Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

ja sam zaspao oba dana oko 6-7:)

Na finalnom sam navijao za Mersona(simpa mi je bio i Ausmus) i bas mi je drago sto je osvojio,narocito mi je bila zanimljiva njegova prica sa gudrom,to sto je uzeo prvu narukvicu dan pre Main eventa i to sto je u jednom trenutku ostao na tri blajnda.Sjajan igrac.Potpuno zasluzeno.

Smorio bi se do jaja da je Silvija uzeo,jer lik koji uzima Vanesu Selbst za coacha,ni ne zasluzuje prvo mesto:))))A da ne pricam koliko sam se iznervirao kada je trećeg ili četvrtog dana sa a3 ili a4,ne mogu da se setim,srusio kraljeve AJ Jejelowo-u,koji je za mene bio jedan od precara ovog turnira.Taj pot ga je tada i gurnuo na chiplead:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam grujo, ja sam navijao za onog Besigera ili kako se vec zove :D nekako mi je bio simpa

Prica o gudri za ovog mi je isto kul, i vidi se iz aviona da je bio za klasu bolji igrac od svih ostalih na finalnom, sasvim zasluzeno osvojen ME. :) mada mi je malo degutantan ovako kad ga vidis :D

za mendzija nemam odgovor :)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

valjda ce da legalizuju ovaj poker ovde u amerikama da ne moramo da se dovijamo na razne nacine da krijemo ip adrese i te fore... inache na full tiltu pre pada sam imao oko $720 sada imam $522... jebo im pas mater jedu pare. mada necu ni tih 500 videti, obecavam ih caletu dve godine.... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Grujo jel igras MTT na zabarima? Ono je da se iznose pare lopatom ko sto ti kazes :D

Igrao sam 2.2e rebuy tri puta zasada:

1. budem 2/25 - 45e

2. budem 5/90 - 36e

i malopre 1/28 - 96e [^]

I to sve bez ijednog rebuya. Cekas ultimate nuts kartu za all in i ako ne bedbeatujes nastakujes se i cekas final table.

Imam sad ~150e i mogu komotnije da igram. Da nisam sprzio na kladionici imao bi preko 200e :(

btw uzeo sam 6k+ VPP poena i nisam unapradjen u drugi rank. Jel treba da sacekam malo ili sta?

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

otreso me vlada na pokeru :) tj naleteo sam mu sa mojim setom 3 na njegov keceva

uzeo mi sve novce

a di to igrate i sta?

jel ima negde na netu da se vidi meridijanov program turnira?

nakon 10 dana swinga i 1400 evra minusa,u poslednjih 24 sata,1000e plusa.

/happy panda

daj evo ti moj acc da me malo bustujes :tf:

Link to comment
Share on other sites

Grujo jel igras MTT na zabarima? Ono je da se iznose pare lopatom ko sto ti kazes :D

Igrao sam 2.2e rebuy tri puta zasada:

1. budem 2/25 - 45e

2. budem 5/90 - 36e

i malopre 1/28 - 96e [^]

I to sve bez ijednog rebuya. Cekas ultimate nuts kartu za all in i ako ne bedbeatujes nastakujes se i cekas final table.

Imam sad ~150e i mogu komotnije da igram. Da nisam sprzio na kladionici imao bi preko 200e :(

btw uzeo sam 6k+ VPP poena i nisam unapradjen u drugi rank. Jel treba da sacekam malo ili sta?

Na dnevnoj bazi se apdejtuje rang. Ako si danaske uzeo, sačekaj do sutra. Evropsko sutra, ne tvoje :tf:

Link to comment
Share on other sites

jebi ga brate, stvarno sam se iskreno smorio sto je moralo bas vs tebe to da se desi al' sta da radim sad

ma ok bre, sprdam se :) realno ne moze drugacije da se zavrsi... ja da sam cekirao turn ti bi betovao, ja bi platio

odmah na flopu kad sam prerezao i ti platio imao sam osecaj da si mozda keceve zabo...

sve je skolski bilo

edit: koliko si izasao na kraju?

Edited by grbic
Link to comment
Share on other sites

Grujo jel igras MTT na zabarima? Ono je da se iznose pare lopatom ko sto ti kazes :D

igramo midnajt maniju i jos po neke turnire,te 2e rebuy smo peglali na pocetku da bi bustovali bankrol,sad mi se u principu ne isplati.

Maniju smo i zaboli preksinoc,570e prvo mesto i onda se na to nadovezali sa dve do jaja cash sesije....isto vece smo i na tiltu zaboli drugo mesto na 4.40 rushu,110 dolara :DD

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

opet smo zaboli maniju ahahahahahahahahahahah

igrali sa naseg i sa pulenovog akaunta,sa naseg usli u lovu,sa pulenovog osvojili :DDDDDDD

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gz :) nemam jos roll za maniu ali i na ovim 2.2 / 200e guarantee ide super. Zavrsio vece na 150e. Nije lose sobzirom da sam poceo prakticno sa nulom. Sad ce ovaj thanksginving raspust, ima da igram dok mi oci ne ispadnu :D

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

sta radite kada odigrate sesiju/vece lose i svesni ste toga i posledica toga je npr. -2bi umesto +3bi?

ne bih da detaljisem, ali vezao sam dve odlicne sesije, a zatim dve ocajne sesije gde sam trebao da budem u solidnom plusu da sam igrao A igru, a ja sam dozvoljavao da tiltujem zbog nevaznih ruku, prosipam i zavrsim ih obe u minusu...

kada se desi bad beat postoji ono razmisljanje 'e sad je umesto -2bi trebalo da bude +5bi blabla' koje je neispravno naravno, jer je bilo kako je trebalo da bude i to je to :)

ali ovo me potpuno sjebava jer je stvarno trebalo da bude drugacije da sam igrao kako treba.

kako se izvaditi iz ovakvog usranog stanja :)

iskulirati par dana i zaboraviti jednostavno?

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

naravno da ce to da te opterecuje,ali ono,ja sam naucio da iskljucim emocije i strahove...mislim ne znam sta ocekujes da ti kazemo a sto vec ne znas ili nisi citao o tome...svako drugacije podnosi,na tebi je da li ti treba pauza ili mozes da zaboravis vec do sledece sesije...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...