Get Adobe Flash player

hardy

Members
  • Content count

    22
  • Joined

  • Last visited

2 Followers

About hardy

  • Rank
    Nemam pravo na custom titulu!
  • Birthday 07/27/1991

Profile

  • Gender
    Male

Recent Profile Visitors

2,824 profile views
  1. Prodajem beta key Reaper of the souls expanzije. ponude u pm
  2. hardy

    SOMA

    brutalno izgleda
  3. bravo bio je red prijavi tamo moj mix
  4. BRATE AKO PRODAJES SLOT MOZES DA DOBIJES 50E DAJ SAMO BROJ TELEFONA DA SE DOGOVORIMO I CUJEMO, 1000% UZIMAM

  5. matori, ako prodajete slot daj borj da te zovem, daj nemoj 7 soma, da se dogovorimo nesto 50-60e... KUPUJEM SIGURNO 10000%

  6. dajte meni sve pare i to je to. :)
  7. evo i ja da se javim posle 2 dana spavanja :D... ma doslo je do zabune, jer dve ekipe otkazale turnir dan pre turnira, a 3 ekipe iz smedereva nisu ni dale pare!!! tako da sam umesto 36k imao 21k, a dao sam gazdi odma 6k, pa sam morao posle 25h na nogama da razmisljam kome koliko a vi racunajte koliko je ostalo, morao sam iz svog dzepa da pokrijem da ne ispalim ljude. gavri sam dao 5k jer toliko sam rekao za drugo mesto... GG ENCORE i pozdrav unki i ekipi iz panceva i pozarevca! demoe cu okaciti za koj dan, izvinte jos jednom za hltv, ja sam zvao coveka koj mi je rekao da ce da namesti, ali kada je dosao imali smo taj problem sa statickim ip-em, ja sam znao da postoji neka fora sa otvaranjem portova, i mislio sam da ce lik da resi taj prob, ali nije uspeo, rezultate nisam mogao kaciti, jer sam 25h radio bukvalno sam, tu su dosli ilija i drugari i pomogali mi malo... sve u svemu nadam se da su igraci bili zadovoljni. poz!
  8. hahahaha, otkazale 2 ekipe i upale 2 nove, kad bi zamenio mesta ekipama grupe ne bi bile realne... samo to :D
  9. Umesto ekipe inspire , koja je otkazala ucesce , upala je ekipa KDS koja je bila na listi cekanja.
  10. OBAVESTENJE : POSTO JE DOSLO DO NEPRAVILNOSI PRI ZREBU DOCI CE DO PONOVNOG IZVLACENJA GRUPA.
  11. GRUPA A 1. NEGATIVE (high seed) 2. SKG 3. ELECTUS GRUPA B 1. enCore (high seed) 2. BB 3. DOMINACIJA GRUPA C 1. GAVRA VIP (high seed) 2. KDS 3. 4s GRUPA D 1. HORDA (high seed) 2. destro i ekipa 3. BORGATA NAPOMENA : dve ekipe iz grupe prolaze dalje. 1/4 FINALE : A1 VS B2 -> M B1 VS A2 -> N C1 VS D2 -> X D1 VS C1 -> R 1/2 FINALE : M VS N -> F1 X VS R -> F2 FINALE : F1 VS F2 SATNICE : GRUPA A : NEGATIVE vs SkG - 8:00h de_inferno NEGATIVE vs electus - 8:45h de_nuke SkG vs electus - 9:30h de_dust2 GRUPA B : BB vs Dominacija - 10:00h de_inferno enCore vs BB - 10:45h de_nuke enCore vs Dominacija - 11:30h de_dust2 GRUPA C : KDS vs 4s - 12:00h de_inferno GAVRA VIP vs KDS - 12:45h de_nuke GAVRA VIP vs 4s - 13:30h de_dust2 GRUPA D : destro i ekipa vs borgata - 14:30h de_inferno HORDA vs destro i ekipa - 15:15h de_nuke HORDA vs borgata - 16:00h de_dust2 1/4 finale A1 vs B2 - 17:00h de_train B1 vs A2 - 18:00h de_train C1 vs D2 - 19:00h de_train D1 vs C2 - 20:00h de_train 1/2 finale M vs N - 21:00h BO3 X vs R - 23:00h BO3 finale F1 vs F2 - 01:00h BO3