Jump to content

Splinter Cell: Conviction


exile

Recommended Posts

Zahtevna igra do jaja , sa 4GB rama i 4850 jedva vuce sve na low i na 640 uzas. Sjebali igru skroz sa ovim nekim novim fazonima , igra je izgubila car koju ju je krasila svih ovih godina. Kratka mnogo al ono jedna prosecna ocena moze mnogo bolje.

Zajebavash? Pa to nema dodirne tachke sa min requirments...a ja se jebavam nedelju dana sa ovi downloadom koji mili 3-20kb :(

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Moraju drugi drajveri, lepo Vudu kaže. Meni sa 2 giga rama i 8800 ide sasvim lepo, jedino svremena na vreme malo padne frejmrejt i počne da laguje, što zbog loše optimizacije, što zbog buđavog prebacivanja sa konzole, što zbog toga što je grafika tri puta natrpanija nego što treba da bude.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

predjoh i ja igru i kao jedan od velikih fanova SC-a nisam zadovoljan.

Grafika odlicna, potezi fore i to novo sve okje.. Pogotovo fora sa Q Q Q pa E , nesto mnogo jako uradjeno..

malo misija i sve ispitivanja, usrali su motku sa ovim.. Ne znam kako se igra ono sranje u dvoje, da li je neko uspeo to.

Za sad ostaju najbolji delovi Chaos Theory i Double Agent sto se tice, i da... nove chare su mocne jako :)

Kontam da ce uskoro izaci neki novi deo, jer je ovo bilo previse kratko.. 11 misija

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Au stvarno preterano kratka igra, predjoh je u sushtini za 8-12h igranja shto je jedan serious gaming day ili 2-3 fina gaming dana...to me jedino smorilo. Iako imash onaj kao Hunter/Defend mod, al to su 'nivoi' dovoljno dugi da jednom kad predjesh ti se ne igra ponovo.

Fino mi radilo bez seckanja na onoj mashini, sem recimo na pochetku in game sequence (u onom delu koji ne mozhesh da prekinesh sa enter)

Meh, smor shto je kratka...bash.

Mark and Execute je keva, pogotovu onaj nivo gde imash infinite M&Q.

E jel samo jedan M&Q mozh da imash? Tj ne mozhesh da ih stashujesh vishe, pa iskoristish vishe...ili ja neshto propushtam?

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

E jel samo jedan M&Q mozh da imash? Tj ne mozhesh da ih stashujesh vishe, pa iskoristish vishe...ili ja neshto propushtam?

pa kada uradis silent kill dobijes 2 ili 3 1 hit-a zavisi od upgradea, ali ako ga iskoristis na 1 coveku gubis sve ostale i ako ti je ostalo jos 2

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

pa kada uradis silent kill dobijes 2 ili 3 1 hit-a zavisi od upgradea, ali ako ga iskoristis na 1 coveku gubis sve ostale i ako ti je ostalo jos 2

Ne ne pod M&E mislim na ceo kombo kolko oruzhije dozvoljava (imash i 4 mete da zabode)

Tj da dva puta za redom iskoristish M&E a da nemash hand-to-hand kill.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...