Jump to content

kuda ide srpski sport ?


Doca

Recommended Posts

a najnovija nameštanja u fudbalu se odnose na nepozivanje Stamenkovića da obuče dres sa nacionalnim grbom

ali neka, ničija nije gorela do zore

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam sta se bune ovi grobarcici...

dovoljno je reci da u sadasnjoj prvoj postavi nase repke nema ni jednog igraca koji je iz partizana ili igrao u partizanu... [:D] [:D]

POZ...

/edit:

Stojkovic (zvezda)

Kolarov,Ivanovic (ofk), Vidic,Lukovic (zvezda)

Stankovic,Milijas (zvezda) Krasic,Jovanovic (vojvodina)

Pantelic,Zigic (zvezda)

ae idite igrajte protiv japana! [8D]

Edited by ManBearP1g

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

aj sto nisu zvali Stamenkovica,nego sto nisu ni ubedljivo najboljeg igracha jesenje polusezone,Nikolu Lazetica.Chovek igra kao preporodjen,mozemo slobodno uporediti njegove igre sa onim koje Rambo Petkovic pruzha,ali to nije dovoljno za Partizanov lobi,koji je chak nekako uspeo da ugura u reprezentaciju Milovana Milovica,bivseg igraca crno-belih!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ajde nemojte vishe da lozite, neko ce vas mozda i shvatiti ozbiljno!

Hvala bogu za lobi, samo nismo josh uspeli svoje pipke da pustimo u zensku odbojku, tamo se Zvezda josh drzi!

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta se bune ovi grobarcici...

dovoljno je reci da u sadasnjoj prvoj postavi nase repke nema ni jednog igraca koji je iz partizana ili igrao u partizanu... [:D] [:D]

POZ...

/edit:

Stojkovic (zvezda)

Kolarov,Ivanovic (ofk), Vidic,Lukovic (zvezda)

Stankovic,Milijas (zvezda) Krasic,Jovanovic (vojvodina)

Pantelic,Zigic (zvezda)

ae idite igrajte protiv japana! [8D]

čak su platili lika da glumi kako je ekstremno glup i ispiše gore citiran post.

pa dokle, glodari ?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

@alpha

Ciganski lobi??? hahaha... Predsednik FSS je Kardzic bivsi predsednik partizana,kakav crni ciganski lobi...

a sto se tice namestanja i penala nemoj molim te...seti se samo kako je jagodina prosle godine pobedila na JNA i ostala u ligi..

@Doca.

brate ako mislis da sam ja to napisao kao neki grobar,onda taj tvoj pridev mozes slobodno sebi da pripises... [;)]

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

Ma daj pricas gluposti lice,kako objasnjavas to da ima mesta za Lekica u repki a nema za rasnog napadaca kao sto je Mateja Kezman ili npr. kako nema mesta za Smiljanica,pa decko je najveci talenat u Srbiji,kapiram ja da moraju da se dobro prodaju ciganski igraci zbog klauzule u ugovoru na svaki sledeci transfer,ali bas preteruju....

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

@Doca..

Brate ja nikako nisam grobar,cak sta vise ne vidim kako neko moze da se zajebe pa da navija za partizan...

a avatar zajebi :D

@Alpha

Kezman??lik je najskuplji igrac ikada u PSG koji sedi na klupi,decko je igrao dobro samo u PSV i to je sve od njegove karijere i naravno crveni karton posle 15 sec za rep..toliko od kezmana

Smijlanic?? mozda kad bi i igrao u Espanjolu mozda bi i bio pozvan...Kuzmanovic i Milijas su bolji od njega za klasu i ne znam sto si uopste i pominjao njega...

ako je tako kao sto ti kazes,zasto je onda pozvao petrovica a ne smiljanica???

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

eto, cim se malo ozbiljnije potegne prica o namestanju i grobarskom lobiju u sportu (setite se samo afere oko izbora predsednika olimpijskog komiteta) sve se prebacuje na zajebanciju i trolovanje.

dajte malo ozbiljnosti.

uostalom, sve ce se sutra videti, u cetvrtoj tekmi. sve nase reci ce dobiti jacinu. samo gledajte.

Link to comment
Share on other sites

^^

A Stojkovic??? Sta cemo sa njim,baja nigde ne brani i kad brani bolje da ne a stalno igra za repku,ocigledan primer zvezdinog lobiranja,tako da nemoj vise te price,namestate sve vreme,od dana osnivanja i 91 ste namestali,seti se samo gola protiv bajerna ,ko daje novac za takve stvari ?? nije ni cudo sto nam se zemlja raspada...

mendzi,prso si

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

Oko Stojkovica ne vredi da raspravljamo jer je ocigledno da boljeg golmana od njega nemamo koliko god on bio los...

a to da je zvezda namestila protiv bajerna je cista glupost,ko bre namesta tekmu u polufinalu KES/LS....ako je tako hoces da kazes da je i mihajlovic namestio 2:2 sa nemcima kad smo igrali na SP???

gol skoro da je identican...takve stvari se desavaju...

i da brate vrh ti je zakljucak da se zemlja raspada od zvezdinih namestanja [:D] [:D]

razumem ja tebe da ti volis svoj klub i sve to ali cinjenica je da ste manji klub u svakom pogledu...bar u fudbalu,ako ne i kao SD! [;)]

/edit:

oko kezmana sto si pitao zasto ne igra u rep...poznato je da su vidic i on u konfliktu i da je bilo ili on ili vidic,a ti brate vidi ko je vazniji za rep.

Edited by ManBearP1g

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

^^

A Stojkovic??? Sta cemo sa njim,baja nigde ne brani i kad brani bolje da ne a stalno igra za repku,ocigledan primer zvezdinog lobiranja,tako da nemoj vise te price,namestate sve vreme,od dana osnivanja i 91 ste namestali,seti se samo gola protiv bajerna ,ko daje novac za takve stvari ?? nije ni cudo sto nam se zemlja raspada...

mendzi,prso si

Laž. Namestili smo samo finale, nismo imali para za Bajern. Nije to Evroliga pa da namestiš čitav turnir [:D]

Sad malo o vama.

Mis Srbije 2009.

mis-srbije-x.jpg

Jedina cura u crnom bikiniju i baš ona da pobedi? A ružna ko grob. Pa kako vas nije sramota [:D]

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...