Jump to content

Splinter Cell: Conviction


exile

Recommended Posts

E igra je do jaja :)))

Sad vise niste onaj top macho agent sa sve gedzetima, nego ste bez icega, koristi se recimo ogledalce malo od retrovizora da bi se gledalo ispod vrata, da se vidi sta ima sa druge strane... A Sam Fisher sada ubija sta stigne, vise ga ne interesuje nista :D

Link to comment
Share on other sites

bilo je priče o tome, batalili su taj totalno stealth fazon, sad bi trebalo da je više neko skrivanje na otvorenom, utapanje u masu i šta već. igra koristi isti endžin kao i assassins creed.

Link to comment
Share on other sites

Iskren da budem, posle nekog duzeg igranja malo su zasrali igru... Mislim dobro je skroz, al' ne znam.. fali nesto. Mozda mi se tako cini dok ne dodjem do pola recimo pa ce biti bolje.

Inace kul je fora sto imate flashback-ove, pa kao iz tih flesheva se deshava cela nova misija..

Link to comment
Share on other sites

HAE HAE :D

Elem, predjoh igru... Nesto mi je mnogo kratka, za jedan dan i mozda ukupno 5 sati igranja sam je presao...

Generalno igra je OK... Ima bas do jaja momenata ali u sustini se sve posle treceg nivoa svodi na isto.. Kao budzish pushke i pishtolje, a u stvari u celoj igri ce ti trebati samo jedan model pistolja i puske, nabudzen koliko moze, i to je to. Ostalo ni ne treba da se budzi.

Dobre su fore kada ispitujete nekog, u fazonu uvatite ga i on naravno nece da kaze, pa odete recimo do stola i Sem mu zalepi facu direkt o njega, ili razbije o tv, ili staklo i sl. To su eto, isto zanimljivi delovi.

Nije losh zaplet, tj. ceo storyline je dobro odradnjen. Inace cerka mu je ziva, to nije spojler, odmah na pocetku igre saznajete. Ali cete i saznati zasto onaj crnja (bivsi njegov shef) je morao Sema da lazhe za Saru, njegovu cerku.

Jedino mi nije jasno, tj. ne mogu da se setim, u Double Agent se secam da sam imao da biram da li cu da ubijem shefa crnju ili ne, cak i mislim da ga nisam ubio. Je l' se neko seca tog dela kad je bio prikovan za stolicu?

Link to comment
Share on other sites

Valjda je bilo da možeš da rokneš tipa teroristu koji je bio tu u sobi, pa onda begaš sa crnjom, ne sećam se baš.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zahtevna igra do jaja , sa 4GB rama i 4850 jedva vuce sve na low i na 640 uzas. Sjebali igru skroz sa ovim nekim novim fazonima , igra je izgubila car koju ju je krasila svih ovih godina. Kratka mnogo al ono jedna prosecna ocena moze mnogo bolje.

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...