Jump to content

KlanRUR MAJICE 2010 - Oficijelni topic


Recommended Posts

Video sam porugu, samo nisam imao gde da zapišem narudžbinu, koja i ovako ne bi bila poslata pre ponedeljka.....uprkos popularnom mišljenju, ja nisam u HQ 24/7....aaaali, biću sutra (nedelja!) tačno u 12 do 12:30 i samo tada, ako mislite da možete da ubodete taj uski tajmfrejm, samo napred, u suprotnom preporučujem radnim danom od 10 do 17h. A ako se osećate specijalno srećnim u datom trenutku dana kad vam sine da svratite, isprobajte osećaj tako što ćete zvrcnuti da proverite imal koga icon_smile_big.gif ili to što je Laki već rekao.

Kada budu dotrajale zalihe, prodavaćemo kese iz MAXI-ja koje će biti ručno oslikane sa istim tim dizajnima. Ne, nema rezervacija za lično preuzimanje.

@Shoocky: ne znam šta da ti kažem. Ako toliko ne voliš usko, navrati od ponedeljka pa ćemo da vidimo.

@ovi što su im stigle majice: Nema na čemu, a odustali smo inače od Daily Expressa, jer su bukvalno preko noći (između 28-og i 29-og Jula) odlučili da poskupe nehumano i nepristojno i kranje neustavno i protivu ljudskoj prirodi, pa smo se prešaltovali na AKS.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koliko sam ja video, rade sa preslikačima, što i ima poente, pošto rade male tiraže.

Preslikač takođe može da bude ok ištampan i postojan, problem sa njim je što "zatvara" majicu u smislu protoka vazduha, nešto slično kao što smo mi imali sa onim prvim samo rejv crnim, pošto su Samo Rejv slova bila "punjena" belom, i ceo taj deo je jedan veliki print, pa se ispod toga znoji čovek dosta, posebno ako ima tendenciju znojenja :)

Link to comment
Share on other sites

Ahahah....

secam se pre 2 godine, kad su izvesna Vesna i Sandra, obe zavrsile psihologiju, sa cudjenjem pratile razgovor tada prisutnih rurovaca....needless to say da su raspravi, izmedju ostalih, prisustvovali i Kjoot, igor, santa i kole...prajjsles...:D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...