Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

California Judge Stephen V. Wilson ruled against Defendant Alyson Reeves (Spacegaming) for hosting and operating illegal World of Warcraft servers, in addition to obtaining revenues from micropayments.

The defendant must pay a whooping $88,594,539.00 to Blizzard Entertainement, as the court determined it is entitled to default judgment in the amount of $3,052,339 in disgorged profits, $85,478,600 in statutory damages, and $63,600 in attorney fees for copyright infringement.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahn'qiraj ili kako se vec pise...

mada sam tek poceo, verovatno cu imati deset likova level5 na deset servera za nedelju dana ili tako nesto:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pojo mi forum post lol

uglavnom, fala na savetima:)

uzo sam alijansu, NE druida, e sad, bio sam na forumima, nisam ni znao da imaju realm related podforumi, kolko sam tamo video, kazu da su svi zivi u hordi, tipa 4:1 je odnos...

jebem li ga, otiso sam na taj zato sto kaze new players. bio sam na stormreaveru jer mi je tamo ortak, ali sam za deset nivoa uspeo da vidim tacno nula likova. mislim, niko nije ni projahao pored mene. a population je high. onda sam dosao do zakljucka da su tamo svi batice lvl80 i da se jebu medjusobno, sto meni ne odgovara jer em sam tarzan za wow, em sam tarzan za mmo, em sam tarzan za bilo kakav onlajn u principu. onda sam uleteo u ovaj ahn'qiraj i sta ja znam, trckaraju ljudi oko mene, to mi je gotivnije. jeste da je dosta njih matoro i da leveluju nove likove, ali tipa tri puta do sada sam imao slucaj da dodje lik i manje zna od mene, sto je ogroman uspeh, tako da izgleda da ono sto pise u opisu servera nije toliko netacno.

planiram da igram singlplejer neko vreme, ne znam koliko, mozda mesec, mozda par meseci...dok ne pohvatam mehaniku i ostale stvari, kojih ima dosta i koje nemaju veze sa wowom jer sam van tog univerzuma prilicno. tako da nije frka cak i ako je server retardiran. lako cu ja posle da krenem ponovo na kul serveru sa gotivnim znanjem i drugarima. mada otkud znam, kolko sam skontao, blizard izgleda mlati mrtvog konja sa wowom, kontam da ce ukljuciti gomile cross realm tripova, vidim da ovi cross realm pugovi i realID drugari nisu postojali ranije...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

par stvari o kojima treba da vodis racuna: igraj na pvp serveru - tu je vecina kvalitetnih igraca, nema veze sto si nov, wow je easy to learn hard to master jelte :). nece ti dugo trebati da shvatis sve. do end levela ima vremena za capove, ratinge i ostalo. i da: radi battlegroundove cak i na malom levelu, cak i ako dodji twinkovi i smaraju te (likovi sa mnogo boljim gearom jer imaju main charove), to je najbolji nacin da se upoznas sa igrom i drugim klasama. a moze biti i zanimljivije od ubijanja 20 svinja :)

Link to comment
Share on other sites

Јел може неко упућен у пар редова да ми каже како се развила прича из wc3 у WoW-у и његовим експанзијама, шта се десило са главним протагонистима, шта се дешава са расама, са генералним развојем целе приче... За нас који смо љубитељи воркрафт универзума, а WoW видели нисмо :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Јел може неко упућен у пар редова да ми каже како се развила прича из wc3 у WoW-у и његовим експанзијама, шта се десило са главним протагонистима, шта се дешава са расама, са генералним развојем целе приче... За нас који смо љубитељи воркрафт универзума, а WoW видели нисмо :)

previse dugo da moze da se objasni u par redova kasnis 6 godina za igricom :P

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

ahn'qiraj ili kako se vec pise...

mada sam tek poceo, verovatno cu imati deset likova level5 na deset servera za nedelju dana ili tako nesto:)

'de bas na tom serveru xD

ja sam tu igrao 2006. dok je server jos bio iole dobar i dok pola njih nije preslo na druge (recimo na Frostmane su masovno ljudi prelazili)

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

kolko smo mi najebali sa duliovim wall hitovima ako pocne dublje da analizira igru:))

barem nece dumre forum kao sto je mrtav atm , udri dulio za sve pare :P i kad jednog dana budes pisao wall textove vezane za pvp pitanja dobices i od mene neki odgovor :D za sad te how to lvl/grind koji god random generisan odgovor da dobijes je svejedno

inace nije me bilo 5 dana i nije me cudilo sto jedino sto sam video na ovom topiku je kako sarma prica da je paladin sranje

Link to comment
Share on other sites

paladin je sranje od kad postoji igrica u svakom specu i od prvog dana retardirana klosarska klasa koja je predvidjena da bafuje 40 ljudi u raidu sa 5 minuta bafovima i onda ti istekne baf na prvom coveku kad dodjes do 40-og i to je to i jebo mi pas mater kad sam poceo da ga igram sere mi se keve mi samo bandaid fix i hotfix nerf poserem se po blizardu i majmunima koji prave igricu

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

ako cemo da rantujemo o wowu, ja slobodno mogu da kazem da meni licno wow predstavlja otelotvorenje svega onoga sto ne volim u mmorpg i u igrackoj industriji uopste:) sve ono zbog cega mislim da su igre sve vise sranje i da ce biti sve vece sranje je sadrzano u wowu:) mislim, o tome smo pricali na rpg podforumu stotinama puta, da ne nabrajam sad taksativno, cak ni ja ne mogu tolko da se wall of textujem:)

medjutim, povlacim paralelu sa mekom - mek je sranje, skup je, uzasno nezdrav i pored svega toga, jos i minijaturni has dobijas i razvodnjenu kocu - al sto volim brate da se ozderem u meku, to nije normalno:)

wow je sav takav ko mek, al brate, ja sam pola sata samo trco po onoj sumi de se rodis ko elf i zverao u ljubicasto drvece i skakao po travi. onda je pored mene proso neki lik milioniti level sa nekim svetlecim sranjima i shoulder padovima od metar jasuci na nekom zajebanom sranju i bio sam u fazonu 'joo vidi veliki ciiika, moram i ja ovo jednom da jasem'. zvaka za ludaka - ali jako, jaaako upeglana, kvalitetna i profesionalno odradjena.

al dobro, ja sam uvek povladjivao svojim niskim strastima, sto i rekoh na separe topicu:)

e sad, dobro, to je bilo malo kenjanja, a sad ono sto mislim da stvarno srozava bilo koji rpg, a pada mi sad konkretno na pamet i nije neizvodljivo cak i sa mega EA politikom blizarda, to je PvP balansiranje. rusi se sam koncept rpg igara. priest u duelu jednostavno ne treba da bude dobar, al treba da leci u picku materinu. in before "niko ne bi igro priesta" - okej, pustimo pet warriora da trce po instancama, bas me zanima kolko ce im trebati da se umore od ginjenja:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...