Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

ja instalirao 'poker income' app na telefon juce sa planom da vidim koliko zapravo beatujem 10/20 u meridianu, nakon nekih 30-40 sesija...sto je najjace, prve dve sesije su mi +13500 i +14500 :)

sinoc sam runnovao kao bog, a veceras moram biti zahvalan retardima, 2 ruke da ilustrujem samo:

 

- mid pozicija raise 220, lik (los igrac) call, ja sa JJ sa buttona igram do 850; bb all in za nekih 1600, ovaj koji je callovao 220 calluje i tih 1600, ja igram all in 4500, on je call sa AJ, bb ne znam sta je, JJ dobri

 

- ovaj spewtard iz prosle ruke igra 250, cut off (lik placa sve + mi ne veruje nista jer smo imali nekoliko okrsaja u toku veceri) placa, ja igram 900 sa QQ sa buttona...otvara se tipa 468cc; check -> check -> ja bet 1800; prvi lik fold, ovaj calluje, ostaje mu oko 3500 iza; random 10 turn, check -> all in -> call; A river, QQ dobar...

 

Inace, vase misljenje kakav winrate je realan tamo? Da kazemo po veceri, da se svako vece igra 20:00 - 6:00?

 

 

ruuuuuuuun like macvan

 

edit: trenutno najbitnija stvar na koju planiram da se fokusiram sto se tice lajva je - thin value bet; iz nekog razloga imam ogroman problem sa ovim na lajvu, imam trip da cu uvek biti provaljen i da ce me bluff raisovati, sto je apsolutna smejurija, jer mislim da ce svega 5% igraca tamo izvaliti thin value bet i pokusati da napravi neki move...

sinoc sam hteo sebi da udarim samar zbog ne tako bitnog pota, ali je situacija bila upravo ova o kojoj govorim...

dobijam AJ na lp, par limpova, raisujem do tipa 250, dobijam jedan call, pot oko 600; flop je tipa k73 rainbow, check, ja cbet tipa 420, on call; turn je J, on check, ja check; river je brick, on check i ja umesto value bet-a ovde (pogotovo sto bi ovo izgledalo kao los blef) radim check back...J je dobar naravno...kapiram da gubim tooliko value-a u slicnim situacijama, kada se nadjem vs random igraca (gotovo bilo koga tamo) i pot je na riveru recimo 2k, ja imam slicnu ruku ovoj poslednjoj i siguran sam da sam dobar, a ja cu pre uraditi check back, nego da betujem recimo 700...i onako konstantno slusam komentare tipa 'toliko i toliko bih ti platio, toliko vredi', tako da je potpuno retardirano propustati taj value; uvek sam u tripu 'haha providan ti je taj bet, hoces da izmuzes jos malo sa tom i tom rukom jer znas da ce toliko da ti plati, ali to svako izvali i nece ni dinar da ti da' a istina je na nasu srecu drugacija.

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

igraci iz kondine ti se nikad nece javiti sa blefom na riveru

odnosno 95% njih nece

i uvek betuj za value tamo sa takvim rukama kao sto si naveo bas iz tog razloga sto te ljudi nece vracati jer su degeni

i svakako da je kondina jedino mesto koje bih rekao da je profitabilno za lajv grind,iz prostog razloga sto je rejk najkorektniji na svetu,igraci se menjaju(iako u principu igras sa istim ljudima),a oni i koji znaju nesto,zapravo ne znaju nista

i ne sedas na sto za kojim je pop,milos sa naocarima,milos sa bradicom,i jos 10 nitara dosadnih sa kojima ne mozes ni da pricas

i ono,jeste da sam se cesto opekao,ali overbet shav za blef je skroz korektan plej,protiv igraca koji te nece proveravati iako "znam da nemas nista,ali ne mogu da te platim"



i macvanu sam ja dao nadimak,kada se prvi put pojavio u proslogodisnjoj ligi!Macvan bog,drug brat:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lol za macvanov nadimak, bas nisam bio u fazonu da ga pitam 'tebra, je l' se stvarno prezivas macvan, il' je to zbog glave?' :))))

 

a za ove zamrzivace smarace, izvalio sam da mozes da pocnes da im pricas o ruci od 15k dinara koja ti se desila pre 2 i po sekunde, ali ce ipak ljubazno da te prekinu zanimljivom situacijom o poprilicno losem callu koji je napravio igrac protiv njih kada je ovaj value betovao 70 dinara u 180 na riveru sa kentom, a ovaj imao set

