Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kod mene na guild chatu kaže lik da je neki 8000-iti u queue za mounta?? Jbt nije valjda da ima red?

Lol.. sad sam kao kliknuo da ga kupim :D Preko 70k ljudi u redu :D

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

"Freshly born from the Twisting Nether" the Celestial Steed flying mount went on sale today at the Blizzard store along with the Lil'XT pet. The Steed alone made Blizzard over 2 million $ in 4 hours, proving that shiny = good.

nema krize za blizzard :D

Link to comment
Share on other sites

Mrtvi druid drzi 3 lifeblooma na warlocku njegovom petu i sebi i stoji na 100% mane pritom drzi i dotove na svemu posto mu je jako dosadno vecinu vremena

Resto druid je mrtvo govno retardirano a ni innervate nemora da pritisne koji mana regen ima sa lvl 2321525 itemima.

Ja licno sam upravo zbog ove retardiranosti i prodao svog druida pre par meseci jer mrtvo govno leci od innervatea do innervatea i nikad ne odlazi oom i nemoze da umre nikad ni druid ni onaj sto ga leci makar u 2v2

Ja non stop menjam mete u 2v2 posto tako hileri trose mnogo vise mane i mnogo im je teze da healuju dmg koji se desava ali protiv ovog majmuna sta god da sam pogledao imalo je 3 lb na sebi ostali smo u igri samo da im uzmemo -12 posto apsolutno nije bilo sanse da se bilo sta ubije 47 minuta usranih.

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

nema sta da se pise ide wow ceo dan sad smorilo vreme napolju

Inace ako nisam rekao pvp se sada svodi samo na gear i nista vise. Imas gear imas rating nemas gear igras na 1800 ratingu svela se knjiga na 2 slova pritisni dmg svuci nekog na 20% iz 1-2 gcda oni popale cds za prezivljavanje switchujes na drugu metu pritisnes 1 interupt na hilera i ubijes metu za pola sekunde kraj partije.

Onaj jigslol je jako dobro objasnio mozes da budes pve retard koji je operisan od mozga i dalje imas 2300+ tako sto tunelujes nesto kao majmun oboleli dok ne umre.

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...