Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

gledam ovaj high stakes poker i big game i tako te gluposti, i pitam se ko zove ljude kao sto su esfandiari, lederer, fil lak i ta ekipa u show

onaj esfandiari celu partiju sedi, uzme jedan pot u kome je bio nuts i kulira

jedino su antonius, ivey, dwan i ziigmund uvek u akciji

i onaj sumanuti tony g ali to je samo zato sto je pun ko brod pa ga boli uvo za pare :D

Link to comment
Share on other sites

gledam ovaj high stakes poker i big game i tako te gluposti, i pitam se ko zove ljude kao sto su esfandiari, lederer, fil lak i ta ekipa u show

onaj esfandiari celu partiju sedi, uzme jedan pot u kome je bio nuts i kulira

jedino su antonius, ivey, dwan i ziigmund uvek u akciji

i onaj sumanuti tony g ali to je samo zato sto je pun ko brod pa ga boli uvo za pare :D

pa bilo koji regular igrac koji ima pare da sedne sa njima, bi ti izgledao 90 puta gore od njih, fora je u tome sto ovi jednostavno igraju bolestan lag stil...zato ne verujem da su pomenuti ikada i uzeli neke pare ovima...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Jeste da Lederer i Esfandiari igraju tight, ali mi je ipak bolje kad dodju oni nego Guy Laliberté ili Jamie Gold, koji im samo predaju pare i odu kuci.

A i ne bih rekao za Laaka da je tip igraca koji sedi i ceka nuts...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

ako neko gleda pokerstars big game, neka odgleda za sada poslednju epizodu (4. epizoda u 10. nedelji)

ko gleda i zna o cemu se radi, znace sta je lose canon

sad gledam tog canona i covek je up 140k, a ona riba koja se takmici sa njim za onaj NAPT passport ima 65k tako da je sigurno prosao

naime covek u trenutku kad je u plusu 140k i kad mu sve ide ok, folduje Js10s na 2k raise, flop 3 spadea na kraju uzima lik sa raspalim parom

i sad ova ruka covek jebeno folduje 2 keca pre flopa na neki 3k raise a ova dvojica koja su sa njim imaju 66 i 44

JEBEM TI ZIVOT KAKO SAM SE IZNERVIRAO!!!!!

edit

au sunce ti ovaj sa sesticama flopovao poker

[b)]

covek je foldovao KK pre flopa

nije mi dobro

Edited by Koma3
Link to comment
Share on other sites

sad ova ruka covek jebeno folduje 2 keca pre flopa na neki 3k raise a ova dvojica koja su sa njim imaju 66 i 44

Sine hajde mi lunkuj tu epizodu majke ti, pa u zivotu niko nije foldovao A-A, mozda jedino ako je ceo sto u igri, pa ni tada ne bih foldova the best hand in game.

Link to comment
Share on other sites

dino, 4. epizoda u 10. nedelji

http://thebiggame.pokerstars.net/episodes/

covek folduje keceve i kraljeve

kad budes video u cemu je fora lose canona bice ti jasnije zasto folduje :)

ali ipak sam se iznervirao!

@buddy

ja mislim da je ona ruka kad je canon uzeo pre helmutu namestena, ne da mislim nego sam uveren u to

nikad helmut ne bi callovao ono, jos lose canona...

Link to comment
Share on other sites

znas kako, to za foldovanje kralja i keceva POMALO i razumem, zato sto je fora da lose canon (lik koji je osvojio turnir na pokerstarsu i time dobio 100k da ucestvuje u emisiji) koji na kraju serijala ima najvise zarade dobija sponzorstvo od pokerstarsa na NAPT turneji (svi turnir u severnoj americi), taj canon koji je foldovao keceve i kraljeve verovatno nije zeleo da rizikuje svoju trenutnu zaradu od 145k, primera radi osoba koja mu je trenutno najbliza je neka riba sa 65k

tako da ono, iako izgleda sumanuto, donkle ima pravo covek sto tako radi :)

sto se tice ruke u kojoj je zaradio te pare, 100% sam siguran da je namesteno, helmut calluje 100k sa 2 para a dole kenta... jos se videlo sa marsa da canon ima boga oca i da holivuduje

Edited by Koma3
Link to comment
Share on other sites

Dosao sa pokera pre sat-dva, K3 suited u ruci, neki sitan raise preflopa, reko aj call ovu smorio sam se da foldujem, celo vece mi dolaze neke nebulozne ruke, 3 lika ostaju u igri, flop K 6 3, ja check, lik raise, drugi lik fold, ostajemo ja i ovaj u igri, turn K, ja raise, lik call, river Q, lik rejzuje 200 samo, ja vucem 1200, lik call i pokaze mi KQ full na moj K3 full. Imao je nuts, mogao je 'ladno all in da povuce i ispratio bih ga kakav sam mamlaz... Nije poker za mene.

