Jump to content

Diablo?


WTFitsLukaDerv

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

svaki lik dobija odredjenu kombinaciju stat poena po levelu...treba stekati poene, s tim da zavisi od bilda koji igras...a taj kvest je bas zavucen, ima cetiri prolaza, dva u bazaru, dva u upper kurastu valjda, u jednom je sigurno

ja nesto nisam primetio, meni se cini da dobijas 5 poena za stats da sam rasporedis i to je to. ako ne radis nista sa njima, lik ostaje isti po statsu kao kad si ga napravio. ili mi nesto promice?

zajebo sam se, proso sam kroz portal posle mefista i smor. nisam racunao na to da ne moze da se vraca iz acta 4 u act 3 :(

lep je ovaj level, tileset je pregledan, oblasti su fino napravljene...posle one dzungle pravo osvezenje. jedino sto mi zao sto nisam uradio taj kvest, sad sam se bas smorio sto nema nazad. i kontam da sam mogao vise da se izlevelujem, sad sam 25, sto ce reci da sam se kroz ceo 4. akt levelovo tipa dva puta lol

edit:

evo sad sam video ovde, ne dobijas statsove, vec ti se povecavaju ovi tripovi na koje statsovi uticu. znaci, vitality ostaje isti, ali life pici sam od sebe kad se levelujes, primera radi. znaci ipak ima vajde od levelinga i kad ne rokas poene u stats...

ovo je sjajan sajt, ovde sam to video:

http://classic.battle.net/diablo2exp/classes/paladin.shtml

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

evo sad sam video ovde, ne dobijas statsove, vec ti se povecavaju ovi tripovi na koje statsovi uticu. znaci, vitality ostaje isti, ali life pici sam od sebe kad se levelujes, primera radi. znaci ipak ima vajde od levelinga i kad ne rokas poene u stats...

na to sam i mislio kad sam napisao ono:)...a naravno da mozes da se vracas nazad, kaurin ti je objasnio:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

u sustini, dobio sam duriela zato sto sam imao neku sikiru sa cold dmg, pa uspori on mene, usporim ja njega, al ja imam zeal.

Ko ima problema sa durielom, thawing potioni pomazu, udjes u lair, uradis tp, sibate se, kad nestane heal-a vratis se u grad, pa nazad i sve ponovo, sve vreme pod thawing potionima [:)]

Link to comment
Share on other sites

In other news, vlasnici non-4:3 monitora, sa zadnjim patchem upalite igru u prozoru a onda maksimizujte prozor, popuniće visinu ili širinu ali će proporcije ostati očuvane i možete da igrate ko ljudi

i ja sam se nadao tome kod poslednjeg patcha, ali?

1 - kad se maksimizuje, samo se skalira, dakle kockice su jos vece nego u fulskrin 800x600, tj verovatno nisu, ali posto 800x600 nije native, onda se zamute pikseli, pa je normalno. a ovo prosireno 800x600 kristalno cisto (posto je zapravo u 1920x1080) je rofl

2 - takodje, likovi postanu debeli, dakle, proporcije se sire

3 - brate, kako si uspeo da se ne desi ovo iz tacaka 1 i 2, daj tutorijal:)

4 - nesto mi sumnjivo da su to uradili, pored toga sto meni nece.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

i ja sam se nadao tome kod poslednjeg patcha, ali?

1 - kad se maksimizuje, samo se skalira, dakle kockice su jos vece nego u fulskrin 800x600, tj verovatno nisu, ali posto 800x600 nije native, onda se zamute pikseli, pa je normalno. a ovo prosireno 800x600 kristalno cisto (posto je zapravo u 1920x1080) je rofl

2 - takodje, likovi postanu debeli, dakle, proporcije se sire

3 - brate, kako si uspeo da se ne desi ovo iz tacaka 1 i 2, daj tutorijal:)

4 - nesto mi sumnjivo da su to uradili, pored toga sto meni nece.

Nemam pojma, evo kaže ovde:

- Patch 1.13c

- Support for blit scaling in windowed mode. The game can now be

maximized to the largest 4:3 resolution supported (hooray widescreen users).

Link to comment
Share on other sites

a, ti nisi uradio, ti si procito:)

nista nisu uradili osim toga da prozor mozes da maksimizujes. ako uneses parametar da ignoruje 4:3, onda se samo "podebeli" na wide, tj deformise se. sto puta je lepse igrati na fullscreenu 800x600. a i ako oces izdeformisani wide, samo dopusti monitoru da siri sliku i voila, bolje nego to njihovo:)

btw, rokno sam diabla, brate, ovo je najneizbalansiranija igra na svetu. diablo je najlaksi od svih kraljica, jedino sto popizdis sto se dugo ubija, duriel je najtezi, mefisto i andariel so-so. baala cu tek da vidim.

e da, preglup je onaj filmic za baala lol:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

imam jos jedan act, ekspanziju:)

a trebalo bi preci bar tri puta, pa onda mozda i sa jos nekim likom to isto, ko ce ga znati, ako me ne smori (ili ako ne izadje trojka u medjuvremenu:) )...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...