Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

Za warriora zavisi gde se duelujes.

Ako je to kod if kapije protiv nekog sa 2 grama mozga mozes da izgubis lako zbog pilar abuse.

U durotaru se nisam duelovao sa warrom ali predopstavljam da bi trebalo da bude lako zbog ravnice.

Inace kad ocu da se duelujem zovem ljude dole, istocno od if ulaza na ravnicu.

I uglavnom dobijam.

Tj dobijao sam posto vise ne igram, istekla mi predplata i ne feeduje mi se vise u areni.

@kobas

gz

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

onaj gnome mage sa frostmane, Lexicat ili tako nesto. Ceo dan dueluje i to samo u dalaranu gde moze da losuje i lako da se sakrije i piji. Imao je neku bolesnu dueling statistiku tip 9000 pobeda 200 izgubljenih

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Kili ti rece da ces kad dingujes 80 sa warriorom i uzmes 3 dela furiousa, da uzmes 2k+ rating u 2v2 np ?

Kako to napreduje ili nisi uspeo i odustao ili si ko svaki pametan covek poceo da igras 3v3 ili prestao da igras sa warrom ?

Koliko se secam pre neki dan/nedelju rece da imas 4 dela furiousa.

:p

@lexi

Ja sam se sa njim duelovao jedno 100 puta dok ga jednom nisam dobio (ako me nije pustio).

Naravno nismo se duelovali ispred if nego dole na livadici.

I glupi gnom zna kako da stoji u warriorov dead zone, kao sto su rogovi stajali u tbcu dko je klasa zahtevala neki skill.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

na ovom warru sto sad igram nemam ni acvievment da sam pobedio 1 duel a necu ga ni dobiti nikada

danas sam izaso na koji duel sa shamanom pre arene i po ko zna koji put mi je bilo jasno zasto ih ne igram

likovi sa gearom i ratingom stoje "afk" i pokazuju svoj gs a ljudi koji igrauj duele su u full furious itemima koji mi ne skidaju hp sa 100%

barem je tako na sylvanasu

sylvanas je pakao! :D

a jebes duel warr je masina za ubijanje kada imas healing bota :D

prebaci cikicu vamo kojote, za uzvrat cu da ti skupljam kamenje u rlu

@xzor , previse je komplikovana prica

e ocu ja boost... (bacacu ti ToT!) haha

Link to comment
Share on other sites

Malo da skrenem sa teme, treba mi addon, koji moze da menja font imena likova npceva i slicno, e sada... kapiram da moze ona fora "Fonts" u WOW folderu ali nije to to sto hocu, Spartan UI ima mnogo lep font tih imena.. :S pa ako neko zna koji je i kako da to odradim bio bih zahvalan xD

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Xzor sto komentujes setupe kad tebi i u nekom setupu da daju samo ms da udaras ti bi failovao.. prekini da pljujes druge i okreni se svom 1300 ratingu

Pogledaj ponovo klip, samo malo bolje i pazljivije pa procitaj svoj komentar.

Ako ti se misljenje ne promeni ponovo pogledaj klip samo jos malo bolje.

Ako ti se opet misljenje ne promeni onda opet pogledaj klip jos bolje.

Ako ti se i dalje ne menja misljenje i ne mozes vise da gledas klip i skapiras sta se desava, onda barem pauziraj na 4:27-4:31 i pokusaj da razmislis malo.

Posle javi kako si napredovao.

Edit:

Jao ti si jedan od onih likova sto misli da neki na high ratingu igraju sa 4 healera u 5v5.

Sry bate, nemoras da gledas klip ponovo i razmisljas, to ce ti biti samo gubljenje vremena.

Jos jednom sry.

Edited by Xzor

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Steta pa nismo u rodu, da jesmo predpostavljam da bi bio mnogo srecnijijijij :)

Meni bio mnogo gotivan lik, steta sto je dobio ban.

Koliko se secam kili ga je mnogo, ako ne i najvise voleo :D

XD

Hahahahahah...

...

...

...

... hahahahahahahahaha

:p

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...