Jump to content

NetPlus Volume 1


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svi znalci veliki organizujte vi turnire i onda da vidim kako cete reagovati kad vam neko bude pisao kako ste fejl ovo fejl ono.. Svaka cast euforiji , steta sto se nije moglo gledati na HLTV kako treba, al dobro okacite demoe pa cemo vidimo.. cAo~

Link to comment
Share on other sites

Meni licno smetaju i dalje iste stvari... Dodje jedan clan ekipe i kaze "Skloni nam ove iza ledja", ja zamolim ljude da se sklone, i onda drugi clan ekipe kaze "ova 2 coveka mogu da ostanu". BOJAN ROSIC DU = CIGAN!!! Smeta mi sto kenjate oko mesta. Necu vise nikad da organizujem nista. Turnir je prvi dan iskljucivo kasnio zbog toga sto ljudi nisu hteli da sedaju kako treba i kako je logicno, nego da bacaju papirice. Bacajte ih do sutra, od sada sam u fazonu DILLIGAF. Sto se tice ekipa koje se nisu pojavile, njima ide na obraz, ali one nista vise nisu krive od Bize koji im je poverovao... Naucio je ;) DALJE! Ako vas covek zamoli da se pomerite jer mora da jebeno ghostuje 5 masina, a vas X papana se ne pomera jer hoce da GLEDA, ponavljam GLEDA, kako drugi igraju CS, idite kod psihijatra... Znaci covek se cima da namesti da biste VI imali ravnopravne uslove jer ste se VI zalili da ne valja, a VI ga jos jebete... Sto se ovoga tice, Distro = Decko Profesionalac! Moze da radi kao sef obezbedjenja na nekom splavu :D Treca stvar... Ne treba vam dati da ista instalirate... Niste zasluzili... Cast izuzecima, koji opet nestaju u sivilu vecine.. Treba da bude fazon PLUG AND PLAY! Retko koja ekipa zeli da igra posteno, da ne prica kad je mrtva, da ne stiska TAB da bi saigrac video da li T ima C4 ili ne... HLTV nije radio... Zato sto nije radio... Ne treba ni to omoguciti, nego lepo nakaciti demoe i updateovati rezultate regularno i laganeze... Ljudima sto vise gledas da ugodis, to su oni bezobrazniji (sem ako te bas dugo ne poznaju pa im je ipak bedak da te smaraju opasno)... Za razliku od vecine koja palamudi, za Bizu mogu da kazem sledece, sto sam naucio iz svojih prethodnih iskustava u ovakvim stvarima... KO RADI, TAJ I GRESI! A vi i dalje palamudite... Cestitam ekipama eu4ia, sMk, mith i unnamed na odlicnom rezultatu, kao i ostalim ekipama koje su premasile svoja (i tudja) ocekivanja ;) Cheers! Toliko od mene, veliko HVALA ekipi unnamed na fer i korektnom ponasanju u toku turnira, momci za primer sto toga tice, od saLeta i denisa, do zERa, daffyja i pajsija...

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

gg svima super turnir nikad bolji kambek :D CU @ LAN

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Eh evo me napokon dodje kuci svojoj :)

Decki, svaka vam cast na turniru, gostoprimstvu i organizaciji! Iako mi je ovo prvi put da dolazim u Srbiju na neki turnir nemogu se pozaliti ni na sto .. malo kenjate i serete na c0nfa decko se stvarno smorio ali stvarno ono ja sam bio u netplusu cjelo vrijeme i primjetio sam mu facu da je decko skroz sjeban .. jos jednom svaka ti cast sto si izdrzao cjeli taj napor!

DuHast, ukratko cu ti napisati samo da si KRALJ ! i naravno onaj decko iz GcV sto je bio sa nama kasnije u netplusu neznam mu nick i ime ;)

Vidimo se u Novom sadu !!!

Pozdrav!

<3 eu4ia

DEEPiNSIDE sreco[G]

Link to comment
Share on other sites

du zamolio bih te ako si u mogucnosti gde god smo igrali snimao sam pov demoe stpvs(imeekipe123) ako mozes da mi okacis od pocetka do kraja hvala u napred ^^

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Meni licno smetaju i dalje iste stvari... Dodje jedan clan ekipe i kaze "Skloni nam ove iza ledja", ja zamolim ljude da se sklone, i onda drugi clan ekipe kaze "ova 2 coveka mogu da ostanu". BOJAN ROSIC DU = CIGAN!!! Smeta mi sto kenjate oko mesta. Necu vise nikad da organizujem nista. Turnir je prvi dan iskljucivo kasnio zbog toga sto ljudi nisu hteli da sedaju kako treba i kako je logicno, nego da bacaju papirice. Bacajte ih do sutra, od sada sam u fazonu DILLIGAF. Sto se tice ekipa koje se nisu pojavile, njima ide na obraz, ali one nista vise nisu krive od Bize koji im je poverovao... Naucio je ;) DALJE! Ako vas covek zamoli da se pomerite jer mora da jebeno ghostuje 5 masina, a vas X papana se ne pomera jer hoce da GLEDA, ponavljam GLEDA, kako drugi igraju CS, idite kod psihijatra... Znaci covek se cima da namesti da biste VI imali ravnopravne uslove jer ste se VI zalili da ne valja, a VI ga jos jebete... Sto se ovoga tice, Distro = Decko Profesionalac! Moze da radi kao sef obezbedjenja na nekom splavu :D Treca stvar... Ne treba vam dati da ista instalirate... Niste zasluzili... Cast izuzecima, koji opet nestaju u sivilu vecine.. Treba da bude fazon PLUG AND PLAY! Retko koja ekipa zeli da igra posteno, da ne prica kad je mrtva, da ne stiska TAB da bi saigrac video da li T ima C4 ili ne... HLTV nije radio... Zato sto nije radio... Ne treba ni to omoguciti, nego lepo nakaciti demoe i updateovati rezultate regularno i laganeze... Ljudima sto vise gledas da ugodis, to su oni bezobrazniji (sem ako te bas dugo ne poznaju pa im je ipak bedak da te smaraju opasno)... Za razliku od vecine koja palamudi, za Bizu mogu da kazem sledece, sto sam naucio iz svojih prethodnih iskustava u ovakvim stvarima... KO RADI, TAJ I GRESI! A vi i dalje palamudite... Cestitam ekipama eu4ia, sMk, mith i unnamed na odlicnom rezultatu, kao i ostalim ekipama koje su premasile svoja (i tudja) ocekivanja ;) Cheers! Toliko od mene, veliko HVALA ekipi unnamed na fer i korektnom ponasanju u toku turnira, momci za primer sto toga tice, od saLeta i denisa, do zERa, daffyja i pajsija...

