Jump to content

Zabranjena istorija Srba


Recommended Posts

on je te fakultete zavrsio bazirano na tim radovima(te neke njegove teorije)..i nije mi jasno kako ih je zavrsio ako sadrze neistinu i gluposti? :D

Edited by r0n^10

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

Ako nisi znao postoji i fakultet za blejanje. Ako je neko zavrshio neki fakultet ne znaci automatski da je u pravu. A koliko sam ja upoznat, covek je studirao Istoriju na Filozofskom fakultetu gde je i zavrshio pa se kasnije odmetnuo i doktorirao na nekim drugim fakultetima? Mozda sam i slagao, moracu opet da pitam drugara istoricara, koji zna vishe o tome.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

pa dobro ako dokazujes nesto u radovima,da bi proslo mora biti argumentovano...a cisto sumnjam da je postojala blejaza u tolikoj meri na stranim fakultetima :)

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

Pa mi smo u stvari i Turci.

Možda ti i jesi Turčin [:p]

Udarna Turska vojska su bili janičari (oteta deca koja su brainwashed i slata u borbu ). Koliko dece je oteto iz naših krajeva nema pouzdanih podataka.

Koliko ih živi u kao takozvani Bošnjaci zajedno sa Turcima koje nismo pobili u Balkanskom ratu niko nema pouzdanih podataka.

Svi istoričari zaboravljaju (namerno ili slučajno) pravo age na prvu bračnu noć (običaj koji su nasledili od srpske vlastele)

Samo pogledaš koliko u Srbiji ima nas visokih i plavih "starih slovena" a koliko imas male crnpuraste ćelave ekipe koja bi prodala Srbiju bez problema.

Ako je Srbija od 1804 do zadnjeg rata pre 10tak godina protiv naših vekovnih neprijetelja izgubila milion muških glava, jasno je da se genetski sastav Srbije promenio u korist raznih crnpurastih potomaka crnoberzijanaca, krivinaša, jajara i dece političara koji su izbegli sve mobilizacije, ustanke i ratove.

Moja procena da u Srbiji trenutno ima samo oko ~15% srba, a to potvrđuje odziv na mobilizaciju iz 1991 koji je bio 7% ...

Link to comment
Share on other sites

a i bili smo pod turcima ~350 g :)

tu racunam i period vazalizacije, ne samo aneksirane drzave

Samo pogledaš koliko u Srbiji ima nas visokih i plavih "starih slovena" a koliko imas male crnpuraste ćelave ekipe koja bi prodala Srbiju bez problema.

ja sam srbin moji su dosli sa bosanske planine, gde verovatno turska noga nikad nije krocila :))

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Samo pogledaš koliko u Srbiji ima nas visokih i plavih "starih slovena" a koliko imas male crnpuraste ćelave ekipe koja bi prodala Srbiju bez problema.

Ha ja sam visok i plav! ARIJEVAC! :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Moja procena da u Srbiji trenutno ima samo oko ~15% srba, a to potvrđuje odziv na mobilizaciju iz 1991 koji je bio 7% ...

Wow, bravo majstore.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

lol.... zar nas nisu ucili to u osnovnoj skoli da je kao bitka na kosovu bila fakticki "neresena" jer su izginuli skoro svi na obe strane i da su Turci dosli posle par godina i sredili stvari jer nije bilo dovoljno muskaraca da se brani Srbija (jer ih je toliko izginulo u Kosovskom boju). Sada ste mi skenjali nesto sto sam kapirao da je bila istina od kada sam bio klinac, tj nisam vise siguran gde sam to procitao/cuo...mada sam bio ubedjen da je bilo iz udzbenika za istoriju....i da je to potkrepljivao neki opis bitke nekog poznatog istoricara iz zapadne evrope u to vreme....

edit: sada proverih i bio sam manje vise u pravu, a ako igras nereseno na domacem terenu pobeda je! sisajte ga turci.

dobili bitku izgubili rat.... mada ko zna sta bi bilo da su ekipa i delija vukashin napravili neki dogovor i sabili kurce zajedno.... on je bese neslavno zavrsio sa vecom armijom (15stak hiljada ratnika) od Kurchina na Marici... mada to su one price sta bi bilo kad bi bilo.....a nije bilo. I jos jednom sistajte ga turci!

Edited by makiii

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Svi istoričari zaboravljaju (namerno ili slučajno) pravo age na prvu bračnu noć (običaj koji su nasledili od srpske vlastele)

U narodu obicaj poznatiji i kao "setanje papuca"....

Turcin ostavi papuce, a domacin ih seta, dok ovaj odradi posao...:(

Ono za mobilizaciju, 100% glupost...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

lol.... zar nas nisu ucili to u osnovnoj skoli da je kao bitka na kosovu bila fakticki "neresena" jer su izginuli skoro svi na obe strane i da su Turci dosli posle par godina i sredili stvari jer nije bilo dovoljno muskaraca da se brani Srbija (jer ih je toliko izginulo u Kosovskom boju). Sada ste mi skenjali nesto sto sam kapirao da je bila istina od kada sam bio klinac, tj nisam vise siguran gde sam to procitao/cuo...mada sam bio ubedjen da je bilo iz udzbenika za istoriju....i da je to potkrepljivao neki opis bitke nekog poznatog istoricara iz zapadne evrope u to vreme....

edit: sada proverih i bio sam manje vise u pravu, a ako igras nereseno na domacem terenu pobeda je! sisajte ga turci.

dobili bitku izgubili rat.... mada ko zna sta bi bilo da su ekipa i delija vukashin napravili neki dogovor i sabili kurce zajedno.... on je bese neslavno zavrsio sa vecom armijom (15stak hiljada ratnika) od Kurchina na Marici... mada to su one price sta bi bilo kad bi bilo.....a nije bilo. I jos jednom sistajte ga turci!

ako je iz udzhbenika onda je sve tachno!

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Moja procena da u Srbiji trenutno ima samo oko ~15% srba, a to potvrđuje odziv na mobilizaciju iz 1991 koji je bio 7% ...

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

[roflmao]

[roflmao] [roflmao]

[roflmao]

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...