Jump to content

Sastavljanje Srpskih SC2 igrača


Recommended Posts

Sutra (27.07.2010) na dan kada se lančuje SC2 u prodavnici Game-s (Dečanska 12, kod Doma Sindikata) od 9 sati pre podne počinju da dele legalne SC2 kopije za one ljude koji su rezerviali svoj primerak (6000din.)

Pošto ja idem tamo sutra, pala mi je na pamet ideja da nekako organizujem Srpske SC2 igrače da se skupimo zajedno. Ono će biti jedinstvena prilika kada će najzagriženiji SC2 igrači biti tamo svi na jednom mestu, pritom to je jedna od jako retkih (ako ne i jedina) prodavnica u gradu koja prodaje SC2 odmah taj dan (možda i grešim, ali je sigurno najpopularnija za naručivanje).

Zašto? pa ako je sudeći po SC2 beti, tamo ne postoji filter po kojem možeš da tražiš igrače na osnovu nacionalne pripadnosti, što znači da "naše ljude" ne možeš da nađeš na battle netu nikako osim ako nemaju neki prepoznatljiv nick tipa "boba smrad" ili "kuća-poso" :)

Rekli su mi u prodavnici da je sc2 rezervisalo njih 70-tak što u suštini nije mali broj (pogotovu uzimajući u obzir cenu igre) pa sam mislio da sutra ljudima podelim flajere na kojima bih napisao kratko uputstvo i link ka klanRuR forumu. Bilo bi dobro da admini onda ovde otvore lepljivu ("važnu") temu u kojoj bi svi legalni SC2 igrači mogli da ostave svoj nick (i eventualno ime, kontakt...) čisto da bi smo mogli lakše da se nađemo na battlenetu.

Ako mislite da je ova ideja okej, ja ću odštampati flajere (u kućnoj radinosti) i izdeliti sutra ljudima, bez problema. Zanima me samo da li imam vašu podršku u svemu ovome.

Kao što rekoh, sutra je verovatno najbolja prilika kada će se svi najzagriženiji SC2 igrači naći na jednom mestu u isto vreme. Mislim da vredi pokušati organizovati "Srpski klan" jer će se SC2 igrati sigurno bar još narednih 10 godina :)

Edited by MilanGM
Link to comment
Share on other sites

Sutra (27.07.2010) na dan kada se lančuje SC2 u prodavnici Game-s (Dečanska 12, kod Doma Sindikata) od 9 sati pre podne počinju da dele legalne SC2 kopije za one ljude koji su rezerviali svoj primerak (6000din.)

Bilo bi glupo da su u pitanju nelegalne kopije :)

A i ne dele nego prodaju :)

Ako mislite da je ova ideja okej, ja ću odštampati flajere (u kućnoj radinosti) i izdeliti sutra ljudima, bez problema. Zanima me samo da li imam vašu podršku u svemu ovome.

OK je ideja, slobodno ištampaj flajere, pošalji da vidimo kako izgledaju čisto ovako, i to je to. Stavićemo topic u sticky, mada baci pogled, Sting pokreće nešto slično na drugom topicu koliko vidim.

Link to comment
Share on other sites

Pardon, zaboravio sam da postujem ovde [:D].

Ovaj topic shto sam ja otvorio je direktno inspirasan Milanovim topicom [:)]. Dakle, to nije moja akcija nego Milanova nego sam zaboravio da postujem ovde jer sam na poslu =P.

Samo napred Milane, ocekujemo josh neku dobru akciju sa tvoje strane :).

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ok, drago mi je se ovde nalaze razumni ljudi "od akcije" koji nisu u fazonu da ispljuju svaku akciju koju neki čovek pokuša da izvede (kao što umeju na nekim forumima)

Hvala na podršci.

Mislio sam da na flajer stavim sledeći text:

(i eventualno neku sliku, onako da malo izdizajniram) ;)

-------------------------------------------

Registrovanje Srpskih StarCraft2 igrača.

Posetite:

www.klanrur.rs/forum/

[starCraft2 topik] -> [Lista srpskih igraca na Bnet-u! tema]

Ostavite svoj nick kako bi smo svi mi, Srpski igrači,

lakše mogli da se pronađemo/sretnemo/organizujemo.

GL HF!

