Jump to content

NetPlus Volume 1


konfuzni

Recommended Posts

[13:15] <blank-TV|ReNo> NetPlus Vol. 1 HLTV #1 bcast03.blank-TV.de:51500

[13:16] <blank-TV|ReNo> NetPlus Vol. 1 HLTV #2 bcast02.blank-TV.de:51700

Blank ce se kasnije ulogovati zbog baga nekog

Vazno obavestenje: Doslo je do velikih problema u odigravanju grupe A , ImproVision ekipa nije ni javila da nece da dodju i napravili su mi najvece sranje na turniru i ovo im necu zaboraviti bicete liseni svakog turnira u kome ja budem bio neki od organizatora , nemojte da mi se javljate vise u zivotu za ovakvu ispalu. Ekipa InnerFire ima problema na granici javili su. Ekipa Forge je odustala od takmicenja jer nisu zeleli da prodju direktno u 1/8 da bi odigrali 1 mec , Sve ostale grupe ce se normalno igrati. Ovim postom zelim da obavestim da ce se nagradni fond smanjiti za nekoliko hiljada dinara i da nece biti prvobitna nagrada kao sto je planirano.

GRUPA B

1st round de_dust2

Server 1 :MITH vs Energy [14]:[1] - [2]:[0] 16:1

Server 2 :KBP vs Control [12]:[3] - [4]:[9] 16:12

2nd round de_inferno

Server 1 MITH vs Control [7]:[8] - [9]:[0] 16:8

Server 2 KBP vs Energy [14]:[1] - [2]:[3] 16:4

3rd round de_train

Server 1 MITH vs KBP [9]:[6] - [7]:[8] 16:14

Server 2 Energy vs Control [5]:[10] - [10] : [5] - 15:15

1. MITH - B1

2. KBP - B2

DEMOI = GRUPA B

--------------------------------

GRUPA A

A1 InnerFire

A2 Control

-----------------------------------

GRUPA C

1st round de_dust2

Server 1 SMK vs mvksg [12]:[3] - [4]:[0] 16:3

gameface slobodni

2nd round de_inferno

gameface vs mvksg [14]:[1] - [2]:[0] 16:1

sMk slobodni

3rd round de_train

Server 1 gameface vs sMk [3]:[12] [3]:[4] 6:16

mvksg slobodni

C1 - sMk

C2 - gameface

DEMOI = GRUPA C

GRUPA D

1st round de_dust2

Server 1 4Glory vs RTW [13]:[2] - [3]:[0] 16:2

BRATQ Slobodni

2nd round de_inferno

BRATQ vs RTW [12]:[3] - [4]:[2] 16:5

4Glory slobodni

3rd round de_train

Server 1 4Glory vs BRATQ [6]:[9] - [0]:[7] 6:16

RTW Slobodni

D1 - BRATQ

D2 - 4Glory

DEMOI = GRUPA D

GRUPA E

1st round de_dust2

Server 2 GcV vs h2g [6]:[9] - [8]:[7] 14:16

Server 1 ESS vs eu4ia [6]:[9] - [1]:[7] 7:16

2nd round de_inferno

Server 2 ESS vs GcV [12]:[3] - [4]:[4] 16:7

Server 1 eu4ia vs h2g [13]:[2] - [3]:[0] 16:2

3rd round de_train

Server 2 GcV vs eu4ia [2]:[13] - [0]:[3] 2:16

Server 1 ESS vs h2g [8]:[7] [15]:[15]

E1 - eu4ia

E2 - ESS

DEMOI = GRUPA E

Eliminacija mapa svaka ekipa eliminise po 2 mape i ona koja ostane ta se igra!!

00:00 - 01:00 1/8 Final InnerFire vs gameface de_nuke W1 16:11

00:00 - 01:00 1/8 Final sMk vs Control de_inferno W2 - 16:1

01:00 - 02:00 1/8 Final Mith vs 4Glory - W3 [8]:[7] - [7]:[8] 15:15 [3]:[0] - [1]:[0] 19:15

