Jump to content

Diablo?


WTFitsLukaDerv

Recommended Posts

fino izgleda ovaj hi res d2, daj link za taj patch dule, pa da opikamo preko neta! :D

ma nisam ja dijabldzija:) evo sad me ovaj topik nesto ponukao, pa sam skino keca i dvojku da se zezam, al recimo dvojku nisam nijednom presao:)

inace, 1.13c je najnoviji patch, a multires radi samo na 1.12a. e da, i ne privata ga bnet:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je kresovao high res patch na kompu, dok mom ortaku na lap topu nije a koristili smo isti fajl, tako da ne znam :D

I ja sam negde oko februara igrao u multiju sa ortacima , zbuzdio lightning sorserku mass charged bolt na 60 neki nivo, za mozda 3-4 dana , pa sam napravio caster druida i stigao do 45 i nisam vise upalio :(

Opikam tako svake godine.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Hmm,simpa je igra,igram u net-caffeu malo D1,a malo gledam na youtube-u ( da pohvatam pricu i bolje) Grafika jebe keve,opako,al dobro :D 2 sa ovim HD patchom ce valjda biti bolja (thnx for it) ...

BTW Mozda mali Off Topic, kako sam se zainteresovao za igru gledo' sam gameplay 3 ( devoloperi komentarisali ) Igra izgleda kao da ce BAS da bude do jaja :p

@ Atomic,e nadamo se da mi nece nijedna takva prici na ulici u skorije vrijeme prije nego ga i predjem hhh :D

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

dvojka nije ruzna i bez patcha, ja bih ti savetovao da ne stavljas taj patch jer je d2 predvidjen da radi u 800x600 - dosta mehanike se zasniva na velicini ekrana, igra je jednostavno napravljena da funkcionise i koristi datu rezoluciju. videces, mnogo je igriviji od keca, pa neces ni gledati grafiku.

-kec nema trcanje, dvojka ima = mnogo manje dosadnog i sporog setanja

-u dvojci su jeftiniji town portali, a takodje ima i waypointa = mnogo manje besmislenog setanja generalno

-NE MORAS DA KLIKCES ZA SVAKI UDARAC = drzis dugme na protivniku i on ga udara dok protivnik ne rikne. ovo je mozda i najhumanija popravka, kad se samo setim na sta mi je licio prst:)

-patch 1.13 je dobar zato sto uvodi respec, tj imas mogucnost (valjda dva puta u igri, nisam siguran) da skines sve skill i stats poene i da ih stavis ponovo kako oces. a ovaj multires patch radi samo na 1.12, a na tom patchu nema respecijalizacije. a za nas nubove je respec keva posto ces garantovano pogresiti build:)

e, da, poco sam d2 sad i uzeo sam paladina i sad sam krenuo act2. skontao sam da vec pocinje da mi bude ekstra zajebano i da ginem za dve sekunde i tako to. lvl16 sam, nisam dirao ni skilove ni stats, (stavio sam malo u str da mogu da furam neki mac i to je to). tako da sad imam 16 skill poena i 70 stats poena. sta mi je ciniti?

mene nesto mami da rokam statsove u vitality posto ginem ko krme, al neam pojma, recite mi vi sto znate...ne razumem se kako to ide i koliko da potrosim na sta...teo bi da furam onaj zeal, nesto sam citao po netu, ali ljudi pisu samo krajnji build, nema guidea.

inace, najvise ginem kad ima puno likova i onda me saseckaju jako brzo. izvlacio sam jednog po jednog do sada, ali je izuzetan smor to stalno raditi, a i ne moze uvek (recimo, sidjes negde i odma na ulazu milioni likova). naravno, onda mi zgine i onaj lik sto ga vodim i idu pare samo tako. e sad, ne znam ni koga da vodim, tripovo sam da uzmem nekog lika sto se siba, pa kad on krene u fajt da ja udaram ko picka, ali ne znam da li je to dobra taktika.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

eh, meni kad kazes tako, ko da si mi nesto na kineskom reko:) mislim, video sam kao taj hammerdin build, al opet kazem, samo krajnji build napisu, mene zanima sta sad da radim posto krecem ozbiljno da ginem. a i svidja mi se onaj zeal paladin, barem iz onoga sto sam procitao.

neam pojma sta da drndam jer mi se sve cini korisno - em ih masim kad udaram, em imam mali hp, em oduzimam ko picka...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ortak je skoro igrao mass resistance, vengance, jednoruko oruzije i stit (+malo na holy shield), toliko je prebijao na najtmeru da je bilo dosadno :D a verovatno bi i na hell-u bio je oko 70 lvl :)

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

tako da sad imam 16 skill poena i 70 stats poena. sta mi je ciniti?

