Jump to content

Shogun 2 Total War


leisure

Recommended Posts

Odajap.jpg

Ashigaru power.

Koje razocarenje...nista bravo care osvajacu Japana,samo nastavi sledeci krug ;)

Sad je pitanje kako sledeca da se igra.

@cali zabushavas :)

Edit: I tek sam pri kraju izvalio...jedan vodeni trade route moze da podrzi vishe brodova odjednom.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ova sto mi igramo je Fairlight verzija 12gb za sada sve radi.

Osim što mi CTD igra svaki četvrti fajt, ostalo je dobro. BTW upkeep trgovačkih brodova je 50g, ja sam računicu bazirao na piratskom trgovačkom brodu koji je duplo skuplji.

BTW šta se dešava kada ubiješ poslednjeg člana vladajuće fakcije?

Link to comment
Share on other sites

Osim što mi CTD igra svaki četvrti fajt, ostalo je dobro. BTW upkeep trgovačkih brodova je 50g, ja sam računicu bazirao na piratskom trgovačkom brodu koji je duplo skuplji.

svi ti tehnicki bagovi su do same igre, eno zale se ljudi i na zvanicnim forumima.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

da, posle sam video da ih zaradjuju i normalno, jebiga, ono je bio prelet posle par poteza igranja:)

Ekstra je što imaš i globalne bonuse - posle serija bitaka iskočio mi "superior samurai" perk koji mi godinu dana davao +2XP svim novim samurajskim jedinicama, ili posle razgranate trgovačke mreže mi duplirani resursi iz trade portova na godinu dana.

? Eliminishes klan ?

Nindžama?

Link to comment
Share on other sites

jaoj kako bih igrao ovo...tj. kako cu igrati kad uzmem komp!

ja bih voleo da sam dule:)

posto mi se ne dize na uniformisane sogune (tj dize mi se da citam izvore, knjige i gledam filmove, al u igrici ne), evo posle ukupno mozda tri sata igranja, stavio sam da se skida m2tw koji je pet puta gori od s2tw, samo zato sto tamo velski longbowmani gadjaju francuske vitezove sa ljiljanima na pokrivacima za konje dok huskarli mlataraju po nemackim pezntima svojim sikirama itd itd itd :(((

to mi najvise ide na kurac kod mene, jebeni etw nisam ni INSTALIRAO samo zato sto crveni mundiri pucaju u plave mundire i to je nesto sto ja do not want...u mladosti sam bio u totalno suprotnom fazonu sto mi nije jasno, obicno to ide obrnuto s godinama:(

evo, danas sam ukljucivao s2tw pet puta i gasio posle deset minuta da bih pola sata selektovo ikonice po desktopu. nesto tu nije u redu, mozda mi se ne igraju tw igre u globalu trenutno... bah, videcu kad instaliram m2tw, ako i kod njega budem bezao na desktop da obuhvatam ikonice, onda je to, ako ne, onda cu se smoriti zesce...

ili da skinem pet kurosava da gledam i da citam musasija ceo dan da vidim jel radi:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa onda bolje da nabavim roman, posto od anime tripova uglavnom mogu da gledam samo one neprzacke (mijazaki recimo, pa onda wonderful days i tako ti fazoni):)

edit:

tek sad skontah da je manga, a ne anime:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...