01:00 - 02:00 1/8 Final BRATQ vs KBP - W4

02:00 - 03:00 1/4 Final InnerFire vs MITH - WW1 - [5]:[10] - [7]:[6] 12:16

02:00 - 03:00 1/4 Final sMk vs BRATQ - WW2

NEDELJA 28.02

GRUPA F

Server 1 PlayMore vs enCore bo3 1st de_dust2 , 2nd de_inferno 16:14 16:5

F1 - PlayMore

F2 - enCore

GRUPA G

1st map de_dust2

veritas vs HSBG [4]:[11] - [0]:[5] 4:16

ESKA vs SBC [11]:[4] [5]:[3] 16:7

2nd map de_inferno

Server 1 veritas vs SBC [5]:[10] - [8]:[6] 13:16

Server 2 ESKA vs HSBG [5]:[10] - [3]:[6] 8:16

3rd map de_train

Server 1 SBC vs HSBG [0]:[15] - [0]:[1] 0:16

Server 2 veritas vs ESKA [2]:[13] - [7]:[3] 9:16

G1- HSBG

G2- ESKA

GRUPA H

1st round de_dust2

DPS vs unnamed [1]:[14] - [4]:[2] 5:16

EPG vs FullProof [10]:[5] - [5]:[10] 15:15

2nd round de_inferno

FullProof vs unnamed - [9]:[6]- [6]:[9] 15:15

EPG vs DPS [8]:[7] - [7]:[8] 15:15

3rd round de_train

DPS vs FullProof [12]:[3] - [4]:[3] 16:6

EPG vs unnamed [1]:[14] - [1]:[2] 2:16

H1 - Unnamed

H2 - DPS.Matrix

------------------------------------------------

Eliminacija mapa svaka ekipa eliminise po 2 mape i ona koja ostane ta se igra!!

18:00 - 19:00 1/8 Final eu4ia vs ESKA - W5 - [7]:[8]

18:00 - 19:00 1/8 Final HSBG vs ESS - W6 16:0 dl

19:00 - 20:00 1/8 Final PlayMore vs DPS.Matrix - W7

19:00 - 20:00 1/8 Final unnamed vs enCore - W8 [10]:[5]

20:00 - 21:00 1/4 Final W5vsW7 - WW3

20:00 - 21:00 1/4 Final HSBG vs W8 - WW4

--------------------------------------------------

Best of 3

21:00 - 00:00 1/2 Final MITH vs WW3 - WWW1

21:00 - 00:00 1/2 Final SMK vs WW4 - WWW2

00:00 - 03:00 Final bo3 WWW1vsWWW2

00:00 - 01:00 3rd Place LLL1vsLLL2

SVI DEMOI : DEMOS

Edited by c0nfy

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovim postom zelim nesto da kazem (U ime ekipe ImproVision), boli me kurac sto cemo biti liseni svakog turnira koji ti budes organizovao.

Pre svega, dok sam ti pricao da se ne igra po rahiticnom sistemu koji si forsirao na tur-u, nisi hteo ni da cujes, onda od jednom se ipak sve menja, promenis nam grupu (to je nebitno), ali kad te pitam da li je moguce odigrati mrtvi turnir u nedelju, ili barem u subotu uvece posto mi se ide na turnir kao sto sam isao pre 10 godina sa nekim ljudima koje ni ne znam licno, niti znam kako igraju, ti onda pocinjes da mi se deresh i da jedes govna kako te 20 ljudi cima za to, znaci lazes, jer ti do sad 5 dana stoji "OVO JE KONACNA ODLUKA I NECE BITI PROMENJENA" a promenio si pun kurac stvari sto se turnira tice. Tako da me realno mnogo boli kurac i za tebe, i za tvoj turnir, i NAMERNO NISAM HTEO DA TI JAVIM DA NECEMO DOLAZITI, a iscimao sam se najvise na svetu samo da bi dosli (za to mozes da pitas bunny.skea momu iz Jagodine).

SJ

Link to comment
Share on other sites

Ovim postom zelim nesto da kazem (U ime ekipe ImproVision), boli me kurac sto cemo biti liseni svakog turnira koji ti budes organizovao.

Pre svega, dok sam ti pricao da se ne igra po rahiticnom sistemu koji si forsirao na tur-u, nisi hteo ni da cujes, onda od jednom se ipak sve menja, promenis nam grupu (to je nebitno), ali kad te pitam da li je moguce odigrati mrtvi turnir u nedelju, ili barem u subotu uvece posto mi se ide na turnir kao sto sam isao pre 10 godina sa nekim ljudima koje ni ne znam licno, niti znam kako igraju, ti onda pocinjes da mi se deresh i da jedes govna kako te 20 ljudi cima za to, znaci lazes, jer ti do sad 5 dana stoji "OVO JE KONACNA ODLUKA I NECE BITI PROMENJENA" a promenio si pun kurac stvari sto se turnira tice. Tako da me realno mnogo boli kurac i za tebe, i za tvoj turnir, i NAMERNO NISAM HTEO DA TI JAVIM DA NECEMO DOLAZITI, a iscimao sam se najvise na svetu samo da bi dosli (za to mozes da pitas bunny.skea momu iz Jagodine).

