Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

vise ontopic:

ipak uplatim danas ~60 dolara, sa namerom da krenem da 4 tablujem nl10, za sad malo jace ali ostacu duze na ovom limitu...ali stigao je da mi se smuci poker jebeni za 4 sata igre...popnem se na ~90, retard gura 10$ sa A3o ja imam KK naravno A na flopu, posle toga gura 8$ na flop J74r ja AJ on AK i otvara mu se kenta, 2 puta u bas jakim potovima dobijam kentu sa flopa i oba puta se likovima upari nesto na riveru za full, smorio sam se neverovatno i sad sam na startu, mada sam ocistio 10$ bonusa...jebeno cu samo da cistim mrtvi bonus, kenja mi se

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

^ mislim da bi trebalo da procitas neku knjigu pre nego sto sednes za cash stolove i krenes da igras sa svojim parama.

imam gomilu knjiga u pdf formatu pa ako nekom treba mogu da mu bacim na mail, isto tako imam gomilu trening videa sa coaching sajtova "leggopoker,cardrunners" koje mogu da sherujem (fazon od NL25 do NL10000)

http://www.pokerstove.com/download/
jedan od najboljih programa za usavrsavanje svoje igre - skinuti v1.23
http://www.holdemmanager.com/

program koji prati statistike kako tvojih igraca tako i tebe sa jos gomilom informacija o nacinu na koji igras

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Fato, napisao sam 0 detalja iz ruku da bi mogao tako nesto da mi kazes, napisacu posle, u skoli sam, a procitao sam i odgledao dosta toga, i vise nego dovoljno za ove limite

svaki put kada sam imao kentu sa flopa, ja sam imao nuts nutsova, flop rainbow u prvom slucaju sam imao kq - j109 flop, drugi put 78s izlazi 456 rainbow, i oba puta se islo all in na turnu tako da nisam nikako mogao da bacim, na riveru smo sa otvorenim kartama i to je to...kada sam imao KK vs njegovog A3-a, islo je tipa on 0.3 sa co, ja 1.5, on 3 i ja tipa 8-9 jer sam imao osecaj da ne moze da baci gotovo nista, a samo me AA rusi, favorit sam bio...u situaciji sa AJ vs AK, na flopu sam isao toliko jako nakon ove situacije kada sam video da je lik retard, naravno da bih bacio protiv normalnog igraca jer je tptk gotovo sigurno los...mislim da sam u toku dana dobijao samo 80%+ situacije, iseravali su mi se redom, itd.

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

opusti se i ja igram godinu ipo dana pa i dalje treba da citam i ucim, nego istripovao sam da si gurao KK na Ahigh flopu a tek sad sam skontao da je bilo pre flopa :)

evo jedan badbeat od skoro, 1/2$ imamo 200$, on rejzuje sa buttona na 6$ ja 3betujem na 22 (imam KcKs) sa BB on zove. flop 5c 8c 7c, ja cbet 34 on gura allin ja zovem okrece lik TcTd, turn 6c, river 9c GG!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

svaka cast, nisam znao da si bas ozbiljan igrac :)

moj plan je da nastavim da grindam nl5 do nekih ~150$ posle toga predjem na nl10, imam dosta bonusa da ocistim i plan mi je da sakupim dovoljno fpp-a da pocnem da dobijam rakeback na pstarsu, mada ce biti cimanje...nl5 ide lagano, kao sto neko davno rece cista mehanika, mada moram da poradim na smanjenju blefiranja, iz pozicije u 70% slucajeva lagano pokupim pot, ali se desi da naletim na calling station i poucen predjasnjim iskustvom ja nastavim da upirem i izgubim mnogo vise nego sto bi trebalo...skinucu holdem manager, kapiram da ce ici lakse, gledao sam neki coaching video onog naseg lika mighty s3rb gde je objasnio koriscenje statsa igraca i poteza na osnovu njih, pomaze mnogo

i da, planiram sad da odgledam gotovo sve trikkur-ove coaching klipove, otprilike svaki sledeci naslov videa koji vidim je nesto sto me vise zanima od prethodnog, deluje kao mnogo ultra korisnog materijala, ako nekog zanima http://www.pokertrikz.com/videos/

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

@vlada

http://forumserver.twoplustwo.com/69/micro-stakes-pl-nl/moving-up-through-unl-2010-a-676130/

ne znam ko je trikkur, ali ovaj lik vernier je jedan od boljih microstakes igraca. ima dosta pametnih stvari da se procita, a imas i hand chartove protiv kojih igraca kako da igras itd... ako procitas sigurno ce ti pomoci u igri gl! :)

