Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobra slika skroz :)

Btw evo recimo moj primer za navijanje

Imam recimo 6 ortaka sa kojima stalno gledam utakmice, njih 5 navijaju za zvezdu, jedini ja za partizan

E sad, ja sam sa njima recimo stalno gledao zvezdine utakmice kad igra protiv nekog inostranog kluba (ono za uefa ligu ili sta je to vec bilo), a oni isto gledaju stalno kad partizan igra u basketu ili fudbalu, i uvek navijamo naravno za "nashe" jelte

A pazite ja stavrno ne pratim fubal toliko, tek od skoro kontam ko je ko i kako se sta igra, ali zanimljivo mi je i da gledam zvezdu i da kazem svaka cast kad pobede i kad gledam zvezdine koreografije, uvek mi je sve zanimljivo. Ne radujem se do neba ko pravi zvezdini navijachi, ali mi je drago, majke mi moje. Ne zbog srpskog fudbala i tako nesto, za to me bole kurac, vec zato sto mi se svidja ako su dobro igrali da zasluzhe pobedu, sve je to sport.

Ja stvarno volim partizan, ne volim vecinu zvezdinih kompleks izjava i to mi jedino smeta, ali to je uvek bilo u fazonu "da komshiji crkne krava", ko sto i neki navijachi partizana zele i njima.

Da su igrachi stvarno igrali loshe pa da prozivaju, al ovako nije u redu.

Link to comment
Share on other sites

@gruja

ja samo kazem da su vam fore jadne, ne samo vas na forumu nego generalno cigana, dobio sam za vreme tekme 100 poruka, prozivke neke lol, od kojih su pola bile na fazon reflektori i to, ono sticem utisak da vise gledate Partizan nego vasu mocnu zvezdu (namerno sam napisao malim slovom)

a to, za koga ces ti, Pera, Laza i Kiza da navijate kad igra Partizan sa nekim, to je vasa stvar i ja ne ulazim u to i licno mi ne smeta ako svim srcem navijate protiv, kao sto ja nikad ne navija za zvezdu a ni protiv nje u evro takmicenjima nego me jednostavno boli kurac, dobro serem, da igra sa Arsenalom navijao bih za Arsenal :)

tako da poz :*

fore su jadne ako ti fore prosipa ostrasceni lesko pre nego sto ga je rur inkvizicija promenila :)

mi smo carevi realno:)

i realno,kad su igrali real partizan pre sedam godina nervirao sam se kao pacov,a da ne pricam koliko sam puta prosle sezone se nervirao u mrtvom basketu zbog vas i bilo mi je mega drago kad ste pobedili.ali eto,nisam mogao u polufinalu da navijam protiv olija :)

Ratluk idi se pojedi i nemoj da seresh vishe. Imash topic za prave navijace, tamo se proziva.

Uvek licno navijam za sve nashe klubove u evrokupovima, bilo da su u pitanju zvezda, ofk-a ili zalatibor voda. To su sve srpski klubovi, i tako se osecam. Naravno da cu navijati za Partizan ako igra protiv drugih srpskih klubova, ali mrznju i neke loshe zelje prema drugim klubovima a pogotovo Zvezdi nikada nisam imao.

Svako ima pravo na svoje mishljenje naravno.

ja npr. mogu za sve da navijam od ostalih timova,a za partizan uvek vagam pre tekme da li cu biti whatever ili ne :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam cuo pricu da nisu radili jer su upgradeovali neke jace sijalice , pa kao obliznje trafo stanice nisu mogle da izguraju. Desilo se pre tekme 2-3 puta da rade svi reflektori, i onda se ugasi izmedju severa i istoka, nestane struje u lozama (lol), a ostali rade sa pola sijalica i rikne semafor. Posle su upseli nekako da izvagaju.

I bedno je sto smarate za reflektor.

edit: Mada ironicno je sto nam je EPS sponzor, a ne radi nam reflektor. :D

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Sponzorisanje Partizana od strane EPSa je meeeeeeeega retardirano. Mrzim onaj izraz 'to samo u Srbiji moze' ali to ovde do jaja odgovara. Zamisli, kompanija koja ima apsolutni monopol u Srbiji u distribiciji struje, u inostranstvu nema nikakve aktivnosti, reklamira sebe na dresu Partizana u ligi sampiona. ????? Sta oni nameravaju da postignu time? Da povecaju profit? Kako? Pa valjda je namera svake kompanije koja se reklamira da joj se ulozeni novac vrati kroz povecanje obima prodaje/usluga il' stagod.

