Jump to content

Shogun 2 Total War


leisure

Recommended Posts

Daj link odakle si skinuo.

gief linx or it didn't happen!

edit: evo uputstva, krek može da se izgugla jer je kačenje piratskih linkova ovde zabranjeno

Assuming everybody successfully unpacked the game with phoenix 1.4, proceed this way.

First the V1 patch of ali has to be installed which can be found here : LINK ( if anyone can re-upload it , would be nice) simply select any of the 3 mirrors on the bottom. After that simply extract and , open it and click the big button on the left which will run the wizard installation BE SURE TO MANUALLY DIRECT THE INSTALLATION TO YOUR OWN GAME DIR it only assumes where it is, you have to do it yourself.

After everything is installed you need the second patch which fixes the save/load problems. You can download it from LINK <<===Courtesy from Ziggy.

Extract it to your game DIR and run it, same thing click the bit button on the left and you will see an auto-updater for a split-second, this is normal as long as there is no error you successfully updated it and it will finally prompt a YES or NO to launch the game.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ILI samo da sacekamo normalnu narodnu verziju ;)

Mada sto vishe citam o multiplayer modu,online klanovima,osvajanju teritorije,expu itd sve vishe mi se kupuje original...samo sto im taj multiplayer trenutno baguje [:D]

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Izasla fairlight verzija 12gb

Installation Information:

=========================

* Burn or Mount.

* Use our Installer located on DVD1 in the FairLight folder. When asked if

you want to apply updates and crack press Yes. If this step fails or if

you want to do it manually by extracting the zip files in the FairLight

folder on DVD2, you will need to extract update_common.zip and one of the

update_XX.zip depending on what language you choose to install.

We leave it as an exercise to the user to figure out which one.

* Launch the game using Shogun2.exe in the directory where you installed it.

* Buy the game if you enjoy it, saves are compatible with uncracked version.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

to the downloadmobile!

realno, ne verujem da cu se igrati toliko koliko u vreme matorijih naslova, tako da ne znam koliko cu walloftextovati infoa, al bar da probam lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kao poznatog master TW-a ocekujem tvoj walloftext na osnovu koga cu doneti odluku da li da troshim svoje precenjene megabajte na skidanje Shoguna ili da ga izignorishem kao govno na ulici.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

pocastvovan sam tvojim poverenjem, ali evo, torent mi ide nula na sat, a ne znam ni koliko cu stici da se nolajfujem, tako da mozda walloftext bude onda kada si ti vec mogo da skines deset puta:)

a i mislim da nisam toliko alergican na kensai/r:tw konjica/ai se zabada konjima u pajkmene fazone koliko ti, tako da mozda steknes iskrivljen utisak:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne brini Doolio, necu skidati Shogun najmanje josh 6 meseci tako da sam siguran da cesh do tada da bacish neki walloftext [:D]. UZDAM SE U TEBE!1!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

jel ta fairlight legitimate?

mrzi me da skidam 12GB ako će za 2 dana da izađe neki proper...

Pa da ga jebem...meni dl gotov za 1h pa cu vam reci dal radi kako treba.Koliko vidim ljudi se ne zale,kazu da rade sejvovi.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

evo malo sam probao, nema nikakvih problema (ne znam za save game, samo sam prckao malo tutorial i custom battle).

prvi utisak:

glup sam i spor sam. cini mi se da je ginjenje dosta brze u odnosu na prosle igre (nisam igrao etw). izgubio sam fajt od normala zato sto nisam navikao na starkraftoliki mikro u tw igrama. moj general bleji, njegov bleji, on cardzuje, ja kao, dobro, sad cu i ja da cardzujem, pa cu da cardzujem onda sa pajkmenima da ga pinujem...vidi, crkli mi svi konji, a jos sam u fazi pomeranja kursora za prvo naredjenje. tako da moram da se naviknem na to. izuzetno mi se ne svidja to sto su uradili, al sta je tu je. iskren da budem, nisam ocekivao, mislio sam da ce da smiruju divljanje, a ne obrnuto. moze da se slowmotionuje fajt, al cak ni to nije poenta (refleksi), vec ginjenje po jedinici vremena, svejedno je koja je brzina.

sve u svemu, jedan veliki minus za ovo od mene, javljam dalje:)

e da, ako se pitate zasto vasi samuraji imaju ogromne 'kape za dredove' na ledjima:

http://www.youtube.com/watch?v=26o9LiaB0Zg

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ono sto sam video na forumima,stvari na koje se ljudi zale:

1.Vazalski sistem.Tvoj saveznik moze da napadne tvog vazala,ne racuna njega u alijansu.

2.Mali broj godina u kampanji za win(al moze i posle toga da se igra ne gasi se kampanja)pa mora da se igra agresivno.Ne moze ko ranije turtle taktika razvi sve pa lagano.

