Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

a da, trebalo je da shovujem na flopu 8k preko lag tarda koji ce da potbetuje sta god izadje i sta god on ima i koga cu ladno stekovati i ako je naboo slabog zandara a cak i manji par ako ga pustim da potbetuje jos jednom na turnu i komituje se...results oriented ftw ;)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

e pricali su kod nas u sobici da je doktor vidic silovao sto,ali je njega izuo filip negde pred finalni...rekoshe i da mu je izasao raner raner poker:)Covek jebeno imao 60 hiljada i nije stigao ni na finalni:)A i spomenuli su tu ruku gde je imao set,nisam znao ad je tebe izuo:)

a brate,sta hoces za rejz sa AA,3x blajnd :))))))))))))

pa jeste silovao jer je bio u svakoj ruci i u svakoj je pogadjao nesto, kao da su namestene karte bile majke mi :) ali kako je doslo tako je i otislo ocigledno...da imam 60k posle 2 sata i ne uzmem pare upucao bih se....a ako je filip onaj bucmasti lik, protiv njega sam izgubio flip

vs grege u prvih pola sata:

1.flop j8x, vidic donkuje, grega plati, treci folduje, turn 10, vidic potbetuje, grega all in ovaj plati, grega q9, river 10

2.limpuje se, vidic sa sb igra nekih 1200, plate 2, flop 256ss. vidic betuje, grega all in, vidic placa sa 44, ovaj dva pika, turn 4 pik, river 4

posle kao sto rekoh placao backdoor drawove na flopu koji su mu izlazili, drawove sa flopa je pogadjao na keca i tako...ali kad placas 3b oop sa A7 off pitanje je vremena kad ces izginuti

Razumeo bih da je to online turnir i onda kažeš jebi ga i uključiš novi pored 6 ili 18, koliko već igraš.

pa znam, ali ovamo i onako budem card dead po 3 sata, ne mogu tek tako da propustim toliku +ev situaciju da mi se on slucajno ne bi kupio :), tu bih bio deep sa njim i onako i jurcao bih potove vs njega

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

vlada se apsolutno odlicno postavio protiv vidica,iako se ne mogu sloziti da je on lagtard,bez obzira sto on sad tako deluje posle ovih prica...i ja bih isto odigrao protiv vidica u 90% slucajeva

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

u pravu si, preterao sam sa lagtard, ali reci cu da sam znao da ce potbetovati turn na jos jedan check i tako bi se komitovao gotovo...

veceras uzeo 3. mesto u leone-u, 7k, sutra sam na deepu

A DA! smislio sam kambek pitanje za ove koji misle da sam lose odigrao AK u onoj situaciji :) kako biste odigrali da ste znali da on ima 77? ('FOLDOVO BI TURN LOLISHA' se ne vazi :D)

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ja bih voleo samo da mi fata obrazlozi zasto je ovde tvoj chek losh a kada je grbitj samo callovao kraljeve rekao je da je call na flopu bio dobar ako znas da ce lik da te lazhe,a pritom ti igras protiv vidica koji zapravo zna da igra i imas osam hiljada zetona iza,sto znaci da ima prostora da nastavi da te lazhe sta god da izadje za razliku od onog puta kada je grbi ostalo 1300 dinara u trenutku kada je callovao flop i napravio pot od 2 hiljade dinara...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

najvaznija stvar a to je pozicija... u ruci kad je grbitj kolovao kraljeve on se tim kolom komitovao i tu nije bilo bacanja bilo sta da izadje na turnu (osim A), plus je imao opciju da na protivnikov check (pokazivanje slabosti) gurne jacu ruku i bude zvan od slabijih (tipa Q, JJ TT). problem sa AK rukom je taj sto kad c/c ne znas gde se nalazis, pritom covek u poziciji uvek moze da uzme free card... zasto je cbet bolji od c/c na tom flopu je taj sto kad betujes gari moze da te zove sa gomilom ruku (bilo koji A, bilo koji J, KQ KT QT), dok npr. kada vlada c/c AJx na sta mozes da ga stavis? (Ax Jx KK) ne znam koliko su dobri ti lajv igraci, ali ja imam jedno zlatno pravilo i za online i za live igru... a to je da ne pokusavam da nateram protivnika da baci top par osim ako nemam dobar board runout ili jak read.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

check callovao sam jer je on pf raiser...samo sam call pf jer sam ocekivao shove shorta sa bb pa bih ga izolovao...kao sto rekoh mislim da ste results oriented i da bi c/c c/r bio idealan play u ovakvoj situaciji i prilicno profitabilan..

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Niko ne kaže da je donk. Ono... Diskutujemo o ruci. Tu je mišljenja zilion. Samo mi malo glupo što nas isproziva da smo result oriented :/

pa iskreno receno jeste, poprilicno :)

situacija 1:

[seanconneryvoice]yesh, yesh, trebalo je da mu ostavis prostora da te blefira kada je fold equity otisao u minus, raisom ces oterati sve bolje ruke, pusti ga da blefira u pot od 11 miliona dinara sa svojih 250 dinara[/seanconneryvoice] ubaciti i sliku trollface-a sa monoklom

situacija 2:

potpuno lose odigrana ruka, izgubio si je na kraju, nema veze sto ces duplirati stek 9/10 puta izgubio si ruku ovaj put dakle ocajno si je odigrao...

tako mi izgleda situacija realno :) nhf :)

a ako cu ici all in u svakoj situaciji gde imam top par kako bih izbegao situaciju gde bih morao da donesem tezu odluku i da ocajnicki pokusavam da skliznem u mincash svaki 14. turnir onda necu ni igrati :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

na online cashu bih check callovao do kraja, ako ne izadje dama :tf:

mislim, ja jesam cash igrac...odgledao sam dosta turnira, i igrao ih manje vise, mislim da donosim ok odluke u razlicitim fazama, u odnosu na poziciju/chipcount, a pogotovo za nase live turnire gde retko ko zna ista...fali mi teorija sto se tice mttova, icm itd. ali ja i dalje fejlujem da uvidim svoju gresku....ok, prvo pravilo turnira - ostati ziv, ali propustiti ociglednu double up / +70% steka situaciju zbog slucaja kada ce se on kupiti...sta da sam imao inicijativu pf i da sam cbetovao flop i da on koluje sto bi 99% slucajeva uradio, flop bi sigurno kolovao...morao bih da betujem 3 streeta jer bi bilo ocajno ne raditi to protiv ovakvog igraca i opet bi se isto desilo....ako cu kao sto rekoh, propustati ovakve prilike da bih nekako dosao do faze gde cu morati da pushujem pre flopa i onda se nadati da cu proci flipove onda...

i ne odgovarate mi i dalje na pitanje, sta da znate da on ima 77, kako biste odigrali...shovovali biste flop da mu ne izadje 7? ;)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...