Jump to content

Qbeez lan turnir Smederevo


hardy

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

filip 4gl lesko, igrao je u mixu sa gavrom vip ! :)))

hah hahahahahah ah hahaa koje prevare , org skupite svedoka dogadjaja da nisu platili i uzmite advokata

to ide privatnom tuzbom, kad prodje to onda idu kod nas za prevaru i presednu im 2000 muhahah ahhh hahaha

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

niko od vas nije normalan, jebes mi sve...

nagrada za drugo mesto je bila 5k, mi nismo platili ufur koj je bio 3k, i posle turnira nam (gavri) covek dao 2k i rekao to je to....

niko nam nije dao 5k, nego je problem nastao u tome sto su nagrade smanjene jer par ekipa nije doslo, i onda su se unka i ovi izdrkavali kako je moguce da je samo prvom mestu smanjeno, a ne i drugom... i zvali nas da se vratimo sa puta za bg, da bi vratili tih 2k, koji pritom po najavi treba da idu nama.

tako da ja stvarno ne vidim sta smo mi bilo koga zajebali, niti sam video razlog sto bi se vracali u smederevo...

ako je nekome problem u tih 2k dinara, rado cu ih dati, samo da ne slusam idiote vise

Link to comment
Share on other sites

ljudi,ja jebem :D

I kakav je osecaj? Toplo,lepo,a?

Koliko sam obavestena taj Gasa je policajac ?!

Ako jeste onda neka ispita ove prevare...

Taj Gavra je duzan i ruzan a Filip je propali studnet ( i jednom i drugom treba kesh ) .

Na kraju krajeva ko da plati benzin do Smedereva i nazad .

p.s.

Gospodine Gaso, molila bih vas da uzmete Gavrinu sliku i obidjete sve kockarnice po Beogradu i pitate da li je doticni gospodin navracau u poslednjih 7 do 10 dana .

Mogu potpisati da su pare od ucesca na turniru ostale na nekom ruletu .

Ti si bas neki INTELIGENTAN baja? HAHAAHAHHAHAHHAHA

Link to comment
Share on other sites

niko od vas nije normalan, jebes mi sve...

nagrada za drugo mesto je bila 5k, mi nismo platili ufur koj je bio 3k, i posle turnira nam (gavri) covek dao 2k i rekao to je to....

niko nam nije dao 5k, nego je problem nastao u tome sto su nagrade smanjene jer par ekipa nije doslo, i onda su se unka i ovi izdrkavali kako je moguce da je samo prvom mestu smanjeno, a ne i drugom... i zvali nas da se vratimo sa puta za bg, da bi vratili tih 2k, koji pritom po najavi treba da idu nama.

tako da ja stvarno ne vidim sta smo mi bilo koga zajebali, niti sam video razlog sto bi se vracali u smederevo...

ako je nekome problem u tih 2k dinara, rado cu ih dati, samo da ne slusam idiote vise

i ja lazem al' tebi svaka cast :)

kassad says:

ISUSE HRISTE ON JE BACIO FLES!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...