Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nauci da se vrtis pomocu misa, binduj i tuneluj jednu metu ?

Naravno da bi tunelovao ali to ne radi protiv boomkin seupova i rogue+priest timova koj me grinduju do 2k ratinga :(

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

upravu si u neku ruku

do 2k ratinga zaista postoje neki timovi koji nikad nisu presli taj rating

a opet su zajebana prepreka jer igraju u pve itemima i pucaju lasere

resenje je da imas mmr veci od toga i onda ti dolaze normalni timovi :)

Verovao ili ne tako je :p

1800-2000 mmr je pun rogue+priest timova koj nemaju ni 400 resi.

I sto je najsmesnije 100 puta su tezi od bilo kakvog 2.2k mmr dk/lock/mage/ele+healer tima.

Verovato je problem u meni, ali sta ja mogu da uradim kada mi priest siluje palu sa burnom dok mi rogue ne da pravim nikakav presure ?

Ako ih ne ubijemo u prvom minutu izgubili smo.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

takvi timovi ubijaju samo u burstu i ako te ne ubiju tada nikad i nece, dakle igras defanzivno i ne das priestu da ti burnuje paladina i cekas ih da pogrese, a to se desava vrlo brzo jer se ovi uspanice kada vide da ih losujete i pocnu da prave greske.

sve u svemu, positioning je najbitniji tu, da tvoj healer losuje priesta koji pokusava da ga fear>manaburnuje, i da drzi line of sight ka tebi. A ti pritisni rogua sto je vise moguce, jer sto ga ti vise dpsujes to priest ima manje vremena da ti jebe paladina jer mora da healuje rogua.

i u 3/4 slucajeva vs takvih <2000 timova pali da dok priest pokusava da drainuje tvog healera ti odvuces rogua na drugi kraj arene, obicno takvi timovi imaju slabu komunikaciju i dok ovaj shvati gde mu se nalazi rogue ti si ga vec ubio.

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

Sinoć odigrao nekih 13-14 matcheva... warrior (ja) i resto shaman. Kako mrzim jebene 2 mage-a setupe. 2 partije zaredom nam ulete. Sheep sheep i ubiju shamana za 3 sekunde. retri pala i rogue... 1 dobijemo 2 izgubimo. Jbt ala suckujem... dobili nas i holy pala i warrior..

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Scameri se uzdizu na novi nivo poslovanja u VoA. Pokupe sav loot posle bossa -> pobegnu iz raida i krenu da /w odredjene klase sa cenama itema.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Kada bi svi isli tom logikom nebi bilo ni jednog puga vise. Trebaju da implementiraju neki sistem da ako 20+ ljudi prijavi nekog za scam da taj snosi posledice. Ali znamo da evri od pretplate > ninjovanje.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti igru dokle je ovo doslo, ninjovao me lik danas u icc 25, uzeo ceo Saurfang chest.

Aj sad ninja ko ninja, desava se svaki dan, nego ubi me u pojam sto je to uradio ortak kome sam bio class leader tipa 1,5 godinu, imao je moj acc info i sve, dao sam mu jedno 15k golda dz, i warriora da se igra arenu kad oce, ono gotivio sam ga do jaja bas.

I danas reko aj pug da opeglam sa njima, posto jelte nismo u gildi vise. I ispadne trinket onaj sa saurfanga, rolaju tu oni nesto, on krene da mulja i ni 5 ni 6, podeli sebi i svojem ortaku loot, i kao fu retards stop whining and whispering im trasnfering anyway -_- najebe se keve svima i nista, ode u dalaran krene na trejdu da spamuje sta je ninjao...

Pa dal je moguce da nas je sve iskrivila ova igra da smo tolko zastranili, kad je i dalje igramo a ovakve i slicne stvari se desavaju na dnevnom nivou. Napisao sam i tiket cak, autoreply dobio, jebe im se da proveravaju sta se desilo realno, iako je receno da ce biti fer pravila oko luta(na konto onog plavog posta za banovanje u takvim situacijama).

Al ono, u raidu sam bio sa bar 5 ljudi koji su ninjali od, tipa death-choicea pa do icc stvari, i to se zna, tolko je normalno postalo da se ja osecam debilom, jer eto nije meni palo na pamet da uradim to, al kao uvek sam ja bio posten i drko kura.. U pravu je Sarma majke mi...

Al ljudi su postali tolko greedy,iskvareni i gladan jebenih itema kao da su oni jebeni jedini smisao igre. Kad malo bolje razmislim, i jesu.

Odvratna je postala igra, odvratna

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Naravmo da ljudi igraju pve samo zbog itema, barem 95% njih, osim toga sto ubijaju vreme.

Ne znam da li je ikad ista bilo ociglednije od toga.

To mi je trabalo da skapiram cak manje od 1 dan /played na lvl 60 u zul gurubu i kad sam pogledao MC.

Zasto su tolke item whore ? Zato sto bolji itemi veci dps = veci epeen i lakse PvEisanje koje je inace interesantno i zahteva veliki skill ...

Svako normalan ne zeli da udje vise od jedanput u jednu instancu i radi ono sto je vec radio.

Edit :

Nema smisla zadnj racenica, "i rado ono sto je vec radio bez ikakve koristi od toga, sto se podrazumeva da radi zbog itema ili u retkom sucaju zbog achievmenta."

Edited by Xzor

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Pa to je ko oni 60 lvl hunteri shto farmuju whelpove po azshari. orc i night elf hunteri sa boar petovima, uglavnom po trojica u zoni. Mnogo sam volo da ih teram na groblje.

Na mom prvom serveru dok sam igrao sa Kempom, Kul Tiras, bio je Ork Hunter koji je dan i noc farmovao u Felwood-u one Satire na severu mape, prijavio sam ga jedno 10 puta... Nikada nisu nista uradili..

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

procitao sam ovde i prelistavao AJ bzv i naidjem na ovo

"pve is the easiest part of this game and is inhabituated by 35 year old fags who play with their wife or husband 8 hours or more a week and can only do fucking easy pve"

al da se ne lazemo covek je furious gladiator i ispod toga je isto tako rekao

da svaki tim sa decent warrirom/hunterom ima 2500 u 3v3

pa vi birajte sta vam se igra

Link to comment
Share on other sites

Ja da se vratim da igram opet, ja bih izabrao pve opet.

Valjda zato sto nemam tako veliki kurac kao vas 2-3 odavde da bi igrao pvp.

Edited by joximovic
Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

E aj nek mi neko nadje onaj plavi post, bilo je na forumu, oko onog finix mounta kad su banovali lika, pa je prica bila ako se uspostave pravila na pocetku bilo kog raida, i lider ninjuje nesto, sledi mu ban itd...

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...