Sve ovo je NO SHIT SHERLOCK. Kazem samo zato jer sam isfrustriran radom uprave Partizana(na stranu sranja u drzavi). Pa zar nisu mogli da nadju neku drugu kompaniju po nekoj razumnoj ceni da se isplati i njima i nama? Koji su to bilmezi bogtemazo.

Ceo ovaj cirkus sa strujom verovatno ima neke veze sa ovim. Bar meni deluje logicno da je neko izpizdeo iz EDB ili tako nesto. Mislim, mozda.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam cuo pricu da nisu radili jer su upgradeovali neke jace sijalice , pa kao obliznje trafo stanice nisu mogle da izguraju. Desilo se pre tekme 2-3 puta da rade svi reflektori, i onda se ugasi izmedju severa i istoka, nestane struje u lozama (lol), a ostali rade sa pola sijalica i rikne semafor. Posle su upseli nekako da izvagaju.

I bedno je sto smarate za reflektor.

edit: Mada ironicno je sto nam je EPS sponzor, a ne radi nam reflektor. :D

Uefa je trazila pre utakmice da se pojacha jachina svetla, odnosno da se stave novi reflektori posto im oni prvi nisu bili dovoljno jaki po njihovim standardima, pa onda su zamenili i naravno trafo stanice su jako stare, i nisu mogle da izdrze sve to... Zato je svetlo crkavalo.

Sponzorisanje Partizana od strane EPSa je meeeeeeeega retardirano. Mrzim onaj izraz 'to samo u Srbiji moze' ali to ovde do jaja odgovara. Zamisli, kompanija koja ima apsolutni monopol u Srbiji u distribiciji struje, u inostranstvu nema nikakve aktivnosti, reklamira sebe na dresu Partizana u ligi sampiona. ????? Sta oni nameravaju da postignu time? Da povecaju profit? Kako? Pa valjda je namera svake kompanije koja se reklamira da joj se ulozeni novac vrati kroz povecanje obima prodaje/usluga il' stagod.

Sve ovo je NO SHIT SHERLOCK. Kazem samo zato jer sam isfrustriran radom uprave Partizana(na stranu sranja u drzavi). Pa zar nisu mogli da nadju neku drugu kompaniju po nekoj razumnoj ceni da se isplati i njima i nama? Koji su to bilmezi bogtemazo.

Ceo ovaj cirkus sa strujom verovatno ima neke veze sa ovim. Bar meni deluje logicno da je neko izpizdeo iz EDB ili tako nesto. Mislim, mozda.

Daj je l' vi chitate neke vesti nekad? :D Ispada da ja pratim fudbal vishe lol

EPS je postao sponzor partizanu zato sto po pravilima uefe ne sme da se ide u ligu shampiona bez generalnog sponzora. Posto partizan nije imao do tada ni jednog, A NIKO DRUGI NIJE HTEO, uleteo je EPS kako god da je jadan. I sad svaki gradjanin srbije ukljucujuci i Vladana "Stub Srpstva" Lukica daje ja mislim oko 45 dinara za partizan, ukljuceno u racunu od struje :D

Tako je pisalo u novinama, verujem da ima tu mnogo dublje malverzacije!

Link to comment
Share on other sites

Tacnija informacija je da u Ligu Shampiona ne moze da se udje ako nemash generalnog sponzora sa minimalnim ulogom od 800 hiljada evra. A poshto FK Partizan nije mogao da nadje nikog za tu cifru ulete je EPS da ne bi izbacili Partizan iz LS. Uprava je rizikovala, i nije htela da nadje nikoga pre kvalifikovanja misleci da ce ih sponzori juriti ako udju u LS. To se nije desilo, pa smo dobili postojecu situaciju.

Da li je retardirano? Veoma.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

pa fudbal je bio standardno sramotan, ali ono sto mi je najbolnije je sto se nisu ni pobili ko ljudi, pa da kazem da sam barem gledao neki event...

sta je to bilo sa Djurovskim, rece mi nesto drug da je isprozivao Stojkovica kad je dao gol iz penala? Dajte snimak neki...

e da, ovo bih i ja voleo da znam, nesto ga je bas bas isprozivao, tripovo sam da ce da dobije zuti iz momenta.

uopste, cela tekma je licila na neki odlucujuci zvezda-partizan derbi nedelju dana posle ubistva i spaljivanja navijaca iz jednog tabora od strane navijaca iz drugog tabora. ali totalni lol. posto sam fejl u pracenju fudbala, ako neko moze da mi pojasni zasto je to tako kad je ovo lol prvenstvo tekma bio bih mu zahvalan.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...