Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Ja veceras rollercoaster, docekah se na bulju pre par trenutaka....

Imao set over set vs retarda, ja bottom i morao sam da ga bacim, a nisam

Sranje

Edit: ruka je bila 25k

osecam se posrano jer mislim da je ovo bio relativno lak fold...

lik na mid poziciji (stek oko 11k) limp, stack 3k raise 250, ja sa nekih 17k call sa buttona sa 2s2c, limper call...flop je 259dd, limper donkuje 600, ovaj calluje, ja igram 1750; limper igra 4k, nebitni je all in...ja tu znam da sam all in / fold...sve mi kaze da foldujem, ali cujem milijardu glasova u glavi koji vriste IMAS SET IMAS SET OMG IMAS SET i ja shove, lik je snap call i znam da sam los...on ima 55...

moje misljenje je iskreno da 55 ne treba da bacim gotovo nikad, ali da 22 ovde jednostavno moram...

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Au jbt, kako god, bravo za fold

Proklet bio onaj koji mi je sarkasticno rekao da nikada necu pobediti micros, u minusu sam 40 $ za 6 dana, nikada nisam imao ovakav period da jednostavno ne mogu da dobijem retarde. sa jebenim JJ sam gubio 10 + ruku all in protiv 44, 88 , 99 , pa i 45o ... imam osecaj da sam jednostavno zaboravio da igram, s'obzirom da sam bio po 20-30 $ u plusu dnevno nekada cak i po sesiji ali nema veze bitno da sam na Poker Srbija turniru osvojio Poker Stars stress zvezdicu.

Link to comment
Share on other sites

lik na mid poziciji (stek oko 11k) limp, stack 3k raise 250, ja sa nekih 17k call sa buttona sa 2s2c, limper call...flop je 259dd, limper donkuje 600, ovaj calluje, ja igram 1750; limper igra 4k, nebitni je all in...ja tu znam da sam all in / fold...sve mi kaze da foldujem, ali cujem milijardu glasova u glavi koji vriste IMAS SET IMAS SET OMG IMAS SET i ja shove, lik je snap call i znam da sam los...on ima 55...

moje misljenje je iskreno da 55 ne treba da bacim gotovo nikad, ali da 22 ovde jednostavno moram...

ako je retard,tu je onda tek problem da se bacis:)

ali enivej,22 tu mogu komotno u spil

narocito jer je on limper i ne javlja ti se tu sigurno sa 95 i 92,niti sa overparovima koje ako limpuje,verovatno onda 3betuje (BOLJE JA DA UZMEM,NEGO DA MI UDJU SA BRLJAMA).Drugo,igraci tog tipa,gotovo nikad te tu nece rejzovati sa monster drawovima,ali bukvalno mogu da potpisem da se nikada tu nece pojaviti tipa sa AXdd rukama.Izi fold vlado moj brate,ali razumem te u potpunosti,posebno sto kazes da je retard,pisi mi na PM ko je zapravo:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@gruja

prvi put vidim lika, vidim da je nemac pojma i vidim da ima onaj izgubljen pogled i da nema ideju kako je zavrsio za poker stolom u svom zivotu...

ali isto tako sam video da lik ima jebeni set, tako da, ko me jebe...

kapiram da sam mogao da snapujem shove preko tih 2k, i da je to mogao da bude eventualno monster draw ili da se izretardirao nekako, na ovih 4k je morao da bude fold...iskustvo vise jbg

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ne mozes da generalizujes tako...najlakse bi mi bilo da kazem 'namestila me karta, nisam mogao nista da uradim, nh', ali nije tako...uz jos par meseci live iskustva sam siguran da bih foldovao

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

realno ako nisi spreman da igras za stekove kada flopujes set na takvom flopu cemu onda kol pre flopa cisto bacanje para...

tom logikom onda ne treba nikada baciti set,jer mozda se upari?!?!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

napisao sam "na takvom flopu", jbg ucen sam tako da je setove tesko flopovati i ako flopujem set jedini nacin da ga bacim jeste ako izadje 4strejta i 4boje (ne bukvalno, al razumes sta hocu da kazem). sto se tice ruke, vlada je rekao da je lik retard koji ni sam ne zna kako se nasao za poker stolom automatski ne znas koji mu je rejndz za limpcall pre flopa. na flopu, donkuje i tribetuje squeez, sta li moze da ima (zavisi kakav je igrac, dal je agro ili stejsn)??? 55-99 QQ+, Asxs, 3s4s,4s6s,6s7s, 8s9s,6s8s, 95,92,52... 55 i 99 ti je 6 kombinacija od kojih gubis, i 13 kombinacija 95, 7 kombinacija 92, 7 kombinacija 52, 17 kombinacija flushdrowa i 18 kombinacija QQ+ koje dobijas sto bi reklo 6 vs 62, neke kombinacije ne piju vodu ako je stejsn posto ce sa drawom zvati do smrti pa onda mozes da prepolovis al opet i 31 kombinacija koju dobijas naspram 6 je mnogo...

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

ja ponavljam da se igrac tog tipa NIKAD nece pojaviti tu sa monster drawom,vec samo sa setom,MOZDA,ALI MOZDA JEBENO sa 95 u boji,ali to je najslabiji deo njegovog rangea!Nije bitno da li imamo 31 kombinaciju naspram 6 koje nas pobedjuju,pa i onaj Rus je na one million turniru bacio poker jer je bio ubedjen da je lik imao strejt flesh,znaci,dobijala ga je JEDNA kombinacija.Mislim,svakako da se slazem da je to kuler,i da mozemo da kukamo kako smo naleteli,ali uz ozbiljne readove i procenu situacije,mozemo da napravimo takav fold.Znaci,ne kazem da bih ja sigurno foldovao u ovoj situaciji,ali kazem da moze da se folduje.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jbt kako uzasna scena na lajvu

smorio sam se kao pacovcina

enivej,maltretirao sam ljombere metodom iz dupeta u usta celo veche,bildovao stek,nagurao ga do 54k i ide sledeca ruka.Ja a3 off na bb,ceo sto limpuje,ja cekiram,otvara se t33ss,sb donkuje 400 u 800 recimo.Posto je sb tajtercina najodvratnija i nitara,ja kontam da ima trojku,a dinamika je takva da mi se cekanje boje 99% ne baca i na moj rejz,tako da sam ga ja odmah vratio do 1100,dobio sam sve foldove i vraca se akcija do njega...posto sam bio dosta aktivan,i posto mi niko nista ne veruje za stolom,majstor me vraca do 3400,ja sam tada vec siguran da ima trojku,i da je moj.Znaci nemam potrebe da ga isterujem iz ruke,ima oko 25 hiljada,mogu da ga isisam do jaja,skeri karte su mi u principu samo k i q...turn je 4s, i on opet donkuje u mene 3k...posto me taj pik,ni najmanje ne usporava,jer imam i A pika,rejzujem ga do 7 hiljada da maksimalno isisam value od njega...on calluje i river pada Qs...imam nuts boju...on se all inuje oko 17 hiljada,i ja instant open foldujem...naravno,lik mi okrene q3,verovatno ni ne bi okrenuo,nego kad je video keca pika,mislio je covek da sam callovao,nije mu bilo dobro,iako je odneo ruku...a pre toga jedina ruka koju sam izgubio,jedan degen me je iskolovao 3bet OOP sa 44,gde ja imam KQss,a flop je 867ss,i barelujem flop,i turn(koji je i njegov all in),i prodje me majstor sa naravno kultnom recenicom "znao sam da nema nista"

najgore je sto sam savrseno igrao,i mora govno da namesti,jebem li mu sto majki

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...