Jump to content

DeathSpank


Lex

Recommended Posts

Stigla je najbolja igra ovoga leta!

Vrlo akcioni malo RPG kreiran od strane genijalnog Rona Gilberta (Monkey Island)

Odlična grafika, komični glasovi, epic loot, blesavi questovi, suluda priča, briljantan humor.

deathspank.jpg

Gde kupiti? XBLA i PSN za 15ak dolara. PC verzija još nije sigurna.

(Uvek možete skinuti demo, ako mi ne verujete. :) )

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

prvoklasni humor, odlična igra, zakovao sam se sad 5 punih sati uz nju, što mi se odavno nije desilo uz neku SP igru.

Kao samo 30 min da probam, pa na spavanje, a već je 4 (radi se od 9 :))

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

šta da ti kažem, skroz smo do jaja!

Inače sam isušio jezero, i tu oslobodio siroče, kao i ono od orkova, sad sam lvl17 i zaputio sam se u Enchanted Forest (a cenim da će tamo da me ošure ko budalu [:D])

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

uh kolko je dobra igra!hvala puno na preporuci ovako nesto sam cekao godinama.

kako ubiti one undjedove na pocetku?sva oruzja sam probo al nista.kapiram da treba neki kvest da otvorim koji nisam?

mozda malo previse itema ima, ja se izgubih u equipmentu, pa sam poceo da meljem sve redom:)doduse nije da sam bas iskusan sa ovakvim tipom igara.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Najverovatnije mislis na ona 3-4 duha sto se motaju oko onog zakljucanog kovcega, na pocetku i ne mozes da ih ubijes ... osim ako ne nabavis onu otrovnu toljagu ili mnogo kasnije specifican mac koji za to sluzi. Racunam da na njih mislis. I da, ko nije provalio a racunam da jeste svi :). Vecina stvari ima na sebi neke strelice sto pokazuju navise. To je nivo opreme. Recimo max oprema ima sve strelice bele dok najnica ima prvu belu a ostale sive. Presao davno ali mislim da elementarno oruzje, ogrlice i magije imaju to.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

e jest duhovi su u pitanju.

puca mi igra svaki put kad treba onaj nakovanj da spustim u bunar tj svaki put kad probam da prebacim nakovanj u equip igra pukne.zar ne bi trebao automatski da spusti nakovanj ako ga vec imam u inventaru?

a i pre toga mi je jednom pukla.skidrowo izdanje.any ideas?

edit * ahhh nvmnd izvalio sam desni klik:)

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

šta da ti kažem, skroz smo do jaja!

Inače sam isušio jezero, i tu oslobodio siroče, kao i ono od orkova, sad sam lvl17 i zaputio sam se u Enchanted Forest (a cenim da će tamo da me ošure ko budalu [:D])

Unicorni sabijaju kol'ko su prejaki!

quest

Jel' neko nasao carapu za drvo?

edit * ahhh nvmnd izvalio sam desni klik:)

Da vidis tek kad izvalis SPACE :D

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Unicorni sabijaju kol'ko su prejaki!

quest

Jel' neko nasao carapu za drvo?

Da vidis tek kad izvalis SPACE :D

odgovor na quest

sve je odmah tu ispod drveta, u kampu ogreova

što se tiče duhova, ubijaju ih natural oružja. Da bi našao mač koji ih ubija, idi severno od sunken cityja, pored "the guy near termites" i termita, i tu severno imaš dva archcrypta, koje kad srušiš, iz jednog će ispasti mač

inače sam prešao malopre igru, ubija koliko je dobra, skoro se nisam zaludeo sa nekom igrom kao sa DS-om

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ali lol mala koja trazi telefon:)a tek ona toljaga "makes the ground quake and my ears bleed.stuns enemies."

[roflmao]

ja zalutao(ucinilo mi se da vec treba tamo da idem) u enchanted forest.kad sam video unicorne samo sam se okrenuo:)ionako ne znam kako one goleme da ubijem stalno me krituju:/

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ja sam popizdeo kod golema, mnogo sabijaju. tu sam iskoristio one kurce tipa za fireballove sa neba, a i imao sam onu sablju kojom radis whirlwind kad ti se napuni justice. Ali mislim da bez minimum 14-og nivoa tu ne možeš ništa. Što se tiče unicorna, samo prođi putem, nema ih puno, a vratićeš se tu kasnije kad budeš dobijao neki treći quest kod wizarda

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

izvalio sam da nisu tolko strasni golemi.udaris, odaljis se i tako u nedogled jer sporo udaraju.par onih +900 napitka, mnooogo kliktanja i ubijes sve bez da riknes:)pobio sam ih a niko mi to nije ni trazio:/

stigao sam do onih eksplodirajucih skeleta.tu sam rikno jedno 5 puta.onda sam izvalio da se opet pojavljuju duhovi i da nemam dovoljno jak mac za njih, te sam odlucio da batalim za danas:)

e da, jel se dobija neka dobra pracka kasnije?ja najjacu sto imam je 40 dmga(i par jacih strela) sto je dovoljno samo da aktiviras eksplozije iz daljine i eventualno navuces masu na cleave.

inace igra mi idalje puca na svakih pola sata sat.prvo samo muzika ide a onda i plavi ekran smrti...mozda je do kompa, mada mi ostale igre ne pucaju ni priblizno cesto(jednom u nedelju dana).trazio sam update al da budem iskren ni ne znam gde da trazim:)

kako kaze viki igra je predvidjena da bude izcela ali su odlucili da je podele u tri dela.na kraju su 2 i 3 spojili u Thongs of Virtue koji je svega 3 meseca nakon prvog dela izasao za konzole, pa ne vidim zasto uskoro ne bi uskoro izasao i za pc.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

pa šta znam, nisam koristio strele uopšte, fajter sam u duši [:D]

a što se tiče golema, zar nisi dobio quest da nađeš burazera od onog lika koji je u pluckmuckelu ili kako se već zove grad? Za taj prvi quest moraš da pobiješ solidan broj golema i onog bossa, pa onda ide još minimum jedan quest kod tog lika

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

SPACE bre. Dugme za blok. Udaris jednom pa odma blok, 80% slucaja ce da bude minimalna steta a ostalih 20% perfektan blok. Tako se ubijaju stvari :) Nego, kako bre nisi koristio strele? Recimo, drugi rudnik sa onim jacim impovima sto eksplodiraju kad ih ubijes. Ako ih juris maces, ima da te roknu bez problema, samo strele i sa daljine. Ili onaj stap sa gromom ali to je specijal.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

jebiga, ginulo se [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Onaj runestone koji daje kombo fire weapon+spinning blade je bolestan.

Uletim sa tim u masu neprijatelja i to je to. Inače, oko 16-17. nivoa sam dobio neki bolestan crossbow, ne sećam se najbolje baš, znam da sam batalio melee oružja u potpunosti sve do kraja igre (kada sam dobio najjači crossbow i twoshotovao sve živo). Fenomenalna igra, ne sećam se da sam se nekad toliko zabavio uz neku igru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...