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

Napravio sam gresku sto sam uopste callovao preflop raise sa K3.

Na turnu, kada mi je ovaj ispratio raise, stavio sam ga da ima tog cetvrtog kralja, ali mi ni na kraju pameti nije bilo da kada je izasla Q na riveru da ovaj moze da bude jaci od mene sa KQ ili K6, sto je bilo sasvim logicno, ali u tom trenutku ko zna sta sam mislio, verovatno HUHU IMAM FULL KOLIKO DA REJZUJEM DA ME OVAJ ISPRATI -.- Treci/cetvrti put mi je ovo da igram live poker i dalje me puca trema mnogo.. Mada posle ovoga definitivno bataljujem sve live holdem egzibicije po klubovima, jednostavno nemam zivaca za to.

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

ne moze da krivi sebe sto je slowplayovao full koji mu je izasao na turnu?

ako si uopste usao sa k3 u ruku,sto su govna jelte i ti to znas,i izadju ti dva para(nisi rekao isto teksturu flopa, da li je bio flush draw ili ne),i ako si vec chekirao i dobio bet,onda je chek rejz najbolja stvar u tom trenutku koju mozes da uradis jer

ako te lik plati dobijas informaciju sta bi on mogao da bude,a ne samo da li je continuation bet i time zasticujes govnljivu ruku sa kojom si usao da jelte nekako uzmes pare,a ne puknes stek...

pretpostavljam da je taj sitan rejz preflopa raido upravo taj igrac sa kojim si zavrsio ruku...znaci ne mozes da ga stavis da je dizao sa k6,ako je dizao,svaka mu cast,onda ne mozes ti tu nista,mozes mozda da ga stavis na set sestica,ali on bi te u tom slucaju verovatno vratio nakon tvog chek rejza i onda vec sve mozes da isprojektujes u svojoj glavi i kad ti vidis kralja na turnu njega vadi samo jedan aut...mislim realno,ruka bi se mozda zavrsila isto tako u svakom slucaju,dobio bi bad beat,pa bi dobio,ali si mogao da zastitis ta dva para i mozda nateras igraca da se baci na flopu...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

aj jedno pitanje

kako igrate 109 i j10...posto su to meni omiljene karte,volim ih vise nego dva keca:)

Ali sam uvek u dilemi sa njima,ne volim da vidim izlimpovan pot kad imam te karte,a realno ne mogu da rejzujem sa rane pozicije sa njima jer je velika verovatnoca da cu popiti rirejz i onda mogu samo u shpil...ili kad izadje top pair na flopu,realno,nikad ne znam na chemu sam,itd itd...kako se vi nosite sa tom najcarskom najmocnijom rukom?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

igram samo ako je suited...

naravno, zavisi od pozicije, ako je rana, samo limpujem, ako kasnije bude rejz, da li kolujem zavisi od kog igraca je dosao taj rejz, na kojoj je on poziciji i tako..

sa kasnije pozicije svakako rejzujem :)

mada ja igram i sa 89 suited! :)

a sto se tice nabada flopa, svakako rejzujem ako se prvi pitam, da vidim na cemu sam...

Link to comment
Share on other sites

previse faktora utice na to, nemam standardno odigravanje sa tim kartama, ali u principu limp sa rane pozicije i fold na rejz, sa late pozicije rejz/call ako je bio rejz i eventualno limp ako je bilo dosta limpera pre mene.

vise volim manje suited konektore, jer imam vecu svest o tome da igram suited konektore, ako ne nabodem nesto jako ili neki dobar draw ne lozim se previse, dok npr. JT moze da te povuce da ostanes u ruci ukoliko si nabo top par, a licno ne volim takve situacije. sa manjim sc-ovima bih sa blajndova callovao rejz ako je deep stack.

zavisi kakav je sto, koliki su stekovi, da li je live ili online, mnogo stvari ima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...