Nemoj da lazes pre svega , sistem igranja nema veze sa time . Objavljen je sistem igranja 3 dana pred turnir to nema veze sa time zasto ti nisi dosao na turnir ispao si govno najvece ono nisi mogao da okrenes telefon zato te i napusavam i napusavacu te od sada uvek zato sto se jos duris zato sto si ti mene sjebao a ne ja tebe. Niko tebi nije grupu promenio lupetas gluposti grupe su izvucene promenjena je samo jedna grupa i to samo nosioci ti si ostao u istoj. Molis me i places mi kako hoces da igras turnir i ne dodjes na isti iz samo tvog znanog razloga. Tesko ti bilo da okrenes jebeni telefon , niko ti ne bi nista ni rekao da sam barem znao , a ovako cekam te jebenih sat vrmeena da dodjes jos te zovem na telefon i namerno neces da se javis. Iscimao si se ti moj kurac! Poz hvala

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

E, u redu je ali samo ne znam ko laze od nas dvoje!!!, nisam se iscimao, nisam dosao, i nisam te pre toga 5 puta zvao da bi sve ispalo ok, da bi MOGAO da dodjem na turnir, ali jel shvatas da decko radi subotom, jebe ga gazda, i njega sam iscimao da pita gazdu 2x, i pitao ga je 2 puta, jbga nisam znao da radi, nisam znao da oni ne idu na turnir da se organizujem ja kako treba, da nadjem igrace, ovako da pravim topic na ruru ako neko slobodan ima da mi igra na turu to mi ne pada na pamet.

Sad sto ti nisi mogao da se iscimas da nama promenis grupu, da bi mogli igrati u sub uvece, ili u nedelju, a bilo je resenja, nego te jednostavno boleo kurac kad je sholaja u pitanju, ZA SHOLAJU IMAS SAMO DA KAZES, 20 LJUDI ME CIMAJU, KURAC MOJ MASAN, prvo nije te 20 ljudi cimalo, nego te mrzelo da OPET promenis nesto, kao nisi ni promenio nista, pa sad neces ni to... mislim, kad se ti ne bi 10 minuta iscimao zbog mene, kad je vec takva situacija da nisam na vreme znao da ne idu, cimao sam drugara da odlozi posao, nije uspeo, mogao je uvece, a ako on ne moze, nece ni njegov rodjeni burazer, a ti me lazes, kao 20 ljudi te cima za to, pa cek sta sam ja bolid da ne znam da me lazes ?

i opet ponavljam, namerno nisam hteo da ti javim, a mogao sam jos sinoc. i ne moras da mi se javis nikad vise, necu ni ja tebi, i to je to. poz

P.S. nisam se javio na fon kad si me zvao, jer sam spavao!

Edited by ImproVision sho

SJ

Link to comment
Share on other sites

samo jedno pitanje. Forge koji je odustao od turnira jer se niko nije pojavio tamo, jel im je ponudjeno da igraju C grupu? Vidim da tamo imaju 3 ekipe...

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

samo jedno pitanje. Forge koji je odustao od turnira jer se niko nije pojavio tamo, jel im je ponudjeno da igraju C grupu? Vidim da tamo imaju 3 ekipe...

Nisam im ponudio jer se nisam setio ispao sam glup ali jbg , milion drugih problema sam imao sa strane da mi to nije palo na pamet. Ovom prilikom im se jos jednom izvinjavam

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Nema sta da se izvinjava. Nije Biza kriv sto ekipe nisu dosle. Ponudjen ko pocascen. Prica sa gorivom u svakom slucaju nije ok ;)

@ SHOLAJA : Smesno je ovo sto pises care... Vise tragicno, no dobro, svako sebe predstavlja onako kako zeli...

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Tragicno stvarno jeste. kod tebe se barem znao neki red, i kako je bilo objavljeno, tako je i bilo, ja msm da je do sad x stvari promenio u vezi turnira, a kad ga ja pitam da me pusti da igram kasnije grupu, ili drugi dan on krece da mi se dere preko telefona i da me laze. ja sam to pitao jer decko radi i samim tim ne moze da igra, sto znaci da ni njegov burazer nece da igra i u startu gubim 2 standardna igraca, al to su moje greske i moji problemi, i bole ga pajson za sholaju

mogli bi bugarima i kurac da popusimo! c/p by "shoocky"

Edited by ImproVision sho

SJ

Link to comment
Share on other sites

Nijedan turnir ne moze prodje bez razmirica :) Nadam se confy da ces uspeti sve lepo da zavrsis, nek je sa srecom do kraja tur-a ;)

@Sho

Samo mislim da si trebao prvo da budes 100posto uveren da ce svi igraci moci na tur, pa onda da se prijavis... Ne shvataj ovo kao pridiku, ja to samo komentarisem iz mog ugla gledanja... Pa onda ako ne dodje igrac, naduvas njega , a ne confy-a :)

Link to comment
Share on other sites

"ali jel shvatas da decko radi subotom, jebe ga gazda, i njega sam iscimao da pita gazdu 2x, i pitao ga je 2 puta, jbga nisam znao da radi, nisam znao da oni ne idu na turnir da se organizujem ja kako treba"

Dakle, na to sam mislio, prvo se ugovori sve, pa onda prijavljivanja itd itd... Znaci DECKO RADI SUBOTOM, ne iznenada mu zapalo da radi i sl. Dakle, nismo coravi, hvala ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...