Zealota punis tako sto str ide dovoljno da nosis svoju late game opremu (ako pretpostavim da ne igras na battle netu? nego offline, onda dovoljno str-a da nosis oruzje) a dex-a dovoljno za max block rate (imas tablice na netu koliko je to sa kojim shieldom, ne znam napamet), energy 0, dok sve ostalo ide u vitality. Zeal je glavni atak i ide max, fanatizam ti je glavna aura koja ide takodje max, kao i ono sto daje sinergiju za zeal (ne secam se kako se tacno zove skill). Igras sa 1H + shieldom (onaj skill sto povecava defense shield-a isto punis max kasnije), 2H nije preporucen, neces izdrzati dugo bez shielda : )S obzirom da pretpostavljam igras offline, tesko ces dolaziti do "dobre" opreme, tako da moze da ti bude teze kasnije u igri [;)]

Link to comment
Share on other sites

sta je mass resistance? imaju ona tri u def. aurama, pa pretpostavljam da roknes u sve tri i da alternatujes aure? a ima i ona skroz dole, salvation ili kako vec.

vengeance je ono da dodaje elementalni dmg?

peja:

taj hamerdin mi deluje mnogo mikro, ginucu sam od sebe tako:)

Zealota punis tako sto str ide dovoljno da nosis svoju late game opremu (ako pretpostavim da ne igras na battle netu? nego offline, onda dovoljno str-a da nosis oruzje) a dex-a dovoljno za max block rate (imas tablice na netu koliko je to sa kojim shieldom, ne znam napamet), energy 0, dok sve ostalo ide u vitality. Zeal je glavni atak i ide max, fanatizam ti je glavna aura koja ide takodje max, kao i ono sto daje sinergiju za zeal (ne secam se kako se tacno zove skill). Igras sa 1H + shieldom (onaj skill sto povecava defense shield-a isto punis max kasnije), 2H nije preporucen, neces izdrzati dugo bez shielda : )S obzirom da pretpostavljam igras offline, tesko ces dolaziti do "dobre" opreme, tako da moze da ti bude teze kasnije u igri [;)]

otkud znam, imam drugara koji ima svakakvu opremu, a nije nikad igro onlajn:) mada on igra to od kad je izaslo lol:)

fala na obrazlaganju:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja kad sam prvi put prelazio kec (a igrao sam ga posle dvojke) nisam treptao, ne znam kako ti je dosadno, izgleda da nije za svakoga :)

Ma dramatican je,atmosfera je da se useres :> Ima bolju atmosferu nego bilo koji horor koji sam gledo' do sad.. Ali mi se ne svidja fajt sistem,a i oci me bole... Trebao bi da ga predjem,a?:P

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

otkud znam, imam drugara koji ima svakakvu opremu, a nije nikad igro onlajn:)

Ma mozes da imas sasvim "ok" opremu, nismo se razumeli, ali neke stvari ti maltene nikad nece pasti offline (kako je neko opisao "imas vece sanse da te udari avion kog je pogodio grom nego da ti padne zed runa [:D] ), pa se mozda smoris na hell-u. Vengeance ti ne treba vise od lvl 1 cisto za one imune na phisical dmg na hellu, ili eventualno ako se neki pojavi ranije, al mozes onda samo da restartujes igru [8D]

Link to comment
Share on other sites

koliko se secam uzimas onu auru sto skida restance neprijateljima i koristis vengance pa ih prsti, a ako bude cipavo pojacas sebi rezistance (valjda one prve 3 aure dodaju sinergije na vengance , ne znam dal dodaju na salvation). U sustini nista komplikovano :), nije tu moj komp da pogledam :)

mislim da je stavio oko 10 na ove resistance aure, 20 na ovu sto skida njima, oko 10 na vengancem, malo na salvation i ostalo na holy shield.

Edited by dustman

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

gurno sam 20 u vitality cisto da mogu da me udare par puta i gurno sam 5 u zeal i 1 u sacrifice, posto je prerekvizit. i ono, mos se dise:) al idu pare na health potione:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Cool :D Imal' u dvojci nes' kao hunter? Il neki warlock il tako :P?

Imas druida, koji moze da samonuje (mada meni je shapeshifting omiljen), imas nekormancera koji moze da samonuje i baca krseve (al je tesko sa njim solo na drugim tezinama pogotovu ako nemas dobar inventar), imas amazonku koja moze da se specializuje sa lukom i strelom (koja je mozda najaci lik al je pocetak veoma spor i mnogo zavisi od inventara).

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

evo, preso sam dva akta, yay me!:)

sto je gadan ovaj treci nivo, nit vidim de sam ovako, nit vidim sta se desava na minimapu, mape su ogromne, zaboravim na koju stranu sam krenuo da otkrivam mapu, a ne stignem ni do pola duzine...cak je i grad razudjen i svi zivi su u picki materinoj jedni od drugih:(

i gomila onih malih govana, taman sam mislio da sam se oprostio od slicnih likova sa prvim aktom...mislim, laksi su mi od pola likova iz drugog acta, al brate sto je smor igrati...

opasno me smara, al dobro, valjda cu se naterati da prijedjem:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...