Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja lepo rekao da on moze samo Partizan da vodi...

nije to bash tako. ekipa mu ne igra na nachin na koji bi on to hteo.

duletova kosharka je zaletanje pod kosh, hvatanje ofanzivnih skokova, borbeno i agresivno u odbrani... lengdonu, holdenu i siskauskasu (koji je nadaleko poznato govno od choveka) & co, seva patka da trce pod kos da se guraju ne bi li uhvatili ofanzivni skok.

ima CSKA odlichan tim, Gordon koji je igrao u Ciboni prosle godine, decko kida. medjutim to je samo delimicno tim po njegovoj meri iz gore navedenih razloga.

dule je odlichan trener, medjutim za njega treba imati strpljenja, a shto veca se veca lova investira to se manje strpljenja ima, i to nije slucaj samo u kosarci vec i generalno.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

u pravu je lesko :) dule ne moze da vodi nikoga sem nasih ekipa :) ne zbog trenerskog neznanja vec zbog njegovog odbijanja da se modernizuje :D u ovom slucaju nauci engleski :) kako on moze da bude autoritet nekom rusu koji ima zavrsenu osnovnu skolu a zna engleski :) a izjasnjava se kao dule koji je u fazonu ja citam dostojevskog i mnogo sam obrazovan ali ne znam engleski :D jebiga :) plus holden i lengdon siskauskas jesu igraci :D ali su to igraci u godinama :)+ igraju sa ispod prosecnim centrima euroligu :) jer je kaun povredjen :)

a i da zna engleski ne bi on sa cska nista uradio ove godine :) prosao bi u 16 i to bi bilo to :) prosecna ekipa :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

u pravu je lesko :) dule ne moze da vodi nikoga sem nasih ekipa :) ne zbog trenerskog neznanja vec zbog njegovog odbijanja da se modernizuje :D u ovom slucaju nauci engleski :) kako on moze da bude autoritet nekom rusu koji ima zavrsenu osnovnu skolu a zna engleski :) a izjasnjava se kao dule koji je u fazonu ja citam dostojevskog i mnogo sam obrazovan ali ne znam engleski :D jebiga :) plus holden i lengdon siskauskas jesu igraci :D ali su to igraci u godinama :)+ igraju sa ispod prosecnim centrima euroligu :) jer je kaun povredjen :)

a i da zna engleski ne bi on sa cska nista uradio ove godine :) prosao bi u 16 i to bi bilo to :) prosecna ekipa :)

nije jezik toliko bitan u ovom slucaju. dule zna italijanski pa se u italiji proveo ko bos po trnju.

problem je njegov sistem rada koji ne funkcionishe svuda.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jeste ali je bio u italiji pre koliko godina ?:D nije tad bio taj dule vujosevic :)

dulence je tata trener. prve godine kao trener je osvojio titulu sfrj. a isto tako je 2001ve zamalo izbacio partizan sa radnickim napravivsi brejk u pioniru. i onda smo ih na jedvite jade dobili.

sledece godine su dulence i stevica nadjfeji stigli u partizan. iako sam uvek bio misljenja da mu je burazer bio bolji kosarkas. mada, ni steva se nije proslavio tako da eto, na isto mu dodje.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Klobučar je odličan igrač i nije mi jasno zašto ne dobija više šansu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jer igra kao dupe :)

@atomic

klobucar je doveden da ostane ovde par sezona :D ne znam da li ima ugovor na 3ili vise godina :) dok se crnje dovode na 1 godinu :) i lakse ih je otpustiti :)

ovaj novi berac pamuka mora da je duplo bolji od lafajeta kad menjaju u sred sezone :) + partizan ove godine ima bolji start u euroligi nego prosle godine cini mi se :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...