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

U roku od tri dana dva turnira zabo prvo mesto na 888, i sada imam dilemu ... pre dva meseca uplatio ja pare , ucetvorostrucio sve, presao na sledeci nivo i povecao broj stolova ( da da ) i naravno puko ( neko je to predvideo na RUR-u, ne znam nick  gg tnx :D ) , ispizdeo skontao da nemam veze sa vezom i da sam se samo lozio, procitam Herringtona, Easy game 1,2 i Blueprint i sada igram kao preporodjen a dilema je ta sto se ja ne osecam kao da sam mnogo promenio igru, i pokusavam da provalim da li samo imam nalet srece ili sam stvarno naucio neki djavo . A i na lajvu ide , bio drugi na jedina dva turnira koja sam odigrao od prvobitne propasti ( nije prvobitna ali , najskorija posto nisam igrao poker godinu i vise dana )
 

evo, trebalo mi je da ispisem ovaj monolog negde :D

Link to comment
Share on other sites

Uf, veceras dobar 18k; bio totalno card dead celo vece, usao bio 9k, nisam prosuo ni dinar, oko 2 sam imao u jednom trenutku 1700 dinara i u 4 ruke dosao do 27k, kljucna ruka:

 

ja sa stekom oko 11k raise 8c8s do 200 sa utg, igra je naravno podivljala vec tako da sam dobio 8 callova, sto je naravno perfektno ako setmine-ujem; flop je Q83r, jedno srce, lik donkuje 600, ja callujem jer je bezbedan board i verujem da ce dama prerezati, posle mene idu 2 calla, a los igrac sa stekom oko 9k raisuje do 2; donker razmislja i folduje, ja shovujem...call 2k allin + oko 3k all in i calluje ovaj sa 9k; poslednji ima Q3hh, turn je srce, ja vec spreman da zaplacem, river je brick i nosim veliki pot...

 

Mogao bih zaista 2 dana da ohladim glavu...bilans za 4 uzastopne sesije je +49k, tako da sam prezadovoljan naravno

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

iskreno verujem da iza ovih poker softwera stoji neki zli mali patuljak koji smislja ruke i onda uziva gledajuci ... :D 

 

 

AK vs 22    A2K , K , 2 

AJ vs 910   610J, A, 10 

KK vs 44    K78 , 6 , 4  naravno 4 trefa za 44 sa jednim trefom 

QQ vs J10  Q65, 9, 8 

Sve ovo u roku od 40 minuta, dva dana rada odose u kurac :D

Link to comment
Share on other sites

08-Apr-13 9:20:15 PM - Round 356900321 starts
ImSoHorny is seated with €857.70
J@ngelmann is seated with €400.00
Lesismore is seated with €724.63
w3Gosu is seated with €599.40
GIOX5 is seated with €113.30
elpibe1980 is seated with €796.04
Lesismore Posts small blind of €2.00
w3Gosu Posts big blind of €4.00
Dealing cards
w3Gosu: Js Jc 
GIOX5 Folds
elpibe1980 Raises to €12.00
ImSoHorny Folds
J@ngelmann Folds
Lesismore Folds
w3Gosu Raises to €35.00
elpibe1980 Calls €23.00
Flop: 8h 9d Th 
w3Gosu Bets €45.00
elpibe1980 Calls €45.00
Turn: 8h 9d Th Kd 
w3Gosu Bets €105.00
elpibe1980 Raises to €716.04 (all-in)
w3Gosu Calls €414.40 (all-in)
elpibe1980 gets refund of €196.64
w3Gosu shows Js Jc  (Pair of Jacks)
elpibe1980 shows Ad Qd  (High card, Ace)
River: 8h 9d Th Kd 7h 
w3Gosu wins the main pot of €1,195.80 with Straight, Jack high
 
^_^ u toku quali za WPT Marbella, igram. :)
2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

ispadoh 7. :/

 

 

08-Apr-13 10:33:41 PM - Round 356932256 starts
elefantul210 is seated with 9,145
ImSoHorny is seated with 21,485
MaNiaLiVe is seated with 3,507
the gmaz is seated with 9,810
Templ@r is seated with 26,737
w3Gosu is seated with 12,248
J@ngelmann is seated with 19,595
spaccarinnel is seated with 19,473
spaccarinnel Posts small blind of 500
elefantul210 Posts big blind of 1,000
Dealing cards
w3Gosu: 8d 8c 
ImSoHorny Folds
MaNiaLiVe Raises to 3,507 (all-in)
the gmaz Folds
Templ@r Folds
w3Gosu Calls 3,507
J@ngelmann Raises to 19,595 (all-in)
spaccarinnel Folds
elefantul210 Folds
w3Gosu Calls 8,741 (all-in)
J@ngelmann gets refund of 7,347
MaNiaLiVe shows Ac 3h  (High card, Ace)
w3Gosu shows 8d 8c  (Pair of Eights)
J@ngelmann shows Th Ah  (High card, Ace)
Flop: Js 9d Qh 
Turn: Js 9d Qh Kd 
River: Js 9d Qh Kd 7s 
J@ngelmann wins the side pot of 17,482 with Straight, Ace high
J@ngelmann wins the main pot of 12,021 with Straight, Ace high
 
lika poliva ceo quali...


ruka pre toga, 2. sam po cipovima sa oko 12k, KQs

flop 9Tx

lik bet ja call

turn Q 

lik bet ja raise all-in, on call, otvara 99...

river Q al dzabe :)

jebiga.

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

da nismo toliki majstori,mislim da bi svako normalan bio istapijan na nasem mestu

 

edit: moj saborac i ja

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...