Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Why does the Russian version of your software have no fold button?

:)))))))))))))))))))))))))))

btw,kakva je bre ovo sprdnja:)

ahaha.. so true....jebeni Rusi. Ili ti se kupe nerealno ili im uzmes pare. Mnogo su mutavi. Posle njih idu Spanci>Rumumi>Portugalci, tim redosledom. Nego ne kontam zasto nema skandinavaca (barem na starsu) video sam samo jednog Danca i to je to.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

rusi su bogovi pokera realno,mene izludjuju ti spanci i slicni koji ne mogu da shvate da na regular turnirima sa 1500 chipova ne mozes da platis nekog da bi floatovao i kao lagao na turnu ili riveru lol

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa 1500 chipova nije pristojan stack :)

kontam da je mislio kad izbacis dva tri lika pa onda :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

sta se desava sa starsom? ne moze ni jedan s&g da se igra i samo 21k igraca online?

edit: nvm bio neki maintence

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

sigh

ubacim 150$ (145 tacnije) juce na party, odigram 2k ruku na nl4 cisto jer nisam igrao malo, predjem na nl10 koji je krcat fishevima, dodjem do 205$ za 1300 ruku, fin heater + debili i malopre mi blokiraju akaunt i moracu ujutru da saljem slike pasosa, kartice drugara koji mi je uplatio itd...jebem im mater

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

posto sam puno peglao na tiltu pre nego sto su ih ugasili dobio sam kao dzabe preko strategija bankroll na everestu...nisam jos ni seo ni igrao,samo sam malo gledao sta ima,i ne deluje mi obecavajuce,pritom nocas kad sam cekirao sajt bilo je fazon 2 soma igracha,jel ima neko neku ideju sta bih mogao tamo da grindujem?Cuo sam da je za cash idealan,ali kako da grindujem sa 50 dolara a da mi ne izgori mozak [:D] ako sam dobro video ima double or nothing,mozda to?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Softver je tamo uzasan, ne moze realno da se igra vise od 2 stola. Ili igraj NL50 sa jednim buyinom, ili NL25 sa 2 pa ako te ukenja.

Ja sam tamo bio 3 dana (uplatio da bih cistio bonus, pa odustao zbog softvera), igrao sam 5$ SNG, koji su presmesni. Bukvalno su na FT ozbiljniji 1.2$ turniri.

Link to comment
Share on other sites

swe pohwale za party poker 24/7 support

mozda mi za mesec dana daju od 210$ ticket za 10cent freeroll ili slicno

ajde sine nije to nishta. za jedno veche na FTP sa $100 na $150. blokiran account. to je bio pocetak februara, dobio sam account nazad sredinom aprila.

lagano, sve je bolje od ftp support.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Na kraju sam se samo slatko nasmejao i majke mi se nisam iznervirao.

Simpaticna mi je bila cela struktura ruke:

Pre flop.

Ja raise 40c , on call.

Flop

Ja bet 70c, on call.

Turn

On vise ne checkira no betuje 1,5$ , ja call uz sumnju da ima 56s i da cu platiti mozda value bet na riveru ili ako mi izadje full da ga userem )))

River

On allin, ja call.

I cudno osecanje na kraju koje se ne moze platiti novcem ))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...