Jump to content

radni sto


Recommended Posts

poz

jel ima neko mozda preporuku gde bih mogao da nadjem kvalitetan radni/kompjuterski sto

ne treba mi nista nabudzeno (fioke i sl.) , samo da bude dovoljno prostran, da ima kvalitetnu plocu gornju, da se ne klima i ne raspadne :D

prevrnuo sam internet a nisam naso nista :c

fala

Link to comment
Share on other sites

U eurosalonu ili simpu neki predrkani teski masivni golemi sto od mahagonija i ružinog drveta. Na njemu tučani pritiskač za hartiju, platinski nožić za koverte, asus bamboo, bilježnica sa koricama od kože ajkule. Stilska stona lampa nekog italijanskog kreatora iz perioda renesanse se podrazumeva. Teške fijoke su krcate finim detaljima, a ručke na njima originalni rad.

Zvoniš na pozlaćeno dugme za sekretaricu, i ulazi ti ćerka miss Moneypenny i kaže :"Rekidrugu, zvali ste me"

E to treba da ti bude ideal, a ne jebeni sto iz formasocijalea.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

vec imam u sobi orman i komodu iz forme ideale, u wenge/belog kombinaciji, i ono, jeste to jeftino ali ne izgleda ruzno :)

a sto u formi ideale sam gledao, niti je dovoljno velik, a ima i ono sranje za stavljanje kucista gde moje kuciste ne moze da stane :c

tako da mi ostaje ovo sto je starbak reko :D

potrazicu po netu neki na koju foru bi mi odgovarao, pa cu to da isprojektujem i sa caletom odradim, i naravno okacicu sliku posle!

Link to comment
Share on other sites

reki care,ima u Pancevu,a pretpostavljam da tako nesto postoji i u Bgu,ali ne znam gde,kao neko Simpovo groblje namestaja,stolova i stolica.Elem,ja sam tamo kupio dva stola i stavio ih u cirilicno G i izasli su me jeftinije nego da sam platio majstora da mi napravi.Ako te ne mrzi doci do Pa,ja bih te odveo do tih hangara posto su bash zatureni i na izlazu iz grada su,ali ono je neverovatno sta sve ima tamo.Pocevsi od garnituri koje su recimo bile 100 hiljada, a sad su 60,pa i kreveta koji su duplo jeftiniji,znachi ogromni ogromni popusti,jedino je fora sto treba da te ukenja,ali nista te ne kosta da pogledas.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tako isto trazio "radni sto" i pushio sam kurac svuda zato sto radne stolove uglavnom predstavljaju ona mala govna gde ne mozes ni kitu da ispruzis.... uglavnom, probaj da nadjes neki KANCELARIJSKI sto jeftiniji... ili kod stolara nekog (sto sam ja i uradio)... da stavi plocu + nogare.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ko se seca, kacio sam one fotke kad sam pravio onaj svoj radni sto... nije tesko

a ni skupo plus ti je sve po merama kako zelis.... btw, 3 smrti formi ideale!

pozdrav!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ja sam napravio sa caletom radni sto sa sve kliznim plocama i pregradama i odvojenom policom za kuciste i naslonom za noge i policom jednom!!11 pod napravio mislim, merio, seko, pravio sine i to, ne mislim na to da sam zaleio gotovu dasku preko cetiri gotove noge AHA!

naravno, posle sam skontao da je najbolji sto za komp zapravo trpezarija fazon stola, sa jednom plocom solidne velicine:)

i to je moj savet, obican, najobicniji sto, ne previse visok i dovoljno dubok da mozes da roknes laktove na njega.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Naravno, sa par fijoka eventualno.

Kutija drvena za kuciste, mislim da je to nesto najgluplje na svetu. Mogli bi po tome i da impregniraju baruta u drvo da se bolje zapali

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kao što rekoh, četiri nogara i daska preko je najbolji sto za komp, kao ono, iz igraonice ... u suštini, nikad ne znaš kad ćeš "sutra" nešto da menjaš pa ta kutija za kućište postane premala/pretesna, ili kućište ima konektore za USB odozgo a ne napred (ili su sa strane), pa stalak za monitor postane premali kad kupiš novi monitor, i slične stvari.

Link to comment
Share on other sites

Na Limundu mozes da nadjes sto. Valjaju ljudi i novo i polovno.

Ima neki koji se zove IKEARS ili IKEASRB. Lik valja nove Ikeine stavri.

naravno, posle sam skontao da je najbolji sto za komp zapravo trpezarija fazon stola, sa jednom plocom solidne velicine:)

i to je moj savet, obican, najobicniji sto, ne previse visok i dovoljno dubok da mozes da roknes laktove na njega.

Yep

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

de ces laktove?

pazi, nasloni na stolici su trista puta vise gej nego ako naslonis ruke na sto, veruj mi. ja imam sjebanu kozu i 'hronicne laktove' od toga:) gurni monitor i tastaturu sto dalje od sebe i stavi ruke na sto kad pikas komp.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...