Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

skrimke kapiras da to o cemu ti pricas prolazi samo na fejsbuk pokeru? pozicija je u pokeru sve pa cak otvarao sa bilo koje dve karte na Buttonu ako su SB i BB losi igraci to ce biti stampanje para...

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

jel neko igrao sa onim pokermania kartama, vidim na sajtu, 300 dinara su, ne znam jel su kvalitetne, posto ovde u nekim nebitnim radnjama ima nekih kao bas za poker, 1 spil, po 800-900 din su

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

kod mene smo uzeli 20 ovih spilova(2. sa slike) i tesko su sranje, karte su tanke, krive se i traju 2 dana. najbolja iskustva imam sa 3. sa slike, jedina mana su im mali indeksi, ali karte su odlicne i traju bas dugo. dolaze ja mislim po 3 u kutiji, a svaki spil u celofanu(napominjem ovo jer nisam sasvim siguran da su ove na slici bas te).

Link to comment
Share on other sites

ove su BAS za poker

spils noob pokeras

primeti - "kao", sto znaci da ne obracam paznju na te fore za prodavanje...

kupio sam ovde bio za ~800 dinara

modiano_cards.jpg

pogubili smo par i izlizali su se indeksi zbog stola...pa reko' da pitam ako ove od 300din sluze

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

180 igraca ostalo, od poznatijih mizrachi, theo jorgensen i johny chan (njih sam bar primetio)

po igracima koji su ostali, kapiram da ce ove godine finalni sto biti pun anonimusa i pun poznatih igraca, i to dosta vise nego prethodnih godina :(

btw, nas covek je takodje medju ovih poslednjih 180

http://www.pacificpoker.com/team888vip/en/bojan-gledovic.htm

\o/

Link to comment
Share on other sites

au koliko sam se razocarao u main event ove godine :(( znaci niko makar maaaalo poznat nije ostao u poslednjih 27 (osim dzoni lodena i mizracija)

http://www.wsop.com/tournaments/chipcounts.asp?grid=764&tid=10878

koje je ovo sranje, kapiram da se necu cimati ni najmanje da gledam final table

tu su i Cuong Nguyen/Pascal LeFrancois/Matthew Jarvis/Matt Affleck/Scott Clements svi su oni i poznati i dobri!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

osrednje poznati igraci :) barem koliko ja znam, za tog afleka znam da poslednje 3*4 godine ulazi medju poslednjih 100 igraca i ispadne negde pri kraju, ti ostali mi nisu poznati, osim paskala, znam da ima jednu wsop narukvicu, nista drugo o njemu ne znam

uglavnom, ocekivao sam mnogo zanimljiviji main event, ali dobro, sta je tu je ;)

Link to comment
Share on other sites

grinder ili jedan od onih nyong (ili kako vec ide prezime) likova

ali opet - pisam ti se na ovakav final table :(

edit

poker drugovi i drugarice, danas je moja karijera dobila novi podsticaj :d

http://img834.imageshack.us/img834/5741/dsada.jpg

jes da nisu velike pare, niti je neki strasan potez, ali morao sam da podelim svoj prvi straight flush sa nekim :))

Edited by Koma3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...