Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe kili u fazonu veceras

mozda da uposlimo kilija da odobrava zahteve za registraciju na forumu - nesto kao rur sveti petar

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

chek nisam u toku jel se to moj djolence zajebava ili stvarno mrzi sebe :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Jel se desilo mozda jos nekome da mu ne radi fejsbuk ?

Meni od juce samo fejsbuk ne radi i to ni na jednom browseru.

Verovatno zvucim kao napaljena klinka, ali ne kontam kako moze samo jedan sajt da mi ne radi ni na jednom browseru ...

Jel moguce da je do av-a ili nesto ? Imam aviru ...

Link to comment
Share on other sites

Jel se desilo mozda jos nekome da mu ne radi fejsbuk ?Meni od juce samo fejsbuk ne radi i to ni na jednom browseru. Verovatno zvucim kao napaljena klinka, ali ne kontam kako moze samo jedan sajt da mi ne radi ni na jednom browseru ...Jel moguce da je do av-a ili nesto ? Imam aviru ...

haha protu banovali sa fejsa :D (proveri da ga nisi stavio na onu forbiden listu)

Inace, vreme je sugavo, ubija. Odma je i lose raspolozenje, kako je pocelo ovo leto sacuvaj boze...

Nadam se da ce biti bolje na poslovnom planu ovih dana :)

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

da, en znam koji je qrac sa ljudima, kisha mozda, nama bilo odlichno, pokrenuli smo malo i masu oko nas, valjda im je bilo ok da djuskaju kada vide nekog kako izvodi besne gliste pored njih:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pašće neki preki sud danas, drugari, previše se normalnih članova žali na retardizam da bismo se i dalje igrali demokratije.

nadam se da kad su te pitali odakle si da si rekao iz hrvatske :D

zapravo, slovenci gotive srbe mnogo više od ustaša. govorim o nekom proseku, uvek ćeš naići na budalu, mada meni nije uspelo.

Jel se desilo mozda jos nekome da mu ne radi fejsbuk ?

meni jeste jednom prošle godine. tog dana sam završio fakultet, našao devojku i otputovao u englesku.

Link to comment
Share on other sites

nisam ja mislio da ce ga maltretirati sto je srbin :) nego se stranci groze uvek kad vide nase ponasanje :) i onda kad pitaju odakle ste vi strokavci /budale/debili ja imam obicaj da kazem iz kroacije :)

btw [roflmao]

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...