Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemojte tako, pa nije bitno ne znati osnove svog jezika, i pisati tako da bi se cak i nekom prosecnom polupismenom liku zgadio zivot... bitno je da je ovo wow forum, tu je vazno samo da se pisa po ljudima koji backpedaluju i koji nikad nisu vidili 2500+ ratinga.

Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

Kolko Nerd rage theadera na wow forumima protiv ghostcrawlera ;) Mislim da ce jadnik da da otkaz.

Otkrio sam poruku koju je Blizzard ostavio Paladinima, sigurno ima veze sa cataclysmom ! Vezano je za Da Vincijev Kod. Pentagram koji prestavlja Venere, na osnovu sukcesivne inferiorne Venere u odnosu sa Zodijakom. Kad budem saznao vise javicu ! Za sada imam dokaz, jer nasi dijamanti na Wrahtful gearu su definitivno pet zvezdi pentagrama.

pent.png

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ovo je wow podforum.

Sve sto ima veze sa wowom kao sto noob/retard/nerd/qq/pro/etc-rage i slicne nolifestvar wow stvari su za ovde.

Svez vazduh, sunce, pismenost, get a life, i slicne stvari su za drugi (pod)forum. :p

Ovde nema ni jedan polukoristan/pametan post od kad je stormscion prestao da dolazi.

Niko od nas sa ovog podforuma nije jos bio mentalno spozoban da uzme gladiatora ili glory of the naxx/ulduar/totc/icc raider(25) u doba kad je ta instanca bila najaca. (neracunajuci one koj su prestali da dolaze ako ih ima).

Ako neko od vas misli da nije failovao RL i WoW svaka cast, i ja bo voleo da imam tako glup mozak da zivim u tim lepim lazima.

Mishice srecice a ti ako oces da citans nesto kvalitetno evo ti ovi tebi korisni linkovi :)

http://www.google.com/search?q=cooking+forums&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

http://en.wikipedia.org/wiki/Kitchen

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Kolko Nerd rage theadera na wow forumima protiv ghostcrawlera ;) Mislim da ce jadnik da da otkaz.

Otkrio sam poruku koju je Blizzard ostavio Paladinima, sigurno ima veze sa cataclysmom ! Vezano je za Da Vincijev Kod. Pentagram koji prestavlja Venere, na osnovu sukcesivne inferiorne Venere u odnosu sa Zodijakom. Kad budem saznao vise javicu ! Za sada imam dokaz, jer nasi dijamanti na Wrahtful gearu su definitivno pet zvezdi pentagrama.

Ovo mozes posmatrati i iz drugog ugla :)

penisn.png

Mene samo zanima sta ce to da daju protu kad ukinu dispel posto od kad igram tankadina u 5 man radim 90% dispelovanja jer hileri nisu ni culi za taj spell uglavnom.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Rating je glavni faktor mog ponasanja, i on trenutno opada bez nade za promene ka boljem.

Sunce, vazduh, ptice, leptirici i cvece se veoma slabo uticajni faktori :)

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

А зашто стално неко мора да да долази да се жали на тон писања на овом форуму? О овој игри причамо овде и кога заболе за било шта друго.

Није проблем форума, него је проблем што је игра постала лагано срање, па је мало ко игра озбиљно, осим килија и сарме који су нерд рејџери и кемпа кога заболе да пише о игри.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je wow podforum.

Sve sto ima veze sa wowom kao sto noob/retard/nerd/qq/pro/etc-rage i slicne nolifestvar wow stvari su za ovde.

Svez vazduh, sunce, pismenost, get a life, i slicne stvari su za drugi (pod)forum. :

Ako neko od vas misli da nije failovao RL i WoW svaka cast, i ja bo voleo da imam tako glup mozak da zivim u tim lepim lazima.

Mishice srecice a ti ako oces da citans nesto kvalitetno evo ti ovi tebi korisni linkovi :)

http://www.google.com/search?q=cooking+forums&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

http://en.wikipedia.org/wiki/Kitchen

Ja nikog nisam slala na sunce, vazduh niti se žalila na gejmerski sleng. Samo sam primetila kako je ovaj forum bio drugačiji nekada, pre nego što su određeni ljudi nažalost prestali da dolaze. Uostalom i sam si se složio sa time:

Ovde nema ni jedan polukoristan/pametan post od kad je stormscion prestao da dolazi.

A inače razumem zašto si mi postavio cooking linkove, seksizam na forumu je insta-win, automatski te čini carem tako da ono, bravo za tebe!

@ Paragon priest: izgledala bi verovatno bolje kad bi se malo sredila, stavila nešto šminke itd.

kad sam kod priestova izašao je preview za promene klase u kataklizmi, dve stvari su mi zanimljive:

- Leap of Faith (level 85): Pull a party or raid member to your location. Leap of Faith (or "Life Grip") is intended to give priests a tool to help rescue fellow players who have pulled aggro, are being focused on in PvP, or just can't seem to get out of the fire in time. Instant. 30-yard range. 45-second cooldown.

- Discipline will finally be getting Power Word: Barrier as a talented ability. Think of it like a group Power Word: Shield.

http://www.mmo-champion.com/news-2/cataclysm-class-preview-priest/

Group PW:S ftw :o

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Ja nikog nisam slala na sunce, vazduh niti se žalila na gejmerski sleng.

Ko je rekao da jesi ?

A inače razumem zašto si mi postavio cooking linkove, seksizam na forumu je insta-win, automatski te čini carem tako da ono, bravo za tebe!

Na internetu nema pobednika, ali ima osvajaca spcialnih maratona :p (ako si stvarno godinama citala ovaj podforum razumeces).

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...