Jump to content

Dragon Age 2


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je ME i DAO borba bila govno jer se svodi na skill clickfest. U ME2 sam makar dobio FPS, a u DA2 pustim minione da rade šta god inače rade a ja skakućem i backstabbujem. Oba serijala igram zbog priče, "immersive" borbe me zamaraju (Baldurs Gate koji sam napokon prešao pre mesec dana je imao daleko zanimljiviju borbu, da ne pominjem tek Fallout)

Igra je generalno OK ali joj nedostaje koherentna centralna priča, više liči na DLC paket.

Link to comment
Share on other sites

Predmeti se ne kvare. Zvezdice su referenca kvaliteta - uzima u obzir nivo i klasu karaktera i upoređuje sa nivoom predmeta. U praksi je sranje, jer ćeš naletati na identične predmete sa nula i pet zvezdica.

Ono što si ti doživeo kao kvarenje opreme je zapravo sistem koji ti govori da si "prerastao" taj komad opreme.

Link to comment
Share on other sites

Predmeti se ne kvare. Zvezdice su referenca kvaliteta - uzima u obzir nivo i klasu karaktera i upoređuje sa nivoom predmeta. U praksi je sranje, jer ćeš naletati na identične predmete sa nula i pet zvezdica.

Ono što si ti doživeo kao kvarenje opreme je zapravo sistem koji ti govori da si "prerastao" taj komad opreme.

hvala lepo. :) jel postoje u igri neki vendori ili sigurni načini da se kupi/isfarmuje neki dobar gear, mislim bolji od onog koji može da se kupi u haj-gradu?

Link to comment
Share on other sites

Ima dosta dobrih stvari kod vendora širom mape, ali najbolja oprema je u Black Emporium DLC. Setove skupljaš kroz unapred definisane kvestove - u svakoj etapi igre imaš po jedan set da sastaviš.

Idi bre! Jel su setovi samo fensi oprema ili imaju neke kumulativne bonuse što više delova skupiš?

Link to comment
Share on other sites

Ovde ima i previše gejmerskih hipstera (omg koje komercijalno sranje i slično), da prosto ne znam da li da verujem da je igra toliko sranje i da je zaobidjem ili da joj možda dam šansu :D

Da zanemarimo uprošćavanje igre, smanjenje rpg komponete i pojednostavljanje priče i ostalo na šta se žalite, da zamenimo sve samo sa jednim pitanjem - jel ova igra zabavna ili nije? Pa makar bila rpg koliko i assassin creed?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ovde ima i previše gejmerskih hipstera (omg koje komercijalno sranje i slično), da prosto ne znam da li da verujem da je igra toliko sranje i da je zaobidjem ili da joj možda dam šansu :D

Da zanemarimo uprošćavanje igre, smanjenje rpg komponete i pojednostavljanje priče i ostalo na šta se žalite, da zamenimo sve samo sa jednim pitanjem - jel ova igra zabavna ili nije? Pa makar bila rpg koliko i assassin creed?

ako nećeš da daješ pare za original onda se definitivno isplati da je u najmanju ruku probaš. meni je ok, malo me dijalozi ubijaju.

Link to comment
Share on other sites

Sad kad su mi se slegli utisci.

U startu da se razumemo ko ocekuje da ovo bude DA:O 2 neka preskoci igru.

Ovo je akciona igra sa kako tako solidnim sistemom borbe i minornim elementima rpga.Kao takva moze da dobije neku srednju ocenu.Ima surovo glupih stvari:recikliranje mapa,sporedni likovi,dijalozi,prica,bug za nvidia dx11 itd [:D]

Mada najveci minus ove igre je sto nema multiplejer,bas zbog sistema borbe ovo bi bilo extra igrati sa drugarima na najvecoj tezini.

Naravno ima i dobrih stvari:medjusobna napusavanja,neke od boss pegli,par bolesnih questova.

Igrao sam na Hard bilo je par zajebanih delova dok nisam uzeo kljucne skilove za tenka,a dal mi je bila zabavna...pa da ga jebem cim sam je preshao i odradio sve questove mora da mi je bila zabavna na nekom nivou,ali ne verujem da cu je ikad vishe ukljuciti.

Uvek bi pre odigrao Jade Empire nego ovo.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Eve i ja zavrsio...

Prica je zapravo potpuno nepovezana, zar ne? Mislim kake veze ima Arishok i cela ta frka sa mage-templar picvajzom? U DA 1 kroz celu pricu se prozimala jedna epska avantura o spasavanju sveta od zmajeva i whatnot, ovo ovde je kolekcija o tome kako je jedan covek postao mamojeb..nema epike, nema niceg.

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Eve i ja zavrsio...

Prica je zapravo potpuno nepovezana, zar ne? Mislim kake veze ima Arishok i cela ta frka sa mage-templar picvajzom? U DA 1 kroz celu pricu se prozimala jedna epska avantura o spasavanju sveta od zmajeva i whatnot, ovo ovde je kolekcija o tome kako je jedan covek postao mamojeb..nema epike, nema niceg.

Neko je već ovde rekao da je DA2 interlude za DA3

detaljnije su razrađeni Qunari, pokrenut je rat na tri fronta između templara, magova i crkve, a Grey Wardeni se spremaju za "nešto veliko". Uz sve to je u kanonskoj verziji Morrigan nestala sa bogom u stomaku. Meni ovo lično više odgovara, a ne klasična borba dobra i zla.

Što se tiče same priče, vidi se da su igrali Witchera

Solidno su ispričali kroz tih šest godina kulminaciju odnosa između templara i magova, ali je Witcher ipak imao opipljivije posledice izbora - ovde je sranje što prepodne satireš odbegle magove, da bi popodne podmetao dokaze istaknutim templarima. Dijalozi i interakcija sa likovima je standardno sjajna za BioWare, čak su me iznenadili kada je posle raznošenja crkve prvo Fenris stao protiv mene na stranu templara, a kada sam rešio da poštedim Andersa Sebastian me je napustio i zarekao se da će se vratiti iz Starkhavena sa armijom koja će sravniti grad sa zemljom.

Sve u svemu sam zadovoljan igrom.

Link to comment
Share on other sites

Kali sisica bolje idi igraj sogun ne zabushavaj :tf:

Medjusobne price sa drugarima su ok.Mada ta cela "drama" sa Fenrisom gubi smisao zato sto za 5min promeni stav sa ubicu vas sve na ok ipak cu da se druzim sa tobom. ;)

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...