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

resio sam da igram 3$ sng-ove dok ne steknem br za nl10...nl5 me ubija jer mi je nekako neizbalansiran, igracu npr 2 sata, igracu tag igru, necu da se debilisem, onda cu da izgubim npr 2 puta tipa qq vs kk i slicno, i ode sve u vodu, kada mi se ovako n esto desi par puta u toku dana smuci mi se...odem na sng i doceka me naravno ona usrana strana "variance"-a, odigrao sam nekih 15-20 sngova, i gubio sam svaki coin flip, skoro svaki put i kada sam imao tipa 70%, kada smo all in lik nabada svaki draw, poslednja dva sam bio drugi sto me je spasilo da ne odem u kurac, iako sam tu izgubio ak vs k6 i jj vs 87 u heads up...doslo je do toga da kada shovujem sa npr aq i vidim da lik ima 78, vec vidim nizak flop i naravno ispadam...ali nadam se da je to normalno ako igras sng i da su swingovi veliki i da ce doci i bolja strana variance-a :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Pozdav ljudi ako neko igra na fulltitlu neka im posalje e-mail da je aktivan igrac i odakle je posto ja sam im posalo e-mail zasto nasa zemlja nema freeroll, kada skoro sve zemlje oko nas imaju , tako sam isto pitao za Hrvatsku kako oni imaju a mi nemamo, oni su odgovorili bla bl drago nam je da nam predlazete i da se interesujete, uzecemo u obzir, ali nema dovoljno igraca iz Srbije i tako dalje i tako blize. Tako da hajde svi koji igrate posaljite im e-mail za Serbian freeroll pa da vidimo sta ce biti.

Ajd i to da pokusamo :), lepe su nagrade :)

Link to comment
Share on other sites

pa cisto sumnjam, na pokerstarsu je do skoro postojao balkanski freeroll ponedeljkom/sredom/petkom/nedeljom, ali su ga ukinuli...ne verujem da ima dovoljno srba na ft-u za freeroll a kapiram da nece da se cimaju za 100 ljudi :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Cimaju se i za manje, vidim da neke zemlje imaju po svega registrovano po par desetina igraca kada vidim da pocinej turnir, zasto ne bi i nama. Inace cuo sam se opet sa pordskom fulltilta i rekli su mu da ce uskoro biti regoinski freerol, tako da moje cimanje je vredelo truda, valjda ih nisam smorio :)

Sada videemo ubuduce :)

I treba da postoji nas freeroll ako imaju okone zemlje zasto mi ne bismo imali pa ima kontam preko 100 igraca na fulltiltu.

Link to comment
Share on other sites

zgadio sam se na parti poker, karte koje dobijam bolje da mi nisu dali... TJ suited nisam video i tako te pristojne karte, a flopovi su gadni, cim zabodem nesto pojavi se flush draw... vecinu ruku koje sam dobio dobio sam ih na ove sto su pokusali da me blefuju dok ja imam top pair... inace lepo mi je islo ovo grindovanje od 25$ sto sam dobio od bonusa, imao sam 80$ ali sam opao sad na 64$ jedva cekam da prebacim pare na ftp :)

ako neko hoce $25 free imate ovaj bonus http://www.pokernews.com/party-poker/ pratite instrukcije :) kazu da dobijete 50$ ali da ocistite tih 25$ treba napraviti 200$

Link to comment
Share on other sites

ja sam sinoc imao jedan od surovijih blefova u karijeri...lik koji je ultratajt i ceo zivot je u cheku digne na dileru 350 dingera(pre toga je limpovao dva keca,platio samo blajnd 50 dinara i izadje mu raner raner poker lol)...enivej,ja imam stek oko 6 soma,on oko 8...platim ga na sb sa 36 u piku,ne pitajte me zasto,verovatno iz sujete,da ga pokenjam,a i svi pre njega su se bacili,jedino mi u igri bio jos bb koji se bacio...

flop je j 5 2 dva herca,ja sam chek u mraku,on mi betuje 500, ja call...ja opet chek u mraku,izlazi treci herc na turnu,osmica...on mi opet betuje 500,ja malo razmisljam i pitam ga koliko ima josh,malo psiholoski da ga rastrzam i spremim atak na sve njegove zetone,a znam da ima vise od mene...i rirejzujem ga na 1900...on decko razmislja i razmislja i povuce jednu hrpu zetona preko linije i krene istom rukom po ostalu hrpu da zove all in,ali ja znam da je to nepravilan rejz jer nije najavio all in i nije odjednom stavio sve chipove preko linije,ali necu da se bunim da ne bih odao da mi to smeta i cekam da ga diler ispravi,sto je on naravno ucinio i u fazonu,ne mozes tako,mozes samo da platis...taj rejz na turnu koji je bio 500 me je ustvari naterao da ga pushujem,jer je on tu morao jache da betuje ako je j,o setu nisam hteo ni da razmisljam jer znam da ne bi digao sa malim parom,znam da mu je jedini range koji moze da digne ak,aq,i par veci od desetke...sve u svemu,kontam kad je hteo da mi zove all in da me je u glavi stavio na zandara i da nije big slick vec je overpair, znam ako izadje cetvrto srce da mogu da natrcim na njegovo srce (a,k ili q) i da ne mogu da nastavim sa blefom,jedino me vadi cetvorka koja mi daje jebenu bubreg kentu ili zandar...river izlazi zandar,ja malo razmisljam i zovem all in oko 3500...i on lik razmislja razmislja i folduje mi kk(jedan naravno u srcu)...iako ne praktikujem da pokazujem karte cak i kad blefiram,morao sam da mu pokazem blef da bi me sledeci put platio kad budem bio nuts:))

sve u svemu,ne znam zasto sam uopste sebi dozvolio da upadnem u takvu situaciju,ali jebeno sam naterao lika da baci karte iako je hteo da mi zove all in na turnu...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...