Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Dekinis je ispao 65ti, jedan pre Ace. Ja sam ispao 1200 i neki obv, imam za kiflu kao i uvek

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam navijao za gruju i fenjca... a i za acu iako mi nije palo napamet da je to on... :D

ja sam morao da bacim pare za ufur... i uopste se ne secem da ga igram opet... IKADA... :D ispao sam u ranoj fazi... bio sam short posle 3 paklene ruke... ali kada sam upalio da vidim sta rade posledjni srbi na turniru i shvatio da zapravo average ima 15 bb... bas sam se smorio... a bilo ih je 100 tada fazon... cak mi se cini da je aca bio prvi jedno vreme... zaspao sam pre nego sto je ispao...


slepac sam... i na slici je chipleader... :D

Link to comment
Share on other sites

to je potpuno pogrešan pristup i mindset i stvarno mi se povraća od njega (ništa lično Sarmo), nego rejdžujem pošto imam lika koji hoće da ga coachujem i kada sam mu video ruke i rekao da bi morao da krene od samog početka jer je užas to što sam video, on mi je rekao - "pa brate, veruj mi da je meni lakše da igram sa boljim igračima na višim limitima, tamo nema ovolikih debila kao ovde koji me tiltuju".

To je TOLIKO pogrešno, pa više bih voleo da mesečno odigram 5k ruku sa fiševima, nego da imam 40k sa regovima i nitovima.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

to je potpuno pogrešan pristup i mindset i stvarno mi se povraća od njega (ništa lično Sarmo), nego rejdžujem pošto imam lika koji hoće da ga coachujem i kada sam mu video ruke i rekao da bi morao da krene od samog početka jer je užas to što sam video, on mi je rekao - "pa brate, veruj mi da je meni lakše da igram sa boljim igračima na višim limitima, tamo nema ovolikih debila kao ovde koji me tiltuju".

To je TOLIKO pogrešno, pa više bih voleo da mesečno odigram 5k ruku sa fiševima, nego da imam 40k sa regovima i nitovima.

kada kazem lakse, uopste ne mislim na profit... prezivljavam psihicku torturu dok sam primoran da botujem satima nadajuci se da cu dobiti AA i izdrzati 5 way sranje...

jbg... ne mozes uvek da imas statione za stolom... ali chaotic neutral likovi zaista mogu da te tiltuju mnogo vise od rega...

huh... mozda nisam bio najjasniji... mada tripujem da na sajtovima ne postoji struddle... :D 9max, live... 

na netu se mnogo lakse promeni sto ili limit... posto sa x10 otvaranjem vrlo brzo dobijes po picki... na live-u je drugacije... :) 

Link to comment
Share on other sites

Nismo ni mi mislili na profit. Dokle god ne rešiš taj stav da ti nešto predstavlja psihičku torturu, džaba sve. Tebi psihičku torturu predstavlja nešto što je isključivo sreća, a kada igraš sa nekim ko zna onda je sve kul zato što misliš da znaš kako će on da odigrava pa nema presije.

Link to comment
Share on other sites

To stoji... nemam ja problem sa badbeat-ovima... na stolu sam obicno najnepopularniji lik zato sto ne volim kada mi neko svodi poker na rulet... i onda izbegavam da se kockam... mada je to verovatno zbog toga sto odem na blajndove 25/25 za koje imam bankroll... ali posle sat vremena se svodi na to da igram realno 100/200...

pritom nikada nisam doveo u pitanje zasto neko igra to sto igra... vajnujem sa ortacima ponekad, zato sto tako ubijam negativnu energiju... ali sam svestan da su ljudi koji bi na prvu loptu trebalo najvise da te nerviraju, najbolje musterije...

inace sam se bacio na turnire... bez rebuy-a... i mnogo se bolje osecam...

Link to comment
Share on other sites

To stoji... nemam ja problem sa badbeat-ovima... na stolu sam obicno najnepopularniji lik zato sto ne volim kada mi neko svodi poker na rulet... i onda izbegavam da se kockam... mada je to verovatno zbog toga sto odem na blajndove 25/25 za koje imam bankroll... ali posle sat vremena se svodi na to da igram realno 100/200...

pritom nikada nisam doveo u pitanje zasto neko igra to sto igra... vajnujem sa ortacima ponekad, zato sto tako ubijam negativnu energiju... ali sam svestan da su ljudi koji bi na prvu loptu trebalo najvise da te nerviraju, najbolje musterije...

inace sam se bacio na turnire... bez rebuy-a... i mnogo se bolje osecam...

u prevodu cele ove strane, misliš da si mnogo pametan, a nisi, i dok to ne skapiraš, bićeš bulja :tf:

može lock, rešio sam vam dileme

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zato što je prepuno regova :tf:

pa u tome i jeste poenta... puno je randoma koji nemaju beskonacno municije... 

mesamo sada live i online... a nema potrebe da kucam wot kolika je razlika... 

u prevodu cele ove strane, misliš da si mnogo pametan, a nisi, i dok to ne skapiraš, bićeš bulja :tf:

može lock, rešio sam vam dileme

zapravo zato sam i usao u polemiku... 

nepravda bi bila da neko pomisli da ja mislim da nisam bulja... :P

Link to comment
Share on other sites

Hteo bi da bacite komentar na moju statistiku na zabarima u prethodnih 12 meseci. Igram  turnire u range-u 2-20e. Najveci mi je problem nedostatka vremena i prihoda u RL pa moram da krnjim bankroll non stop. Meni deluje da sam igrao dosta ali kapiram da je 1200 turnira minijaturni sample size za neku vec analizu.

 

5lwjyb.jpg

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Nije to neki preterano veliki sample za MTTove... Rekao bih da pobedjujes, ali takodje da bi morao mnogo vise da igras, 1200 turnira je dosta malo za godinu dana. Sad sam pogledao svoju prethodnu godinu, odigrao sam ~3400 turnira, a i ja se bas borim sa nedostatkom vremena. :)

 

[edit]Juce sam se bas video sa jednim drugarom koji profesionalno igra, on odigra svaki mesec minimum 800, bas smo pricali o tome... Najveci volume za mesec 1400 turnira. Depresivne cifre. :)[/edit]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Meni i dalje nije jasno kako je onaj kralj uspeo da se ugura u supernovu igrajuci turnire... :)

Ako pričaš o frubiju, on je igrao hajpere i oni se uglavnom biraju kao format igre kada se juri SNE. 

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...