Jump to content

Dragon Age 2


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm ja sam ispocetka mislio da sve misije vode u istu pecinu, medjutim posle nekog vremena sam shvatio u stvari da oni ladno imaju jednu jedinu pecinu koju rejuzuju do bola...eventualno su neki drugi prolazi blokirani, ali centralni deo je uvek isti. Da neverujes.

Ipak moram priznati da me igra ipak tera da je igram...posle jednog vikenda.

Cak moram priznati da sam koristio pause button sa onim bossom u dark roads. (meni je bio poprilicno zajebat, doduse ja sam imao dva maga i Varica, i moje hero je dvorucni meele, moguce da postoje bolje varijante za tu borbu). Sad doduse mislim da je taj fajt mogao da bude i izbgenut da sam drugacije birao, ali nema veze, ovo mi je bio najzanimljiviji deo igre.

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Koji izliv cistokrvnog besa sam malo pre imao.

Igram opet Dragon Age: Origins, evo vec mozda 5.-6. dan. Lagano sve igram, bas nisam zbrzao, uzivao sam jako u igri. Stignem do archdemona, igram vs njega dobrih 15 minuta, ne znam tacno koliko izgubio sam pojam o vremenu. I kada sam ga ostavio na bukvalno jos mozda 10 udaraca, otvorim inventori, ne znam ni sam sto sam ga otvarao i PAF, puce igra. E do mojega.

Link to comment
Share on other sites

meni je ova igrica ono bash muchna, kako se vratim u kirkwall. svi kvestovi su manje vishe isto klanje sa protivnicima koji predvidljivo padaju sa neba u odredjenim kolichinama koji svi vode u desetak istih lokacija. Ne osecam se kao champion of Kirkwall koliko kao domar Kirkwala zbog tipova kvestova koji su svi u stilu, jao nestalo mi dete, neko mi ukrao ovo itd...

Dragon Age - Origins mi se chinila mnogo bogatijom i sa puno vishe dushe i smisla.

I josh jedno, da li je kvest Last Straw poslednji ?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Bioware fanovi svrsavaju na svim rupama na telu, bolji im je DA2 od DAO itd etc. Kazu lepsa grafika, super zanimljiva borba, i nema toliko smaranja s pricom i kvestovima.

Ako nateram Joypad(kao ps3) da radi, mozda i budem igrao, da krivim kicmu u stolici dok nabadam pojedinacno svakog besmislenog moba misem necu.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Bioware fanovi svrsavaju na svim rupama na telu, bolji im je DA2 od DAO itd etc. Kazu lepsa grafika, super zanimljiva borba, i nema toliko smaranja s pricom i kvestovima.

Ako nateram Joypad(kao ps3) da radi, mozda i budem igrao, da krivim kicmu u stolici dok nabadam pojedinacno svakog besmislenog moba misem necu.

nema toliko smaranja sa pricom i questovima ?????? Pa meni je i u prvom delu bilo previse fajta na momente...a ovde ono....da ne verujes.

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

da, vidimo koliko je bolji me2 u odnosu na me... cista definicija nelinearnog rpg-a i rpg koja nije puka tabachina

pored poslednjih izdanja Bioware-a i Oblivion deluje kao ultra dobar rpg, a to govori dosta jer ni sam Oblivion nije neki rpg

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Bioware Employee Caught Reviewing Dragon Age 2

Moze li Bioware jos nize da potone... Inace ovaj deo mi je genijalan:

“The immersion and combat of this game are unmatched! A truly moving and fun epic. Anything negative you’ll see about this game is an overreaction of personal preference. For what it is, it is flawlessly executed and endlessly entertaining.”

Jedva cekam da dodje Witcher 2 i da im objasni neke stvari :tf:

Link to comment
Share on other sites

Witcher 2 se odlaže za 6 meseci da developeri pobrišu sve dijalog skriptove i prilagode combat igranju isključivo preko motion kontrola i quick time eventsa u svetlu najnovijih trendova u RPG žanru :tf:

A onda i Dragon Age 3 koji dolazi kao 3 i po sata video materijala prerenderovanih ložačkih scena borbe :p

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Alo bre psihopate, ljudi od KOTOR-a ne prave RPG nego akcione avanture sa RPG elementima.

Za DA2 su lepo priznali da neće biti RPG ni blizu kao DA:O i to je to.

Opustite se i uživajte u igri zbog onoga što jeste, ako umete, ili umrite od tuge kao i svi dinosaurusi!

:tf:

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Witcher 2 se odlaže za 6 meseci da developeri pobrišu sve dijalog skriptove i prilagode combat igranju isključivo preko motion kontrola i quick time eventsa u svetlu najnovijih trendova u RPG žanru :tf:

A onda i Dragon Age 3 koji dolazi kao 3 i po sata video materijala prerenderovanih ložačkih scena borbe :p

Dabogda ti tarantule iz usta izlazile za ovo huljenje!

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...