Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako postoji car popodneva, taj sam. sve zavrsio do 2, sad odoh kod komsije na plac u Vrnjackoj banji.. bazen, rostilj, mir.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

vec duze vreme nosim Tissot, i skroz mi se svidja.

koliko si platio, da li ima da se kupi negde kod nas?ovaj 99% isti sam video u Bejrutu zimus ali ga nisam kupio jer je imao kuciste od crvenog zlata

mnogo mi se svidja ovaj rezervisani stil, jedino sto bih ipak preferirao arapske brojeve

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

koliko si platio, da li ima da se kupi negde kod nas?ovaj 99% isti sam video u Bejrutu zimus ali ga nisam kupio jer je imao kuciste od crvenog zlata

mnogo mi se svidja ovaj rezervisani stil, jedino sto bih ipak preferirao arapske brojeve

Pre par godina u Merkatoru(novom), 150e je bio. Nisam bio bas dugo tamo, ali cini mi se da je radnja bila odmah sa leve strane kad se popnes onim pokretnim stepenicama :)

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

zna li neko ovi u studenskoj poliklinici dal gledaju jel overen semestar u indexu, treba da idem da produzujem vozacku, pa da me ne smaraju zbog toga

taj pregled za vozačku se ionako plaća pa ni ne moraš biti student da bi ga radio u poliklinici

Link to comment
Share on other sites

mozda sam propustio nesto,ali, jel moze neko da mi kaze sledece...

zasto mi je od danas,kako sam upalio komp,svaki link na rur-u ''precrtan''? nije da mi smeta nesto preterano,ali ne znam koji se kurac desio uopste pa da bude tako. :)

edit: sad vidim da je i na fejsu isto tako... dok npr na nekim drugim forumima nije.

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

nudim kevu na usvajanje. kako me ta zena izvede iz takta jednom obicnom recenicom, to nije normalno. ponekad mi zao stvarno sto nisam pun ko brod da mogu lepo da pobegnem iz ove pickarnice i studiram ko svi drugi.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Сине грешни, ем што радиш грешне ствари, ем се тиме хвалиш. Што би мој учитељ стари рекао, и немаш се чиме хвалити.

Иди у цркву, запали свећу, пости и покај се.

Link to comment
Share on other sites

motorola v9 tako nesto :) pa siguran sam koliko mogu biti :) jer se odvojio ekran od kucista ako se tako kaze :) a posto ima i spoljni ekran on je nastavio da radi dok onaj primarni on je crn :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Сине грешни, ем што радиш грешне ствари, ем се тиме хвалиш. Што би мој учитељ стари рекао, и немаш се чиме хвалити.

Иди у цркву, запали свећу, пости и покај се.

pgr ftw

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

motorola v9 tako nesto :) pa siguran sam koliko mogu biti :) jer se odvojio ekran od kucista ako se tako kaze :) a posto ima i spoljni ekran on je nastavio da radi dok onaj primarni on je crn :)

Pa dobro onda, flet kabal nije skup oko 1.5k cini mi se da je mozda i manje :)

Link to comment
Share on other sites

poz Nemke, poz Shoocky, poz Formy nabaro! :D

tri puta sam prosao pored kosa, formica je isto toliko puta promasio zicer... Pa sta ti igras bre, alo!? :)))

ma ja sam kesa. cuti dobro nisi ostao, svachega bi se nagledao. :)

sa onim kopackama verujem da su devojcice sve padale na prvi pogled! mada dres bi valjalo da promenish boju dresa, nikakav ti nije onaj shto si danas nosio :P

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...