WORD! :) Sledeci put zovi ako treba pomoc

Link to comment
Share on other sites

E sada i da se "strucni Gojko" javi.

Jeli da te pitam koliko godina imas kada me zoves strucnim?I reci mi kada si zaigrao prvi put CS?Kazi mi koliko windowsa si u zivotu instalirao?Koliko si turnira organizovao?Da li bez "google"-a mozes da odgovoris na pitanje cemu sluzi "LocalLoadHigh=1"?Da li tvrdnja sa low i high priority ima veze sa Dual ili Single core procesorima?

Cuj,ako ti kazem da taj mali komadic vaseg prelepog USBHID softvera MENJA default windows-ov USBHID.sys , onda verovatno iza sebe imam neko iskustvo koje mi govori to.Neznam na kojim se to masinama igrao taj 1.6 CS pre 3-4-5 godina Reci cu ti sledece.Tvoj tvrdnja da su masine krs ne pije vodu,zasto...evo recimo

http://en.wikipedia..../Counter-Strike release date

http://pressf1.pcwor...hp/t-37985.html recimo konfiguracija tadasnjeg PC-a(sto mi je oduzelo vremena da pronadjem)

Tvoja prica kako su masine ovakve ili onakve pada u vodu,recimo da je i na ovakvim racunarima CS "leteo"

To sto svi sada imate za pravo da "pljunete" po Bizi,iskreno vam ne zelim da se NIKADA u zivotu ne nadjete u toj poziciji.Decko se toliko iscimao,potpuno je nebitno da li je ili nije uzeo turnir,ali stvarno.....dal' je moguce da nemozete da cenite njegov TRUD,mozda nije pro tournament maker,ali ljudi OMOGUCIO vam je da ga odigrate (cast ekipama koje su ispalile),da ne pominjem to sto mora da PLATI dva misa koje je neko prisvojio (dabogda mu crkli kad ih ubode u racunar).

Nazalost,imali smo jako malo ljudi koji su mogli da nam pomognu,Vonji hvala na svemu,covek je dao apsolutno sve od sebe da nam pomogne da iznesemo turnir nekako,Stefanu takodje.Kada sam vam svima rekao da sam i pored prijavljenog dogadjaja u MUP-u,dobio poziv od komandira stanice koji me upozorio da ako budu dobili jos jednu prijavu,doci ce i resiti svoje probleme (default win = plava ekipa).Pored svega toga,ljudi kao da im nista nisam rekao.I dalje postoje privilegovani koji mogu da sebi dozvole svasta.Maksi svaka cast,covek je potpuno ispostovao ono sto je rekao.Cekaj malo,ja vama u sred turnira sednem da sredim tih 5 masina da bi vam radile,kako bi turnir mogli da zavrsite u bilo koje vreme sa minimalnim gubitkom vremena...hmmm.Da ne ispadne da ja samo pricam i da neznam nista,zamolicu prisutne kojima sam reinstalirao windowse,i namestao da im "leti" da se jave,pa ako ne verujes mojim recima,mozda ces poverovati njihovim.

@ stepa : stepo ako koristis MSN javi se na netplusadmin@hotmail.com,dacu ti ih sve,nije problem,samo ako je onih 5 famoznih masina u pitanju ....

Neznam ljudi,pitam se kada ce vam postati jasno da ako se vecina ljudi previse zajebava na turniru,takav ce on i biti,ja sam stvarno imao veliku zelju da vam obezbedim prenos ali se ispostavilo da je tehnicni neizvodljivo(jako mi je zao zbog toga i nadam se da ce sledeci put biti moguce).Izgleda da stvarno treba da u Srbiji prilikom organizovanja ovako smesnog dogadjaja treba da zaposlimo neke bas bas (novozaposleni u orgi http://www.youtube.c...?v=mD0xsX8Dv0w)

Bilo ovako ili onako,bilo je sto je bilo,ja cu se i dalje truditi da vam svaki put sredim sve sto je u mojoj mocu kako bi vama bio dobar gaming ugodjaj,vi i dalje mozete da pricate kojesta po ovakvim temama,jedino je pitanje vremena kada cete shvatiti o cemu ste pricali.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam na shta se vi ljudi zhalite.

Kao sluchajni igrach turnira , mislim da je sve odlichno proshlo.Nisam imao ni opremu , pa se biza iscimao i dao mi svoju podlogu i misha. Takodje je DU nekom liku dao neku WoW podlogu , to je takodje za svaku pohvalu.I opet su masine radile perfektno. Jedino sto je trebalo da se namesti nesto na monitoru [ne znam shta] da flesevi ne traju 150 godina :) Znaci bizo svaka cast na turniru , ne znam samo shto se ekipa eu4ia nije zalila da im nesto lose radi ?? GG josh jednom

^.^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...