Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

Ja sam bio goblin, pa sam se prebacio u gnomish.Jedina razlika je sto goblin ima dosta eksplozivnih naprava koje su sranje.Dok je gnomish skroz nebitno (Gnomish Xray speccs and shit like that i one vanilla zezalice).Gnomish army knife svi imaju, time se zapravo i budzi skill od 435 -> 450.

Razlika u teleportovima - svi imaju wormhole (northrend teleport), gnomish - gadgetzan, toshley's station, goblin - winterspring, area 52.

Takodje ti je razlika ko koju municiju pravi.

Goblin - Shatter rounds (metak)

Gnomish - Iceblade Arrowhead (pogodi sta je :D)

A s' obzirom da nema toliko gun'ova, ostaje ti da pravis pare preko strela.

Kada god t i dosadi, prebacis u suprotni tako sto odes do Tanarisa kod onog gnomica u gornjem desnom uglu mape (blizu luke) i kliknes na knjigu pored njega.Naravno, platis 150g, kao kada menjas alchemy spec. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eh kad se setim tih vremena u vanili sa mageom i engineeringom... sheep, ap zhc toep *(gnomish death ray 2k dmg-a) pom pyro, fireblast. instant win. kad je frka ukljucim gnomish cloaking device, a tu je net o matic itd itd. bolesna stvar. nedostaje mi vanila :(. bukvalno je nemoguce izgubiti u duelu.. isto tako sam radio i sa rogue-om. sap pa gnomish death ray,vanish, cb ambush overkill svakog cloth-a za plate je morao ponekad blind pa jos jedan ambush xD.

Link to comment
Share on other sites

zvanicna alfa, sa mmowned-a. Ima dosta informacija, pogotovo o worgen questovima, od recimo lvl 1-30, taj specificni screen je iz stonetalona. Ima i na youtubu par zone/dungeon previewa, recimo ovaj kanal

Najbolje su subare od Kolubare!

Link to comment
Share on other sites

ma znam lol. A i da je po mojim pokusajima opet moze da se desi da mi nepadne u 1000 pokusaja jer je to samo drop ratio. Inace kenjami se od DK-ova koji imaju 100% na drop tigra. Nepostoji DK u igrici koji nema tigra. A vidjao sam likove kojima je padao i tigar i raptor u istom runu

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Stize jos jedan truckload

2ajb4tv.jpg

2dbqk3m.jpg

8zqp12.jpg

2gsn22p.jpg

mutowh.png

24vitfn.jpg

2qv8vi9.png

Motherfucking neptulon bro!!

2rh7oqq.jpg

I PUT MY PIMPIN' GLASSES ON....

ipm8hv.jpg

2q89id2.jpg

AND TAKE MY MASTIFF FOR A WALK...

21jpt3s.jpg

TAKE MY SWEET RIDE FOR A SPIN....

29wlohd.jpg

DOWN TO MY RIVERBOAT.

pb1hu.jpg

CUZ THAT'S HOW GOBLINS ROLL NIGGA

2iau5hk.jpg

Najbolje su subare od Kolubare!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...