3.Multiplayer baguje

Kad budem instalirao bas cu videti.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

evo malo preliminarnih utisaka, za one koji odlucuju oce li igrati po tome kakvi su dosadasnji utisci, a ocekuju brz fidbek (o walloftextingu nema govora, potrebni su sati i sati igranja, kao i forumovanja i pdfovanja:) )

-definitivno je clickfestnije nego prosli delovi (opet kazem, nisam igrao etw i ntw). zapravo, izgleda da nije problem u brzom 'oduzimanju hp-a' vec u previse izrazenom papir-kamen-makaze sistemu. tipa, kamen previse dobro jebe makaze. i ne samo to vec i jace makaze previse dobro jebu slabije makaze.

-ne svidja mi se interfejs. dobro, na nesto se naviknes, pa te boli kurac. ali recimo, skrol kampanjske mape je KRIMINALAN tako da je covek prosto primoran da hold&pulluje mapu pritiskom na srednje dugme, sto je gej. pretpostavljam doduse da ce da isprave skrol u nekom patchu.

-strelci su ili najretardiraniji od pocetka serijala ili je to neki bag ili je mene usralo da od dva fajta gde sam ih stavio na skirmish oni urade istu stvar. dakle, likovi su, kad je trebalo da uzmaknu, opusteno uzeli da se rotiraju bez namere da se negde pomere, tako da su napravili prakticno krst sa protivnickom jedinicom dok su im ovi skakali po glavama (sto u sprezi sa gornjom konstatacijom kako kamen mnogo dobro jebe makaze znaci da su crkli za nekoliko sekundi svi):)

mada, ovo je toliko neverovatno da zaista mislim da je mene nesto usralo i da ce u sledecim fajtovima da bude normalno.

-vise kontrole pri levelovanju generala, sto je kul u smislu osvezenja, ali ne vidim to kao neki napredak, vec samo kao drugaciji pristup u mehanici. npr, ranije je lik automatski dobijao pomocnike u zavisnosti od eventa koji ih trigeruje (ono, ako sedi u gradu sa gotivnim kurvama, dobije picku koja ide za njim i daje mu +1 moral). sada ti dobijes izbor izmedju dva lika i izaberes jednog koji ti se cini gotivnijim. takodje biras perkove za generale. znaci, mozes da fine-tunujes pojedinacne generale u mladjane dinkice ili u dzingis kanove po svom nahodjenju. kul za kontrolu, ali meni se vise svidjalo onako, kad se iznerviram sto mi lik dobije neko sranje:)

-postoji i globalni 'tech-tree', tj dva 'drveta', vojno i civilno. zapravo, ovo mu dodje vise kao neki globalni perk tree, nije tech. znaci, ko u civilizaciji, biras sta ce da se istrazi, kad se istrazi, biras novo i tako. grananje je u smislu off-deff, ranged-melee itd. ko u civilizaciji moze da se izuci gomila sitnih ili da se pici duboko u jednu granu. ne znam sta da mislim o ovome. sa neke 'realne' strane mi se ne dopada, a opet, sa neke igracke strane, doprinosi razlicitosti izmedju frakcija, pa i izmedju dva igranja jedne frakcije.

-ai je dosta agresivniji i mnogo bolje vrsi pritisak, par puta sam bas bio u fazonu 'cekaj bre koji kurac klik klik klik' jer mi je poslao konjicu sa strane dok me je smarao necim u sredini.

-glupa igrica nema dugme modifier za ostajanje u formaciji kad se pomeras sa celom vojskom. sad moras peske, znaci rasporedis vojsku, onda ih sve grupises u jednu veliku grupu i onda ih pomeras, pa ih odgrupises i napravis normalne grupe tik pred fajt. ne znam cemu ovaj propust.

-generali ginu ko snoplje, znaci nema sanse da se ulece u fajt sa generalima i dobije izjednacen fajt tako sto uletis sa generalom i dernjas se 'sacu da vam jebem kevu111'. umiru mnogo brzo. dakle, bjez sa generalima od fajta, sedi i cuti, emituj auru i to je to od njih:)

da dodam na ovo da generali mnogo vise uticu na fajt indirektno. dakle, ko neki fantasy heroj. ako gine general, mnogo veci impact to ima na vojsku nego u proslim delovima, bas se smore. isto tako, kad je ziv, pruza gotivne bonuse jedinicama u rejndzu. tako da, generali su oci u glavi, cak i oni budjavi.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

da, ali to mi nije frka, frka mi je sto ide dva na sat i sto skrolovanje misem ne radi ako je 'izmedju' mape i kursora neki 2d trip, tipa kursor ne konta da je na ivici ekrana ako oces da ides gore-desno jer je u gornjem desnom cosku minimapa. sto znaci da nece ni dole-levo ni dole-desno:) onda ga skrolujem ili sa grabovanjem na srednje dugme ili na wasd.

ah da, i neverovatni delay kod skrola sa kursorom, ume da prodje i sekund i po od trenutka kad dodjes misem do kraja ekrana do trenutka kada pocne da se skroluje...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

To josh nista nisam isprobavao ;) Ja ukljucio samo tutorijal kamp. da vidim sta ima i krenuo da pomeram sa wasd kad ono opasno sece mapa kad se pomera,al vidim na njihovom forumu zale se ljudi na to josh od Tw:rome i nadaju se nekom fixu.

Inace igra radi lepo na Ultra High,sem tog "rezanja" na mapi i surovo dugog ucitavanja pre i posle borbe :/

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...