(i možda dodam dole)

SRBIJA DO KOREJE! :P

Link to comment
Share on other sites

Srpskih se piše malim slovom, ostalo izgleda ok. I malo mi je suviše "sužena" ciljna grupa, ima sigurno puno ljudi iz okruženja koji bi igrali a mogli bi da se sporazumeju međusobno.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Great ... super izgleda, ja nemam ink jet, ištampao bih da imam :(

Možeš da probaš u copy centru (tamo kod kneza), ne znam koji je ovo format lifleta, ali kapiram da ne bi ištampao više od 20ak listova A4 ... ili evo ovako, vidi koliko će da te košta, mi ćemo pokriti trošak ako je do 10 eur :) a ne bi trebalo da ispadne više od toga :)

Može?

Link to comment
Share on other sites

Ok, evo idem sad, pa ću doneti račun ;)

A neko iz RuR-a može sutra pre podne da se pojavi u Dečanskoj.

STANI, mozes sve ovo sto je ispisano da iskoristis Starcraft font, veruj mi izgledace vrh. Imas li msn. Baci PSD negde ili fajl u programu u kojem si pravio.

Pozdrav!

Edited by gile23
Link to comment
Share on other sites

Extra je dobro! [:D] Ziv bio!

Srpskih se piše malim slovom, ostalo izgleda ok. I malo mi je suviše "sužena" ciljna grupa, ima sigurno puno ljudi iz okruženja koji bi igrali a mogli bi da se sporazumeju međusobno.

Ne boj se Pip, ionako sam proshirio ciljnu grupu u topicu koji je pinovan [:)]. Uostalom nikoga ne sprecavamo da se prijavi, ako razume shta se ovde pishe nema nikakvih problema pa nek je i Crnac iz Gvineje Bisao!

SRBIJA DO KOREJE! [:D]

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam onako, pomalo dizajner, pa na osnovu iskustva od drugih dizajnera sa kojima radim znam da za običan text ne treba koristiti font kojim se ispisuje logo "firme" (tj. proizvoda). Znam da postoji SC font, ali veruj mi nema potrebe, čak će izgledati jeftino pomalo (bar su mene tako učili). Ovaj font koji koristim je "klavika" i najelegantiji je za ovakva "svemirska" rešenja.

Doradio sam još malo flajer i mislim da je skroz kul (a isto tako misli i jedan dizajner ovde kod mene) ;)

ps. nisam još otišao, dorađivao sam flajer ;)

Link to comment
Share on other sites

Pa daj da vidimo :)

Al ti savetujem da, ako je gramatički sve ispravno na njemu, odmah kreneš na štampanje. Jer ako počnemo da nabacujemo ovde šta bi moglo još da se doda, proći će 27-i :)))

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja samo imam dve "stavke":

1. Da li si siguran da će baš svi biti u 09h ujutru tamo da čekaju svoju kopiju? Ne kažem, svi žele SC2, ali ipak, ima onih koji prosto rade, neće moći da dođu itd. Nekako, kapiram da će ih večeras u ponoć biti više, i plus će biti svi na gomili.

2. Nije frka, poslaću ja mail GameS-u da ćeš doći.

Link to comment
Share on other sites

ma nece im smetati don't worry.

Nego pogledajte kakav je red u Svedskoj za sc2. Red je poceo da se formira pre 3 dana, a bio je i zesci pljusak i svi su ostali da cekaju.....

http://img64.imageshack.us/img64/926/redn.jpg

ps: Veceras ce biti vise ljudi a sutra neces moci da znas kada ce ljudi doci dok ti je veceras od 12-01 am.

Edited by vrhunski
Link to comment
Share on other sites

Pa ovi su u GameS-u rekli da po kopije MORA da se dođe sutra pre podne od 9h do 12h. Tako da kapiram da će svi doći pre 9. Ne znam zasigurno naravno. Računam na to i da će možda ovi iz GameS-a podeliti neki flajer uz SC2 kopije, ništa ih ne košta. (ako budu bili toliko dobri naravno) :)

Online kopije će početi da se prodaju tek sutra od 10 pre podne. A večeras će moći da instalira samo onaj ko je nekako nabavio SC2 "preko veze" ili maznuo direktno iz magacina nekog :)

Oćete da kažete da će već večeras početi da prodaju SC2? Nisam baš razumeo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...