Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

uzeo sad dok nemam kesa da isprobam full tilt, igram neke freerollove, i ovo je raj u odnosu na mrtvi pokerstars...opet imam osecaj da igram poker a ne jebeni bingo...i ne krece mi pegla kad vidim AA jer razmisljam na koji ce mi se nacin usrati u usta...

nego, nisam siguran da li je pametnije da uplatim sad fulltilt i da peglam tamo na miru, ili da pokusam da ocistim bonus od nekih ~150$, pa da prebacim na ft sto nije ni malo lako...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

video sam slicnu ruku pre par meseci "nisam ucestvovao u njoj...

Ipoker .50/1$

UTG - ja (fold)

UTG+1 - 3$

CO - call 3$

BU - call 3$

SB - call 3$

BB - fold

FLOP 13$ K 6 2 r svi check

turn 13$ K 6 2 4 r

SB check, UTG+1 bet 11$, CO raise 34, BU re-raise 100 all-in, SB calls all-in, UTG+1 calls all-in, CO calls all-in

river K 6 2 4 r Q

SB 66

UTG+1 KK

CO 22

BU 44

prevrnuo sam se kad sam video

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

taj lik sto je video bubregaru na riveru uopste nije trebalo da bude u toj ruci, a verovatno ne bi ni bio da nije playmoney i da likovi nisu slowplayovali.

Btw,sto se tiche domacih poker izraza,bubreg mi je odvratan,ali je opet bolji od gutshota,dok npr. ne mogu da odolim a da ne kazem da sam cekao DOUBLE BELLY BUSTER!!! :)))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

prvi put sam live poker igrao veceras, u meridianu u cvijicevoj, skroz je kul atmosfera + uzeo fine pare :) cini mi se da ima dosta likova koji divljaju i rejzuju/calluju bezveze

nije lose u meridianu, fora je kad dodju neki koji su malo bolji igraci i prave neke glupe callove, zeleci da glume heroja i misleci da su na high stakesu :) tako sam i ja radio ali sam posle shvatio da nije toliko cesto da te neko blefira, mada ima takvih likova ali veoma malo, ali i sam ces videti ko su oni, ako budes redovno posecivao klub

i ja cu se vratiti kad tad u taj meridian, ali prvo da se oporavim od veoma veoma gadnih gubitaka :/

Link to comment
Share on other sites

taj faj, zadnja ruka imam JQ u ruci, flop K A i neka leva karta, ostajemo samo ja i neki stariji bucko u igri, ja check, check, izlazi 10, ja raise 200, bucko call, river opet neka leva karta, nema ni boje, ja raise 1000 on call i ispostavi se da ima dva para, a bio je najglasniji na stolu celo vece

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...