Jump to content

Zabrana trubljenja automobilom u centru Beograda


Zabrana trubljenja  

67 members have voted

  1. 1. Treba li zabraniti upotrebu sirena u centru, osim u ekstremnim situacijama

    • Da
      40
    • Ne
      27


Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Metro pomaze, ali veruj mi, niko ne zeli da se guzva kao sardina u bezvazdushnom prostranstvu moskovskih tunela. Shto se posla tiche, svi krecu na posao ranije ili se zaglavljuju u guzvama. Ranije mi je trebalo oko sat i po do posla i sat i po nazad. Sada zivim 15 minuta peshke od posla, tako da se ne smaram.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

beogradjani kada dodju u manji grad nemaju pojma gde su sta su pa im niko ne trubi

Ја сам из Гргетега, па кад послом одем до Београда нико ми не труби јер знам да возим нормално.

Meni se do sad nije desilo da sam stao jer vidim da ne mogu da prodjem raskrsnicu iz cuga, a da mi neko iza nije zasvirao...

Па ни не треба стајати јер нико жив не стаје, само фрустрираш друге возаче.

Ja uvek trubim kad neki retard zakasni sa startom na semaforu sekundu, mislim, kad si takva baba, nemoj voziti jbt...

То није лепо сине, називати спораће ретардима. Сви су они људи, наша браћа. Али није ни лепо да они немају убачено у брзину и ногу на пола квачила и да буду спремни да крену.

Link to comment
Share on other sites

Ponasanje vozaca u bg-u je stvarno katastrofa, ali nije to jedini razlog, po meni je mnogo veci razlog prenatrpanost vozila na ulicama.

Slusao sam nesto, da postoji mogucnost da uvedu ono parne i neparne dane (po brojevima tablica), sto bi smanjilo oko 50% saobracaja u glavnom gradu. Videcemo... Do tada, budimo tolerantni. Trubite sredjenim mackicama, dobrodrzecim mamama i namontiranim tetkama, jeste seljacki ali njima prija. A ovi sto zive u centru, navikli su na buku, verujte mi, oni to ni ne primecuju. Poz svim ljudima dobre volje i pozitivnog duha.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

koja budalaština

zasto tako mislis?

Ja ne zivim oduvek na nbg-u. A pricao sam sa ljudima koji zive bas u centru na slicnu temu pre par dana, koji takodje potvrdjuju ovu konstataciju.

A ne znam dal' znas za onog lika sto je ziveo kod Nijagarinih vodopada, i odveli su ga u neki veliki grad (mislim Njujork), covek nije mogao da zaspi od "tisine". Bio je i neki dokumentarac o njemu na tv-u.. :)

@Laki cemu "Vou" ? :D

Edited by zex_

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Da, ali ako malo dublje zadjes u ovo, shvatices da vozila gradskog saobracaja, taxi udruzenja, i ostalih pravnih lica koja "moraju" da rade, ne ulaze u to :D Ovo bi trebalo da obuhvati uglavnom vozila koja su registrovana na fizicka lica, sa naravno izuzecima.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...