Jump to content

iPhone 4


fatboy

Recommended Posts

Znaci kad sam bio kod Senadovog babe na djenazi sam imao brz internet a sad nemam. Aj sad salu na stranu.

Telefon zasluzuje svaku pohvalu. Nema ni jedan od pomenutih "bagova" sa gubljenjem dometa pregrevanjem i sta ti ja znam.

Ekran i kamera su izvan mog ocekivanja.

@Highl1 Probaj da razmislis pre nego sto postavis pitanje.

Svrha ovo topika je nadam se, da se diskutuje o telefonu, a ne da se prosipa "hate" na osnovu informacija koje je obajvio ko zna ko.

@De1 Ne moras da citas imas druge delove foruma pa idi tamo i citaj ono sto te zanima.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Боле очи сваког ко се иоле разуме у технику због глупости које си лупио - бржи интернет, бржи модем.

Ако не причаш о ви-фи технологији (а не причаш јер бб сторм нема ви-фи) онда си одвалио глупост.

И да, за пример, мени је МОЈ телефон бржи од МОГ телефона (када користим опера мини уместо регуларног браузера)

Link to comment
Share on other sites

decko, ti ne znash bash mnogo o tome kako funkcionishe net na mobilnom preko gsm ili 3g mreza, bez upotreba wi-fi-ja. Ako je iphone-u trebalo cetiri generacije da uradi nesto tako, onda ne znash da svi smartfonovi sada imaju takve hardverske karakteristike da brzina neta zavisi jedino od jachine signala odnoso tipa mreze.

i ovo ti kaze lik koji ima macbook pro, ipod,airport express i koji je kupio mac os x leopard original, a ne neki apple hejter

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

zavisi brzina surfovanja i od toga koliko je dobar browser, tako da ne znam zašto baš toliko skačete na lika. i drugde po netu piše da iphone 4 brže otvara sajtove od nekih drugih pametnih telefona.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne kapiram jel me vi lerate ili ste stvarno plitki.

Brzi modem isto kao shto je 56k modem brzi od 28.8k shta tu nije jasno ?

О Боже. Ако причаш о Г3 онда зависи од мреже што искључује да зависи од телефона. Ако причаш о "модему" за вајрлес, тј ви-фи онда зависи од стандарда. Најлошији могући стандард да имаш 802.11б ради на 2Мбита, док најјачи 802.11н ради на 100Мбит, и оба су прејака за 99% ви-фи одашиљача у Србији јер и тај ви-фи одашиљач је везан неким линком са провајдером што ретко иде у неке велике Мбите. (и опет зависи на ком стандарду одашиљач модем оперира, а гро их ради на 802.11б) Мкеј?

Edited by iguman11
Link to comment
Share on other sites

zavisi brzina surfovanja i od toga koliko je dobar browser, tako da ne znam zašto baš toliko skačete na lika. i drugde po netu piše da iphone 4 brže otvara sajtove od nekih drugih pametnih telefona.

Tachno, ne mogu da verujem kako svi jedva dochekaju da krene neka pljuvachina na nekoga sve i da je lupio glupost to je njegov subjektivni dozivljaj da surf radi brze nego na starom telefonu. Malo ste preterali.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

kako će tek sad da pljačkaju za 3Gs :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...