Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

20k

 

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=en&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fpokerforum.pokeritaliaweb.org%2Fblog%2Fplanetwin365-100k-gtd-feeeroll.html&edit-text=&act=url

 

nastavlja se posle pauze, trenutno stanje (gruja shortstack  :C)

 

Chipcount
1 Siliano Carbone 4,700,000
2 Salvatore Tralongo 4.54 million
3 Riccardo Busato 2,900,000
4 Garrett Lvrini 2,580,000
5 Marko Grujic 1.335 million

Link to comment
Share on other sites

je li grujo.. ko te je nauci da igras JTs onako? :)

 

btw. cestitke i za grujana i za zelenog!

ako mislis onu ruku kada me je lik flatovao AKcc i zaljubio se u njih postflop, veruj mi da me nije ownovao, nego me je platio na turnu jer mu je izasao backdoor flush...river sam dugo razmisljao da ispalim all in, ali sam se bojao da njegov 3bet calling range ima 66-99, pa ima fulove u rangeu, a jos sam ja blokirao TT i JJ koje ce takodje isto uvek zvati a nece 4betovati, posto nije ni AK 4betovao nijednom...lik je jednostavno uvek imao pravu ruku u pravo vreme i na kraju je osvojio turnir, prvo je trebalo da ispadne jos drugog dana kada je isflipovao protiv mene aq vs 77, a onda je do finalnog dva puta imao AA u KK, plus je na finalnom prolazio kulere tipa JJ vs JT...boli njega kurac, tankovao je za svaku odluku po 10 minuta, zato na kraju nije ni bilo igre

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nema vise toliko leba online za vas cash igrace, a? :)

Live cash je generalno dosta profitabilniji kapiram, gde god da igras...

 

ima samo je potrebno nolajfovanje a meni je pokera preko glave posle 5g svakodnevnog grinda.. imam zelenog u steku da ne brinem duzi period, upisao norveski i gledam sad da upisem visu trenersku ili kurs za fizioterapeuta pa da brisem gore u naredne 3g. imam i neki vikend posao da kaplje, pa mi ne gori pod nogama da bih morao da grindam..

 

sto se lajva tice ne znam sta da mislim.. krenulo je brutalno lose, 5 sesna -450e i narednih 9 u profitu za +850e na odigranih ~55h sto mu dodje oko 15e po satu i to sa losim ranom.. ne moram da ranujem dobro samo nek me ne prodaje i kontam da mogu da izadjem na 25e po satu sto je odlicna prica, ali i da ostane ovako ne bih se bunio..

ako mislis onu ruku kada me je lik flatovao AKcc i zaljubio se u njih postflop, veruj mi da me nije ownovao, nego me je platio na turnu jer mu je izasao backdoor flush...river sam dugo razmisljao da ispalim all in, ali sam se bojao da njegov 3bet calling range ima 66-99, pa ima fulove u rangeu, a jos sam ja blokirao TT i JJ koje ce takodje isto uvek zvati a nece 4betovati, posto nije ni AK 4betovao nijednom...lik je jednostavno uvek imao pravu ruku u pravo vreme i na kraju je osvojio turnir, prvo je trebalo da ispadne jos drugog dana kada je isflipovao protiv mene aq vs 77, a onda je do finalnog dva puta imao AA u KK, plus je na finalnom prolazio kulere tipa JJ vs JT...boli njega kurac, tankovao je za svaku odluku po 10 minuta, zato na kraju nije ni bilo igre

dada ta ruka.. jbg ne znam igraca niti flow stola da bih sad mogao da se pravim pametan :) ali pucati na onom flopu 2 metka i odustati je bacanje para bar u kesu gejmu :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

 

dada ta ruka.. jbg ne znam igraca niti flow stola da bih sad mogao da se pravim pametan :) ali pucati na onom flopu 2 metka i odustati je bacanje para bar u kesu gejmu :)

 

Pa ne mozes da poredis cash igru i turnirsku, a narocito rangeve u tim situacijama...u cashu se ti sa 100bb pojavljujes tu sa gomilom ruku, a ovde, narocito imajuci u vidu dinamiku koja je vladala i to da je taj lik na finalnom 4betovao samo AA i nista vise, a dobijao je premijume cesto, dva metka su ok, jer on na flopu ima floatove sa A high, kao sto je i imao, a kada calluje drugi metak, posto ja barelujem sa odredjenim ekvitijem, uvek ocekujem od njega da mi okrene ruku...bukvalno AKcc je bottom njegovog rangea, a i to ce vrlo cesto callovati...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Samo sam se nasmejao kada su chipovi krenuli gore)

 

wnh2HIK.jpg 

 

Posle ove ruke izgubim i dva para i straight flush fraw, all in na flopu. Lik plati sa parom i zabode jaca dva para na riveru... Kakav katastrofalni dan.

juce lik flopuje protiv mene na PLO... meni trebala dama za royal... :)

Link to comment
Share on other sites

igrao sam na zabarima i na unibetu... hocu da probam jos neki site... zanima me prvenstveno cash game, dobar traffic i rakeback... 

obicno igram nocu... na zabarima ne mogu da nadjem dovoljno stolova, stolovi su poluprazni i ne osecam se opusteno... isuvise moram da menjam igru ako nas je 3-4 umesto 6...

na unibetu je bilo isto... sada je malo bolje (mada je omaha i dalje u kurcu)... ali na unibetu bukvalno runnujem dobro samo zato sto igram igru u igri... fish protection je zapanjujuc... ok, navikao sam da bacim sve i svasta, ali mi se ponekad zgadi igra... 

zanima me gde vi igrate... ne znam da li da probam 888, titan, william hill... ili da jednostavno odem da se kalim na starsima... nekada mi se igraju fast stolovi... a to je na unibetu npr nemoguce... jedino ako ima neka mesecna nagrada ljudi pale fast... 

sta biste mi preporucili za cash game NL i PLO (micro stakes ofc) da nije mrtvo nocu, da se igra i omaha i fast/zoom/stagod, da ima neku vrstu rakeback-a (misije, vpp, tiketi)???

e da... jos jedno pitanje... da li oni silni site-ovi za rakeback vrede kurcu ili je to obicna prevara... posto cu kreirati novi nalog, pa ako cu imati neke benefite mogu da se reg preko nekog od njih...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...