Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

pa posto je small stack postoji velika verovatnoca da ce showdown biti sa 3+ igraca sto mu nikako ne odgovara, a i mozda je imao toliko ocajan stack da mu ni double ili triple up ne bi pomogao u nastavku, tako da bolje da uzme mincash :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

nhf naravno :) bubble je bio 250 mesto, imao sam 3BBa a posle sam zavrsio 70 i neki :) Cim sam usao u pare (kako glupo zvuci na srbskom) isao sam all in sa nekim glupim kartama samo da bi ispao i showdown sa 5 igraca dobio :) bilo je nesto tipa k7 suited :) Jebiga, najgluplje mi je da ispadnem 251. ako 250 ljudi uzima neke pare :)

Link to comment
Share on other sites

kolko si uzeo, 75c? :)

tek sam sad video :( moracu da napustim rur sad :(

inace ako neko gotivi sng, najlakse pare ikada na bwinu, turniri double or nothing, ima od 55c pa navise, igram ove od 1.1$ 6-seated turbo, teze je da izgubis nego da dobijes. Prva 3 dobijaju po 2$ (dupli ulog, jelte). Juce i danas sam odigrao 10tak samo jedan sam puko, nesto bez veze odigrao...

Link to comment
Share on other sites

ja se iz tog razloga nisam prijavio,nemam pojma,imam neku averziju,a da je turnir bolestan,bolestan je bash:>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

igras live na aparatima? koje sranje

u sd-u se igralo par vecih turnira skoro, igrace se u buducnosti jos, tipa buyin oko 10k 70+ igraca cini mi se bude

da da,ima i sad uskoro 5k buy in,jedan re buy i add on.

Bio mi ortak pre jedno mesec i po,mozda i dva,podelio sa likovima po 100k.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e da,jel neko igrao one turnire u grandu?

ko uopste dolazi tamo posto evo jbt,jedan poznanik iz grada,a i sa stola,uzeo vec dva turnira tamo...tj. jedan je uzeo,a danas ili juche,jebme li ga,bio je drugi i uzeo 98k,a prvi je uzeo 160k?!Mislim odakle taj fond jebote uopste,a opet,jel moguce da ima toliko fisheva,posto je ovaj lik TAJTERCHINA NAJVECA,znachi chek do kraja,nema nadigravanja,nema psihologije,cisto kartanje saha...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ti turniri u grandu, pre svega mislim na 2k rebuy su smehotres, pre bih nazvao tombolom nego pokerom, ljudi ulaze po 15-20k u prvih sat vremena, idu all in sa svim kartama. Pricali su mi, nisam verovao dok nisam video. Dobijam u ruci AQ off, ja raise, lik posle mene reraise, posle njega jos jedan reraise, treci lik all in, ja zbunjen wtf, samouvereno fold, call, call. Prvi baja vadi 8s-10s, drugi Q-10 off a treci neku budalastinu tipa 5-9 ili nesto slicno.

Suludo.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam shljakao u grandu godinu dana, i svaki dan sam ih gledao kako igraju. Prvo, stalna ekipa koja dolazi *(njih 10ak) ima mnogo, ali mnogo para. U svakom trenutku imaju po 4-5k evra u dzepu. U sustini oni igraju turnire iz sprdnje a kad ih igraju a to se pogotovu odnosi na jednog lika Ruža ga zovu, covek ide all in kad se napravi malo veci pot pre flopa u 99% slucajeva i svaki put iskoristi minimum 5-6 rebuy-a. U sustini igrachi tamo su bulja samo sto imaju mnogo para i to maksimalno koriste pa se cesto desava bad beat. Secam se u jednoj kesh igri koju su igrali, bio je raise pre flopa oko 20k dinara, 2 igraca,izadje 2 5 8, krenu da se kolju do 200k dinara, turn A, pa se kolju do 400k din , river 9. prvi lik vadi 2 8 off, drugi pokazuje 2 petice u ruci i uzima 600k din sa trilingom na kraju. Poenta price je da je covek platio raise sa 2 8 off od 20k dinara pre flopa. Pa vi vidite.

Link to comment
Share on other sites

ako neko ide all in pre flopa zavisi od stacka da li bacam kraljeve, jer u poslednjih 6-7 puta naglasavam NI JEDNOM nisam dobio ruku, bilo da sam bio sa jednim igracem u igri ili da ih je bilo vise. coinflip je kurveshtija. gledam sto vise da izbegnem kockanje i da igram pametno. i mogu reci da mi dobro ide, kako online tako i live. smatram sebe dobrim igracem jer pazljivo vodim evidenciju koje ruke sam pukao i kako, kako je betovao covek koj me je dobio tu ruku, sta sam ja odigrao, i overall koliko sam pukao i koliko sam uzeo. ono sto je najvaznije u + sam posle godinu dana igranja online.

Edited by SpeeDFreaK
Link to comment
Share on other sites

ako neko ide all in pre flopa zavisi od stacka da li bacam kraljeve, jer u poslednjih 6-7 puta naglasavam NI JEDNOM nisam dobio ruku, bilo da sam bio sa jednim igracem u igri ili da ih je bilo vise. coinflip je kurveshtija. gledam sto vise da izbegnem kockanje i da igram pametno. i mogu reci da mi dobro ide, kako online tako i live. smatram sebe dobrim igracem jer pazljivo vodim evidenciju koje ruke sam pukao i kako, kako je betovao covek koj me je dobio tu ruku, sta sam ja odigrao, i overall koliko sam pukao i koliko sam uzeo. ono sto je najvaznije u + sam posle godinu dana igranja online.

jesi li probao sah?

Edited by Koma3
Link to comment
Share on other sites

shurim shah :) ono sto sam mislio je da gledam da sto vise umanjim taj faktor srece skillom.

da, pre par meseci u leone-u mi se desio najbolji trenutak u mojoj poker 'karijeri' protiv jednog matorog sto stalno visi tamo, tako mi kazu.

raisuje 500 pre flopa, ja call sa 10 10 u ruci. izlazi 10 2 2. on betuje pot i u tom trenutku sam mu

video pobedonosan sjaj u ocima i bacio mu 10 10 pred ruke .u tom trenutku drugar mi onako otvoreno kaze da sam glup ko kurac

a lik okrece karte, 2 dvojke. par minuta posle toga je ustao sa stola ko popisan :P

Edited by SpeeDFreaK
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...