Jump to content

Eurosong 2010


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Negde sam procitao , doista samo ovlas , da je pesmu Nemacke radio neki mnogo zajeban producent.Vesela prosta, pozitivna pesmica koju peva devojka od 19 godina, koja je pritom mnogo slatka(i da nije imala pesmu glasao bi za nju :) ) i ima strasan akcent , nista pretenciozno .. nista od ovog nije slucajno.Topla voda a ? Ali ako to znamo , bar ja jbg ne mogu biti odusevljen.

Muzicka Coca-Cola posle masnog rostilja.Lepo sedne al je Coca-Cola.

Pa sta? Pesma ko pesma , eurovision ko eurovision.Niti treba da bude vise od toga.Koga boli :)

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je snimanje spota ili tako nešto. mislim, ima profi osvetljenje, više kamera i do pola je montirano.

Tako se danas na Jutjubu pojavio snimak iz jednog nemačkog rijaliti programa u kojem se Lena pojavljuje u golišavim scenama. Serija je snimana pre godinu dana.

Survivor na nemački način: bace te sa "piranom" u bazen pa ti "preživi" i izađi "časno" iz bazena [:p]

Link to comment
Share on other sites

Procitao sam danas da je to u stvari radila pre neko vreme.

To je neki edukativni film za omladinu na nemam-pojma-koju tematiku koji je radila pre godinu/dve kao odskochnu dasku karijere.

Kaze da tada nije ni zamishljala ucheshtje na evrosongu, a kamoli pobedu.

Samo sto se ne secam de sam procitao. :/

Link to comment
Share on other sites

kad ce vise propasti ovo sranje

negde sam procitao da je norveska televizija morala da proda konkurenciji prava za sp 2010 da bi mogla da isfinansira spremanje eurosonga koji je bio cist krsh... kakav fail :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...