Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ZNACI I DALJE MOZE SAMO NA 78OM ZA OBICNE KRETENE

Na 68. naučiš letenje kod trenera u Northrendu ili Outlandu. Kupiš Heirloom knjigu sa level 80 i pošlješ tom liku i letiš u Nortrendu. Osim ako pod "OBIČNIM KRETENOM" ne podrazumevaš da na istom accu nemaš lvl 80 chara. U tom slučaju, na lvl 77 letiš. Možda je trebalo da te pustim da jašeš konja do lvl 78, ali jebi ga...:D

Link to comment
Share on other sites

preveliki skill gospodina sarme koji uspori ceo svemir i nemoze da umre dok gosn killy stoji na max rangu i jako mu je dosadno uglavnom i onda skilluje po dugmicima po kojim inace shaman nemoze da skace jer nesluzi nicemu i umire u pola sekunde kad ga ostavis duze od 5 sekundi sa bilo kom dps klasom koja nema sive iteme iz kante za smece

zajebanciju na stranu setup radi sve dok ne udje neki war team koji ne hoda unazad i ne okrece se na strelice ako se to desi mozemo samo da izadjemo iz igrice zadjih 100 partija gubimo samo an disconect ili neki jak zajeb tipa kad trinketujem nesto sto nije blind i sl ili kad udje warior koji me ubije iz bladestorma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

@lur

nemam 80 :D

@xzor

imam i warriora na ovom account de mi je mage human sa jucsticar titulom :D

ali njega cu igrati samo ako bude bilo vremena od shamana i maga sada

@coll

ovo sto je sarma rekao tako je

igramo extremno defanzivno ... tako sto on usporava celu mapu a ja se sklanjam sve vreme

jer ako me udara bilo koja klasa duze od 5 sec umirem jer je shaman i dalje najslabiji healer u igri

a warr timovi me ubijaju iz msa ili nedo bog ako prezivim bladestorm i trinketujem prvi hamstring

u sledeceom bsu ili hammeru sam crko 150%

Link to comment
Share on other sites

Ja koliko se secam ja sam izgubio svih 5k a.poena kad sam dingovao 71 na pocetku wotlk-a.

Kad bi ti znao da povežeš dve stvari normalno, to bi bilo jako lepo.

el mogu da se kupe wrathfull offsetovi za honor pre 80og lvla

i u slucaju da ne mogu koji kurac da radim sa honorom kad budem uzeo 75k

Što ne bi moglo?

Nego, er zna neko kako sada ide food chain u pvp-u? Esu ret paje i dalje na vrhu ili kako? Pade mi napamet da malo igram arenu, ali nemam pojma šta da očekujem od klasa, nisam igrao od sezone 5, a battlegroundovi nisu pokazatelj ničega.

Link to comment
Share on other sites

Kad bi ti znao da povežeš dve stvari normalno, to bi bilo jako lepo.

Ne razumem sta sam pogresio ? :p

Ja sam samo drugim recima rekao "Ja mislim da se ne restartuju arena poeni kad dingujes 80."

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

koji te bracket zanima?

2s, ali znaj da nisam pro, dakle casual sa mozgom, ako to postoji.

Ne razumem sta sam pogresio ? :p

Ja sam samo drugim recima rekao "Ja mislim da se ne restartuju arena poeni kad dingujes 80."

Prijatelju, ti ne razlikuješ situaciju kraja sezone i nove ekspanzije sa uber novim itemima, gde se poeni resetuju da ljudi ne bi prvog dana kad dobiju rating kupili mnogo novih itema za arena i situacije kada čovek koji leveluje hoće unapred da kupi offset za honor.

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

Kako bwe ?

Poenta restartovanja arena poena je da se ne prenose iz tbc-a u wotlk, aka sa 70 na 80.

Posto se u tbc-u nisu restartovali poeni izmedju sezona.

Prvi restart je bio izmedju s5 i s6 neracunajuci lvl 71.

Nema poente stavljati dve "tacke" restarta izmdju 70 i 80 lvl.

I kakva je poenta davati arena poene na 71-79 ako ce da se restartuju na 80 ?

Common sense logika je da ako se restartuje na 71 verovatno nece na 80.

Edit : ovaj post se odnosio na Sarmu posto nisam video Lurdin post jer sam kucao umedjuvremenu :p

Edit 2 : @ lurdi

Sad te jos vise ne kapiram :O

Edited by Xzor

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Kako bwe ?

Poenta restartovanja arena poena je da se ne prenose iz tbc-a u wotlk, aka sa 70 na 80.

Posto se u tbc-u nisu restartovali poeni izmedju sezona.

Prvi restart je bio izmedju s5 i s6 neracunajuci lvl 71.

Nema poente stavljati dve "tacke" restarta izmdju 70 i 80 lvl.

I kakva je poenta davati arena poene na 71-79 ako ce da se restartuju na 80 ?

Common sense logika je da ako se restartuje na 71 verovatno nece na 80.

Edit : ovaj post se odnosio na Sarmu posto nisam video Lurdin post jer sam kucao umedjuvremenu :p

Edit 2 : @ lurdi

Sad te jos vise ne kapiram :O

Wrathful offset se kupuje za honor poene. Armor i oružja se kupuju za arena poene.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...