Jump to content

FIFA WC PlayStation 3 turnir - Sajam fudbala


Recommended Posts

Instant info samo za prave fanove, i svakako nije zezanje :)

Šta: FIFA World Cup 2010 turnir

Platforma: PlayStation 3

Ograničenje: Morate igrati sa reprezentacijom Srbije

Gde: Sajam Fudbala, EXPO centar Novi Beograd

Kad: Subota, 22.05.2010. godine, početak turnira, ne pre 12h.

Ne brinite, turnir se završava sigurno do 20h, da biste stigli na finale Lige Šampiona.

A ako hoćete, finale možete gledati i na samom Sajmu fudbala.

Nagradni fond:

I MESTO - PUT U JUŽNU AFRIKU NA MEČ SRBIJA - NEMAČKA (sve plaćeno)

II MESTO - Sony PSP

III MESTO - Oficijelni dres reprezentacije Srbije u fudbalu

Ufur - Džabe! (pa ima li to negde? :))

Sve što treba da uradite jeste da se sutra ujutru (tj. do 12h) pojavite na PlayStation 3 štandu (prepoznaćete ga po PlayStation 3 posterima i konzolama :)) i prijavite se kod momka u RUR majici da ste došli na turnir u FIFA World Cup.

To je to. Vidimo se sutra tamo.

Ako mislite da je neki fejk jer se najavljuje popodne pred sam događaj, to je zato što hoćemo da nađemo samo prave talente. Nema vežbanja, nema proveravanja, nema domunđavanja, dođite sutra, pokažite da ste najbolji i putujte na Svetsko Prvenstvo. Samo mala napomena - pobednik mora da bude punoletan da bi išao, to je valjda jasno. Pa ako nije, može da se zameni sa drugoplasiranim za nagradu recimo, ili tako nešto, ali putovatii - ne može. I naravno, potreban vam je pasoš.

Srećno svima!

Link to comment
Share on other sites

btw,od 2 obavezno ispratite medijsku ligu u kojoj cu vam ja pruziti malo shale zabave na terenima:>

Vidimo se sutra rurovci [8D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

drugo mesto,plach majke bozhije,u poslednjem minutu primimo dva komada,a vodili smo celu tekmu.300 jura cao.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam bio malaksao kao kurac mlitavi i nisam vise mogao da stojim,tresla me temperatura,a onaj kolega sto je usao umesto mene on je gosha i ja cuo dva minuta do kraja i reko aj nek udje on da brani bukvalno i primismo ta dva mrtva gola,a uopsteno svi golovi su bili mrtvi jebem ti zhivot :/

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ne podnosim fifu nikad je nisam voleo,da je pes mozda bi svratio da se oprobam :) no nadam se da ce sve proci ok na turniru GL :)

Trebao si da svratis, gomila klinaca, i par likova koji stvarno znaju da igraju, a s obzirom da sam ja organizovao to, moralo je da prodje ok!

64 igraca, turnir poceo u 14h, zavrsio se u 20h, sve po planu i programu!

Rezultate ce laki da sredi ^^

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da ti posaljem rezultate ako sam na sajmu i danas jelda? =)

(sinoc kuca->tush->krevet)

Evo upravo ih prekucavam i saljem ti.

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Zabavno takmicenje je dalo ucesnicima priliku da odmere snage sa prijateljima i drugim takmicarima, ali i da osvoje vredne nagrade koje obuhvataju i Sony PlayStation Portable (PSP) uredaj, kao i dres fudbalske reprezentacije Srbije. Ipak, glavna nagrada je rezervisana za pobednika velikog finala, koji je zbog svoje veštine i umeca osvojio putovanje na utakmicu Srbija-Nemacka koja se u Južnoj Africi održava 18. Juna. Ovako dobre nagrade privukle su veliki broj takmicara, za koje nažalost nije bilo mesta jer je turnir bio ogranicen na 64 „elektronska fudbalera“.

Nakon celodnevnih meceva po kup sistemu, kao najbolji izdvojio se Mirko Stojanovic, koji je u finalu pobedio Denisa Ivaniša. Denis je kuci otišao sa Sony PSP konzolom, a trece mesto je izvojevao Nemanja Smiljevic, koji je osvojio originalni dres reprezentacije Srbije.

IMG_0492.JPG

IMG_0481.JPG

IMG_0485.JPG

IMG_0477.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...