dotu nesto duze) i ne bih stajao ni na jednu stranu jer su mi obe igre posebne na svoj nacin, ali cim vidim da neko napada jednu automatski branim ovu drugu. Cemu vise postovanje ovakvih stvari, koga briga sta je napisao neki lik za azerota (pa makar bio i pendragon), ljudi ce igrati dotu dok im se bude igrala i dok god icefrog izbacuje patcheve i brine o toj igri. E sad o "inteligenciji koja igra dotu", nije lepo vredjati druge igrace i cemu u opste potreba da tolko branite HoN, zar ne vidite kolko je smesno vise, posebno kad to dolazi od "casual" igraca kao sto si ti Drealorde (bar si takav bio dok sam ja igrao HoN). BOlje se manite corava posla i koristite energiju za pametnije stvari [:I]

Link to comment
Share on other sites

Dobro dokle cete da se lozite bre vise, ja sam igrao i hon i dotu (dotu nesto duze) i ne bih stajao ni na jednu stranu jer su mi obe igre posebne na svoj nacin, ali cim vidim da neko napada jednu automatski branim ovu drugu. Cemu vise postovanje ovakvih stvari, koga briga sta je napisao neki lik za azerota (pa makar bio i pendragon), ljudi ce igrati dotu dok im se bude igrala i dok god icefrog izbacuje patcheve i brine o toj igri. E sad o "inteligenciji koja igra dotu", nije lepo vredjati druge igrace i cemu u opste potreba da tolko branite HoN, zar ne vidite kolko je smesno vise, posebno kad to dolazi od "casual" igraca kao sto si ti Drealorde (bar si takav bio dok sam ja igrao HoN). BOlje se manite corava posla i koristite energiju za pametnije stvari [:I]

Ako pogledash pazhljivo, ovo sam okachio sam kao vest ;)

A onda su Dotashi pocheli sa >retardi< ne mi, gde mi samo konstatujemo stepen evolucije preostalih igracha dote.

Uveo bi posebnu kategoriju casual-competitive igracha, poshto realno nit smo bili jedno niti drugo.

A nishta se nije ni promenilo od kako si prestao da igrash shto se toga tiche...sem shto mi se chini da sam jedino ja ostao od ozbiljnijih igracha iz tog perioda. Tako da mi skoro pun kurac solo letenja vama tamo i oscilacije od 100 PSR na 2 dana, tako da se spremam da potrazhim neki klanchitj.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Dobro dokle cete da se lozite bre vise, ja sam igrao i hon i dotu (dotu nesto duze) i ne bih stajao ni na jednu stranu jer su mi obe igre posebne na svoj nacin, ali cim vidim da neko napada jednu automatski branim ovu drugu. Cemu vise postovanje ovakvih stvari, koga briga sta je napisao neki lik za azerota (pa makar bio i pendragon), ljudi ce igrati dotu dok im se bude igrala i dok god icefrog izbacuje patcheve i brine o toj igri. E sad o "inteligenciji koja igra dotu", nije lepo vredjati druge igrace i cemu u opste potreba da tolko branite HoN, zar ne vidite kolko je smesno vise, posebno kad to dolazi od "casual" igraca kao sto si ti Drealorde (bar si takav bio dok sam ja igrao HoN). BOlje se manite corava posla i koristite energiju za pametnije stvari [:I]

qft jebeno

čemu toliki hejt ponašate se ko najgora deca jbti :)

šteta što se dota-allstars gasi, mnoge sate provedoh tamo...

Ko zna, možda će se DotA vratiti bolja i jača nego ikad (

,
... [|)] ... edit:
- Centaur Warchief in SC2, lol [:)] )

it aint over till the fat lady sings

u međuvremenu, pikaće se HoN :)

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...