Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

ja znam cetiri trika sa cipom,to ti nisam rekao:)Ali osam na kurac te nosam ne znam:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a starlive je neki pun noobova ili sta?:)

@vlada

pa dobar sam sa vrscanima koji sve te poker stvari uvoze iz rumunije i onda ih prodaju poker maniji i tako tim poker shopovima:)

e sad,problem je sto se sa njima nisam cuo petsto miliona godina,ali bi mi valjda ucinili i dalje:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja se polako spremam da predjem na NL20 (evra doduse) takodje, mada sam na nekom kao downswing/be periodu trenutno, posle lepog starta. Takodje sam presao na 24h poker zbog rakebacka. Veceras samo nekih 500 ruku, do pred kraj sam bio oko 20 evra u plusu i onda za dve ruke protiv istog lika izgubim ~25. Prva ruka AK, on (dzinovski fish, 60/14) pogodi set i slowplayuje ga, druga ruka 3betujem ga iz blajdova sa 99 on call, pogodim set, on pogodi set desetki :)

Dobra vest je sto sam prestao da tiltujem. Uopste me nije pogodilo to sto sam ceo profit izgubio za dve ruke, dok bi pre par meseci slomio laptop.

Losa vest je da imam jako malo vremena za poker i da dok dodjem do NL200 internet poker ce da se raspadne.

Link to comment
Share on other sites

laze gruja, ja ga cimao za karte, a on me ispalio picka! :)

jebote secam se toga:)

ali znas kako me iskulirao taj lik,nisi svestan:)

posle mi je rekao da je bio u hrvatskoj kad sam ga zvao,radio je tamo u nekom klubu:)))))

jbg,izvini:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja pre par nedelja hteo da odradim, hopefully, poslednji deposit...nisam uspeo da nadjem normalnu sobu gde bih imao rakeback...nekako uopste nisam ni hteo da pogledam manje sajtove, nepoznate, kao zbog malog traffica...

kapiram da cu to sad odraditi dok mi studentski zivot nije iscrpio poslednji dinar, uz neke proracune, samo break even igrom moze se pristojna svota praviti bonus whoringom + rakebackom...

@bjela

kako ti se cini 24h?

vredi uplatiti tamo?

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Pa zavisi. Na micro-low limitima ima pristojnog traffica, vec >NL200 je sve to slabo. Mada po onome sto sam video, igra na tim vecim limitima je kao NL25-NL50 na starsima, tako da to iskupljuje sve. Na microima su ljudi debili. Imas gomilu shortstackova koji igraju 9/9 ali se ne rebuyuju pa polako gube pare, gomilu midstackera (default buy-in je 50bb) koji igraju bilo sta od 50/30 do 90/5, i tek par "normalnih" tag regova. Ali i oni (kao i ja, anyway) imaju velike mane, koje mogu da se iskoriscavaju samo tako.

Nije retka situacija da bude 3 limpera pre flopa. Gomila igra i limp/fold pa mozes da kupis pare samo tako. Meni je na oko 10k ruku, sto NL4 sto NL10 winrate >20bb/100, uz nekoliko uzasnih bad beatova.

Softver je prilicno basic, ne mozes da biras gde ces da sedis, auto-rebuy moras da ukljucujes za svaki sto posebno, cini mi se da nema ni time-banka (nisam siguran, igram 4 stola pa mi nikad ne zatreba), i ima jos par gluposti, ali je zato bas brz i stabilan.

Jedino zasto sam uplatio tu je rakeback (30% preko pokerstrategy.com), on je prvog i petnaestog u mesecu automatski na racunu i (posebno ako igras mnogo) moze mnogo da znaci.

E da, za bonus imas mesec dana da ocistis i on je 20% (moras da rejkujes 50 evra da bi ocistio 10 evra bonusa). Isplacuje se 32. dan po uplacivanju sve sto si do tada ocistio.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...